Kysucké Nové Mesto. Je tu niekto odtiaľ?

bibianna
8. mar 2008

Je tu niekto z K. N M ?

katterinka
18. mar 2009

dennaa...ja som z KNM. Tak Ty uz to mas za sebou 🙂 Dr.Dlugos chodi este aj ku porodom nevies?

sidus
19. mar 2009

Ahojte, pokiaľ viem Dr. Dlugoš už ku pôrodom nechodí. Ja som pri ňom rodila dcéru pred tromi rokmi 😉

rencica
1. júl 2009

haloo,najde sa tu dakto este??Kysuca a okolie??na pokec,az sa tak nenudim a mam s kym popisat... 😎

erikaireland
1. júl 2009

ahojte ja som z kysuckeho lieskovca a som v 17.tt.....je niekde v KNM 3D ultrazvuk?erika

rencica
1. júl 2009

Ahoj Erika,ja som tiez z KL.. 😉 v KNM 3D nie je ,ale nasla som,ze
Na Slovensku:
Vyšetrenie 3D ultrazvukom vychádza okolo 1 000 slovenských korún.
3D/4D ultazvuk v Slovenskej republike nájdete:
– v Centre pre gynekológiu a asistovanú reprodukciu v Bratislave a v Košiciach, v gynekologicko-pôrodníckej ambulancii MUDr. Eduarda Havlasa v Nových Zámkoch, v gynekologicko-pôrodníckej ambulancii MUDr. Födesa Károlyho v Dunajskej Strede, v ambulancii MUDr. Vladimíra Brešťanského v Hlohovci, v Centre prenatálnej diagnostiky s.r.o. Košice u MUDr. Roberta Dankovčíka, PhD.

a potom myslim ze este chodia baby do ciech do Trinca,to je tak blizsie..

sidus
1. júl 2009

Ahojte, ja som tiež z Lieskovca 😀
Erika, 3D by mal mať Dr. Dlugoš v KNM, ale ja som bola v Heliose v Martine 🙂

sidus
1. júl 2009

Renci a nie si ty náhodou naša suseda?Nebývaš za mostom smerom do Ochodnice? 🙂

rencica
1. júl 2009

sidus,no asi hej.. 😎 a to ma aj dlugos 3D??bo ked som sa pytala,tak ze nik a ze ani v za..konecne nekto znamy.. 😵

sidus
1. júl 2009

Reni, tak to je dobré 😀 Pekné mená ste vybrali 🙂 A už sa ti to kráti. Ja som mala pred rokom termín 28.7. 😉
Keď som ja zisťovala ten 3D minulý rok, tak ešte mu to úplne nefungovalo (Dlugošovi), ešte mu mali inštalovať to 3D zobrazenie, takže teoreticky teraz by to už mal robiť. Ja som bola spokojná aj v tom Martine. 😉

erikaireland
1. júl 2009

renci aj ja ta asi poznam....nevolas sa teraz Dirb....?ja som v 17.tyzdni...tyto uz mas za par🙂)))drzim palce,nech vsetko dobre dopadne....pojdem sa aj ja spytat na to 3D🙂))

rencica
2. júl 2009

no veru baby,mam to za par,ale uz to chcem mat..to teplo je fakt otrasne a ledva sa terigam.. 😝 sidus,no dievca ma iste meno,ale pri chlapcovi sa furt skriepime..este stale nevieme isto ake..ale ty mas tiez pekne mena pre deti a hlavne Tamarka.. 😉 erika volam sa tak teraz veru.. a neboj,tak ti to ubehne,ze sa budes tyzden pred terminom cudovat..

sidus
2. júl 2009

My sme mali vybraté meno Martin pre chlapca, keď som čakala Tamku. Ale potom mi ho vyfúkla švagriná, tak máme Tomiho. Filipa má zase druhá švagriná.
Reni, svokrovci by sa asi potešili vnučke, nie? 🙂

Erika, pozerám, že aj ty máš vybratú Tamarku 🙂

rencica
2. júl 2009

svokra viac..a chlapi vies ako to chodi,oni chcu menovca.. 😉 ked tu dojde ten harem zhora,sami chlapi,tak by bolo take ozivenie dievcatko..no uvidime...inac mne sa skor pozdava Filip i ked ja som chcela Jakuba a este som premyslala nad Marcelom,bo bracho ide za krsneho a tiez sa vola Marcel..ale chlop namietal..tak tak 😀

sidus
2. júl 2009

Moji svokrovci majú sedem vnukov a našu jedinú hviezdu, ale tá je občas za desiatich chalanov 😀
Všetky mená sú pekné, možno sa rozhodneš až na sále 😉 Ideš rodiť do Čadce?

rencica
2. júl 2009

jasne, do cadce..vsak tam je teraz lepsie ako v za..no, ked je dievca medzi tolkymi chalanmi,tak to pochyti..tie ich maniere.. 😀 zajtra akurat idem prvykrat na pasy,tak som zvedava ako das,kufor mam uz prichystany,keby daco.. 😎

sidus
2. júl 2009

Tomi sa narodil o dva týždne skôr, do pôrodnice sme šli o druhej v noci, tak som bola rada, že som zbalená 🙂
Pasy som stihla len raz 🙂

rencica
2. júl 2009

vsak uvidime..kamoska bola na pasoch prvykrat a si ju tam nechali,hned jej robili cisarak..mala maleho zadockom dole..zaujimave,ze vacsinou sa pytaju deti v noci,ako citam... 😠

erikaireland
2. júl 2009

no tamarka sa mi vzdy pacila...to som vybrala ja a manzel chce meno pre chlapca Erik....mne sa to moc nepaci,ale neda sa prehovorit...uz sa tesim,kedy budem mat pred pporodom,neviem sa dockat....🙂)

sidus
3. júl 2009

Erika, len si užívaj, kým je ešte v bruchu, potom sa už nezastavíš 🙂 Pekný deň, baby. Renátka, nech ti tie pásy dobre dopadnú. 😉

rencica
3. júl 2009

uz som doma,ale mi nebolo vsetko jedno,ako som tam tie baby videla po porode,pred porodom,babetka hore dole..a na tych pasoch..mi tvrdlo brusko,som myslela,ze ma tam nechaju,alechvalabohu vse ok..len straaasne teplo..

sidus
7. júl 2009

Ahojte kočky, čo nové?

rencica
7. júl 2009

ahoj..nove??u mna-akurat som dovarila..a teraz oddychujem..dnes som bola na kontrole u Weisa,bo Stranavova ma dovolenku..a som sa bala bo ze je nic moc,ako aj Sevcik,ale dalo sa..a vybavena som bola rychlejsie ako u tej mojej..co je pozitivne..🙂 a ty?

sidus
7. júl 2009

Ja tiež chodím ku Stráňavovej, ale má tam nabraté strašne veľa 😠 Presne pred rokom mala tiež takto dovolenku, ja som bola vtedy u Sevcíka, a do týždňa bol krpec na svete. Inak, si myslím, že budete mať dievča 😀 Stráňavová, keď povie pohlavie, tak väčšinou len keď je to chalan 😀Tak som zvedavá 🙂
My nič nové, Tomi spí, Tamka sa hrá, ideme zavárať marhule, sa mi moc nechce. 😝 A Tomáško od narodenia prespal prvý raz celú noc, tak sa vytešujem.

rencica
7. júl 2009

jemine a preco myslis,ze budeme mat dievku?? 🙂 to si ma potesila,bo si jedina,ktkra mi to povedala,inac ze chlapec..ze som opeknela,ale brucho mam na dievca..no vsak uvidime.. 😎 ja som tiez chcela ist k Sevcikovi,ale nik tam nebol a vysla sestra od Weisa..vsak to je jedno,ale nasa sa mi zda taka milsia..az na to,ze oina fakt nevie povedat co to je,vsak som sa dvakrat pytala a povedla,ze to je 50:50..co ta potesi 😀 sa mas,ze mas uz vacsie detusky..inac neplanujete dalsie?? 😅 mate domace marhule abo kupovane?u nas sa ceresne zavarali vcera..

sidus
7. júl 2009

Mne tiež pri Tamke tiež nepovedala, vždy len, že je zle otočené, ale Tomáška povedala. Aj Janke Dubeňke, tiež babu nepovedala a chalana hej. 😎
Renátka, väčšie ako väčšie, no ale už sú trochu odpiplané. Teraz neplanujeme ďalšie, idem od septembra na výšku, čo si neviem dobre predstaviť ani pri tých dvoch, ako budem stíhať. 😝 Ale zas nehovorím, že v žiadnom prípade tretie nebude 😀 To vieš, človek mieni,..

sidus
7. júl 2009

Marhule sme kupovali, otec dovliekol z Martina po 27, korún, čerešne sme nestihli zavariť, lebo sme ich zožrali 😀

rencica
7. júl 2009

joj,vysku zvladnes,neboj sa..ja mam este rok teraz na bc..tak bude sranda..no a potom este dva.. 😖 a moc sa mi nece,ale co uz,ked som sa dala na to..inac sestra kam chodi na skolu???

sidus
7. júl 2009

Katka chodí na medicínu do Martina, akurát dnes mala poslednú skúšku, tak má konečne voľno.
Ty chodíš do Žiliny, že? Na aký odbor? Ja idem na ekonomiku a manažment 🙂

rencica
7. júl 2009

aj ja tam chodim.. 😎 tak uz bude prazdninovat..ako ja..konecne 😝 chodila si na aku strednu??bo z obchodnej to maju podla mna lahsie az na tu matiku.. 😖

sidus
7. júl 2009

No tak budem chodiť po rady 🙂 Šak tej matiky sa tiež otrasne bojím. Ostatného nie, ekonomika, účtovníctvo, to je v pohode, len tá matika 😝