Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

z.g.
13. dec 2008

audreyd, aj si oobjenávala z toho parfumyonline- všetko prebehlo v poriadku?

pikusa
13. dec 2008

Ahoj holky,
tak já se přidám s mým favoritem....je to JIL SANDER SUN
http://www.parfemy.cz/jil-sander-sun-1.html

audreyd
13. dec 2008

z.g. objednala som si dva parfémy a mamine jeden 🙂 všetko OK, pre jeden som si bola osobne, druhý mi prišiel zadara domov a mamine tiež 🙂 mne tam robí kamarátka a osobne to balí 😎 tak spoľah 😉

pikusa
13. dec 2008

a hned jsem to ted objednala sestře v Vánocům 🙂 milujene stejnou vůni,tak jsem na to zvědavá 🙂

chasencha
13. dec 2008

moj oblubeny je moschino -funny,aj calvin clein-in 2 u, raplh lauren-ralph, chloé-chloé
moje top 🙂

veronikahel
18. dec 2008

ahojte, včera mi došiel parfum z parfums.sk... objednavala som v piatok poobede... len ho mam este na poste, musim vyzdvihnuť 🙂
dufam, že bude original 😕

z.g.
18. dec 2008

ja som tiež objednávala z parfums, maximálna spokojnosť, parfém je orioginál a tento konkrétny za neporovnateľne nižšiu cenu než u konkurencie v kamennom obchode

z.g.
18. dec 2008

tak aj ja pridám moje obľúbené: Jennifer Lopez- Live, DolceGabbana- Light Blue

perelandra
18. dec 2008

mikalove, ja som nedavno dostala diamonds od armaniho. kraaaasne vonia a dlho vydrzi

shela
18. dec 2008

moje oblubene su Gucci, BVLGARI omnia ametist a Calvin Klein- euphoria

bzuco
18. dec 2008

ja som už tiež vyskúšala rôzne, ale najviac sa mi páči FIRE AND ICE COOL od Revlonu.....zbalila som naň aj MM 😀 😀 😀 😀
potom som ho nemohla tu na SR pekných pár rokov zohnať a minulé vianoce som ho dostala od MM k vianociam... 😵

pekný je aj gucci 😉

veronikahel
19. dec 2008

ahojte, došiel mi z parfums.sk parfum original, objednavala som tester, ale od original balenia sa liši iba tým, že krabička nie je modra, ale biela aj s nadpisom... takže je to ok 🙂 aj vrchnáčik ma.
ešte mi k tomu pribalili kalendarik, zlavovy kupon na tašku a vzorku escady 😀
som spokojna 🙂 a MM bude určite tiež pod stromčekom 😀

emjee
21. dec 2008

veruli2 • Dnes o 15:16
Ahojte, ráda bych si koupila nějaký nový parfém. Použivám Gucci Envy Me a fakt mi sedí, je to vůně přímo o mě, zdá se mi že není příliš těžká a vydrží. Chtěla bych zkusit buď DKNY, Dior, YSL nebo CK. Mátě některá nějakou vůni těchto značek, která vydrží, není těžká a ne příliš ovocná? Díky moc za rady

lucenek
29. dec 2008

Holky nechcete někdo orogoš calvin klein eternity 100ml vypotřebováno minimum????

skurinka
29. dec 2008

miluju COCO-CHANEL.GUCCI RUSCH2a DOLCE:GABANNA THE ONE:nemaji chybu

adoracion
29. dec 2008

moj oblubeny je thiery mugler - alien

cervena_ciapocka
1. aug 2009

Ahojte 🙂 bolo by na case to tu oprasit 😀

medzi moje oblubene patria:
na leto: Salvatore Ferragamo - Incanto Shine
Dolce & Gabbana - Light Blue
Calvin Klein - Ck One

na zimu: Lacoste - Inspiration
Oriflame - Elvie
Calvin Klein - Euphoria Blossom (do tejto som sa uplne zamilovala 😵 )

teraz som si naslepo objednala: Bvlgari - Omnia Crystalline , dufam, ze budem spokojna

a vedeli by ste mi odporucit nejaku vonu, ktora splna aspon nejake z tychto kriterii: sladka, cukrikova, jemne pudrova, nezna, roztomila ... ???

monkula
1. aug 2009

ja mám doma viacero parfémov, menovite teda
Gucci - Rush, ten vôbec nepoužívam, MM smrdí a mňa veľmi neoslovil
Brunno bannani - Pure woman, afrodiziakum na MM, taká sladká vôňa, páči sa mi
Od Avonu -exra ordinary - luxusná vôňa, používam ju málokedy, príde mi taká nóbl na obyčajnú príležitosž
Ghost . krásna, i keď sladká vôňa, teraz v lete iste nie
Versace -red jeans, nádherná ovocná vôňa, jahody a maliny, no na leto ako stvorená, milujem ju..
no a môj absolútny favorit
Diesel - Fuel dor life - unlimited hriešne drahý parfém, vždy mi totálne rozbúcha srdce, keď sa navoniam, cítim sa neuveriteľne sexi 😅 😅 😅 a veľmi dlho vydrží, z vecí cítiť aj po vypraní
no a do posilvne používam vôňu od healing garden - white tea... osviežujúca, hravá a vždy ma povzbudí, vždy, keď ju zacítim, mám chuť cvičiť... 😀

monkula
1. aug 2009

no a premužov - jednoznačne vôňa od Giorgia armaniho -Acqua di gio.... 😝 😝 😝
no, musela som si ísť ňuchnúť... krásne vonia.... afrodiziakum na mňa 😀

mikalove
1. aug 2009

monkula mna z gucci rush bolela hlava,dala som mame nech ju bolí 😀
teraz používam D&G ligt blue a mam objednany versace bright crystal,zaňuchala som u kamošky a velmi sa mi páči

monkula
1. aug 2009

mikalove, aj mňa bolela hlava..... a okrem toho mi tá vôňa pripomínala moje zamestnanie s nechutným, slizkým šéfom 😝 😝

cervena_ciapocka
1. aug 2009

Ako citam aj inde Dolce & Gabbana - Light Blue ma asi kazda druha 😅 ale to asi preto ze je taka skvela
a viete mi poradit nejku vonu co splna aspon nieco z toho: sladka, cukrikova, jemne pudrova, nezna, roztomila ... ??? 😕 😕

cervena_ciapocka
1. aug 2009

monkula, uz davno som sa neobzerala po vonach Healing Garden (niekedy som pouzivala tel. mlieka) kde by som ich zohnala? a v akych velkych baleniach sa robia?

monkula
1. aug 2009

čč, aj si neviem predstaviť roztomilú vôňu 😅 , ani jemne pudrovú... 😅
skús poňúrať, pri niektorých parfémoch je písaná charakteristika...
A dolče e gabaňu, to som ešte nevoňala

cervena_ciapocka
1. aug 2009

sisstin vdaka 🙂 ale vanilku velm inemusim 😅 a ty si toto skusala?

sisstin
1. aug 2009

cervena: jenom tu balistiku, já se od těhotenství nevoním, začlo mi to vadit 😉 ale ty Lush vůně jsou super... 😉 není to klasickej parfém 😉

mikalove
1. aug 2009

dolče gabaňa lajt blú 😀 je najpredávanejšia som čítala rebríček najoblubenejších vôní

cervena_ciapocka
1. aug 2009

mon 😅 😅 rada by som vedela vase pocity z voni a odporucania, ze ktoru mam ovonat v parfumke, lebo ja ked tam vidim tak emnozstvo tak neviem co skor 😀

mikalove
1. aug 2009

ved nevonaj všetky 😀 daj si poradiť,povedz aku chceš a oni ti ponuknu