Kurz štrikovania v Bratislave

reva6
12. dec 2014

ahojte baby... dufam ze niesom sama kto nieco taketo hlada..... ale v blave nikde nieje nijaky normalny kurz strikovania .. alebo hackovania... vobec to ani neviem najst....... je tu niekto taky ?..nejaka mamicka alebo pani ktora by bola ochotna ( nie zadarmo samozrejme) naucit ma to? pripadne poradit nejaky ten kurz? dakujem .... 🙂

mirkakab
12. dec 2014

na youtube určite nájdeš nejaké postupy. čo konkrétne by si chcela vedieť?

reva6
autor
12. dec 2014

@mirkakab ano su samozrejme a nie len na youtube..... ale je ine ucit sa s niekym kto to ovlada ako z videa....... nikto mi nepovie ako to opravit ak daco zle urobim.... 🙂

meluela
12. dec 2014

@reva6 na Vajnorskej je pekny obchodik Vlna na predaj, vygoogluj si to ... robievaju aj kurzy 😉

tatramatka
12. dec 2014

@reva6 pozri www.opletacky.sk. Je to pani, kt. ma obchodik-"galanterku" a taktiez robi kurzy hackovania, strikovania a su aj pre zaciatocnikov

reva6
autor
12. dec 2014

@tatramatka
@meluela vdaka baby...... 🙂

zzuzzik11
27. feb 2015

ahoj reva6, ak je to aktualne, vyskusaj http://www.sashe.sk/Cingi-lingi/detail/hackovan....

bibi78
14. okt 2015

@reva6 nasla si nejaky kurz? ja by som chcela aj hackovanie, aj strikovanie. mne sa celkom pozdava ten kurz na sashe, ale trva len 2 hodiny. to sa stihnem naucit? 😕 😀 budem vdacna za kazdu info. 🙂

reva6
autor
14. okt 2015

@bibi78 ja som to nakoniec zobrala do vlastnych ruk ..a naucila som sa to sama 🙂

zzuzzik11
15. okt 2015

@bibi78 urcite zaklady sa naucis, potom doma trenovat :D.

bibi78
15. okt 2015

@reva6 wow, tak to si dobra. ja som si niekde studovala postup, ale nie vsetko mi to bolo jasne. ja nemam trpezlivost na online ucenie, chcem nieco realne. uz som par ludi kontaktovala. ale vdaka za inspiraciu! 🙂

reva6
autor
15. okt 2015

@bibi78 ja som sa to naucila cez videa na youtube mas tam vsetko od zaciatku pekne ... 🙂

esmera50
10. aug 2022

@reva6 tiež zháňam nejakú pani súkromne na to

esmera50
21. jan 2023

@reva6 jej, to vyzerá ako z katalógu, aj aj to chcem vedieť, a
le sama sa to nenaučím :D Ja nie, som trdlo.