Kysucké Nové Mesto. Je tu niekto odtiaľ?

bibianna
8. mar 2008

Je tu niekto z K. N M ?

sidus
7. júl 2009

Na Obchodnú som chodila do Čadce. 😉 Len ja už som stará repa, už dávno zo školy preč, a teraz kým si zvyknem

rencica
7. júl 2009

zvyknes,neboj..moja mama tiez zacala cez matersku po 20rokoch pomaly a zaciatok je tazky,ale ked sa do toho dostanes,tak v poho..sa ostrielas a este ked externe,tak sa nemusis vobec bat.. 😀 no,tak mas vyhodu,akurat ta matika,ale mozno ti zapasuje..mne zasa nepasuje vsetko ostatne a matika je len 1rok,ked chytis v poho vyucujuceho,tak fakt pohoda 😉

sidus
7. júl 2009

Tvoja mama bola spolužiačka môjho kolegu z roboty, to my on hovoril 🙂 Etnografiu, či čo to študoval v Nitre. Lojzo Kontrík. Môžeš jej povedať. On je taký týpek 😀

rencica
7. júl 2009

jasne,ak nezabudnem.. 😀 bo v poslednej dobe to je u mna normalne 😠

sidus
7. júl 2009

Z toho si nič nerob, to je tehotenská zábudlivosť. Práve som pozerala na stránku univerzity, už sú tam aj rozvrhy. Na matiku máme Bohma. Nevieš, čo je to zač?

rencica
7. júl 2009

uz mate rozvrhy??dako skoro.. 😲 Bohm je to najlepsie co si mohla chytit a potom este jeho manzelka..ja som mala Bohma..s nim nebudu problemy a je vzdy ochotny

sidus
7. júl 2009

Hej už sú rozvrhy. Tak to si ma potešila 🙂
A ešte týto na ostatné predmety:
Gregová
Kováčiková
Janotová
Pavličko

Dúfam, že aj ty budú fajn. Ha ha.

🙂

rencica
7. júl 2009

mala som vsetkych... 🙂 no,ak aj tak oni budu na externistov menej prisny..ja som chodila denne..ale Gregova-musis vediet vsetko,ak chces dobru znamku,Kovacikova-v poho,Janotova-to je cvok na n-tu,ale dava chytaky na testoch,pocuvat je ju dobre na prednaskach,Pavlicko je super..mas stastie ze nemas Adamka..pri Pavlickovi urobis,aj ked nechces.. 😀

sidus
7. júl 2009

Tak to nie je zlé, jeden cvok ku štyrom relatívne normálnym 😀
Neni náhodou ten Adamko taký vysoký v okuliaroch. U nás na Obchodke učil Adamko informatiku a matiku a bol to teda riadny pako 😝

rencica
7. júl 2009

NO vysoky je ale nema okuliare a pako je hovadsky..som na tretikrat urobila,bo som nepisala,co on chce,ale pisala som veci z inych knih,nie z jeho..to bol pako..a oni su tam relativne skoro vsetci na hlavu,akoze fakt..kazdy ma to svoje..okrem Pavlicka,ten je naozaj vynimka..a aj Bohm,on je zasa taky svojsky..furt sa usmieva a cosi mrmle,ale mas tu lepsiu gardu z tej elity.. 😀

sidus
7. júl 2009

No super. 😀
Aj tak si myslím, že je to ten Adamko, čo nás učil, možno si dal šošovky 😀 Práve som kukuala na zoznam učiteľov na OA a už tam neučí. Nemá tak okolo 40-tky?

rencica
7. júl 2009

no neviem..je starsi a ma modre oci samizda..snazi sa stale vtipkovat oplzlo a nejde mu to..a velke brucho..a plesivie,ale cierne vlasy abo tmavohnede

sidus
7. júl 2009

Tak to neni on. Možno jeho brat 😀 No idem ja, lebo Tamka našla rúž a vymaľovala sa slečna. Tak ahoj 🙂

rencica
7. júl 2009

oks, ahoj..

rencica
11. júl 2009

halooooooooooo,mrzne to tu dako..nikto na par pismenok? 😀

sidus
11. júl 2009

Ahoj, iba ja som tu na skok 🙂 Čakám kým mi ochladne puding, robím malému tortu, tak dúfam, že to stihnem, kým krpci spia. 😉 Ešte nerodíš? 😀

rencica
11. júl 2009

ahoj,zvlastne,ze tu sme len my dve.. 😠 no,este nie i ked by som uz rada,daj tipa,okrem behania hore dole po schodoch..sice uz dake bolesti sa dosatavili.. 😎 dufam,ze ti torta vyjde 😝

sidus
11. júl 2009

Dúfam aj ja, že ju nebude pes žrať 😀
Neboj sa ono to určite príde, porodiť musíš 🙂

rencica
11. júl 2009

vsak hej,len dufam,ze nebudem prenasat..asi pojdem umyvat okna.. 😀

sidus
11. júl 2009

Ja som Tamku prenášala 8 dní a bolo to otrasnééé 😝 Som ležala v nemocnici pred pôrodom, tak som si to celé odkrútila tam. Pri Tomášovi som polovicu odfučala doma. 🙂
Jedno dieťa som vypakovala von s dedkom, druhé pôjde s tatom a mna čaká ešte zdobenie. Ak dostaneš chuť na sladké dojdi na tú tortu, bude jej veľa 😀

sidus
11. júl 2009

Ešte ma napadlo, že pri Tomáškovi som pila čaj z Maliníka, možno aj to pomohlo, tak si ho var, možno na tom niečo bude 😀

erikaireland
12. júl 2009

ahojte🙂))co budete dnes robit?ja sa strasne nudim....asi pojdeme niekam von,ale nevieme kde ☹

sidus
12. júl 2009

Erika, inak aj ty si my hrozne povedomá, ale neviem, či si ťa s niekým nepletiem. Nebola si náhodou vo štvrtok v Carrefoure?

erikaireland
12. júl 2009

vo stvrtok?nie...ale pracovala som v mcdonalds...v ziline v carrefoure,ale teraz som doma na PN..pravdepodobne az do materskej....ja ta poznam....minule som ta videla🙂))poznam sa s Jankou Dubenovou Mozolovou...teda aspon myslim,ze si to bola ty🙂))nechodievas aj do Lieskovca na nizny koniec?nebola si tam dnes?

sidus
13. júl 2009

Hej, Janka je bývalá susedka 😉 A bola som včera v Lieskovci poobede 😅 Tak ja si ťa potom s niekým pletiem. A Ivku Dubeňovú nepoznáš. Minule s ňou išlo také dievča, to som si tiež myslela, že si ty 😀

erikaireland
13. júl 2009

ano poznam,mozno som to aj bola ja.....chodime sa prechadzat....dnes mam pokazenu celu naladu,prisiel mi listok ze sa mam dostavit ku svojmu gynekologovi....a ked som mu volala,tak mi povedal,ze som mala pozitivny test na vrodene vady,ale ze sa to stava casto....strasne sa bojim ☹

sidus
13. júl 2009

Erika,
ja som mala to isté pri Tamke. Sestrička mi volala až do roboty, že mám okamžite prísť, že mi vyšli zle testy. Som myslela, že skolabujem. Poslala ma Dr. na genetiku do Žiliny, tam mi zrobili ultrazvuk, ešte raz zobrali krv. Tie druhé výsledky už boli OK. Ale strašne som sa bála ☹ Niekedy môžu výjsť zle, ak nemáš celkom presne určený týždeň tehotenstva. Držím palce, neboj, bude to OK. 😉

bmonika
13. júl 2009

ahojte kočky,
môžem sa pridať? som tiež z kysuce - resp. z čadce a bývame tu v KNM.
pa.
m. 😉

sidus
13. júl 2009

Ahoj Monik, jasné, vitaj 🙂
V

erikaireland
13. júl 2009

no prave to ,ze ja to mam take vseliake,az teraz mi mali povedat presny termin a v ktorom tyzdni som,lebo som si nepamatala presne poslednu menstruaciu...takze uvivime zajtra....ale pravdupovediac,uz mi je lepsie...