• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Larvičky v nápoji

13. novembra 2009 
autor
ok baby, idem ja k dr a tiez na hygienicku stanicu tu v okrese :frowning2:
6. nov 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzime palce
6. nov 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso, ja som tento tyzden kupila jahodove frapko, tak ho musim pozriet...
6. nov 2009 o 07:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co je frapko?to je nieco take ako granko?
6. nov 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, je kakaove, bananove a jahodove
moji chlapci to zboznuju. ja len cakam, kedy otvoria hygienicku stanicu a bezim tam :frowning2:
katrin, daj vediet. ja som to vysypala na tanier a bolki tam 4 larvicky!! v novo kuponom baleni
6. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim kuknut... a to tie larvicky boli nejake male? a boli mimo tych granuliek , alebo v nich...?
6. nov 2009 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzio: funguje to ako granko, ale ma to formu ako take garnulky, take " hovienka" :grinning:
6. nov 2009 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak... ono to mohlo byt kludne len v tom jednom baleni v tom konkretnom obchode, lebo ak to mali napr. niekde vedla muky dlhsi cas, tak to moze byt chyba, ze boli hrobaciky/ mole v muke a presli do Frapka.... mne sa raz takto doma zapelesila normalne zabalena ryza... od muky !
6. nov 2009 o 08:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie hrobaciky, ale chrobaciky :grinning:

inak, taka perlicka.. moja mama vzdy situje muku... ja ako kedy..ale odvtedy , ako tam tento rok nasla vysusenu celu mys!!!! tak situjem aj ja stale... ale to sa ozaj stava... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 08:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katrin..mimo granuliek. mozes pozriet teraz al. si v praci? nasla som to uz v dvoch baleniach
6. nov 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v praci..... ale podla mna to nebude priamo z vyrobne, ale zo zleho skladovania v óbchode... ako som pisala.
6. nov 2009 o 08:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby ,mole v muke to som uz mala ale toto fuj-esteze ja toto nekupujem
6. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som hned na nich soi alebo markizu nevolala, pokial to bolo balene v krabici a nikto nevidel dovnutra. Ak to nie je po záruke a kupila si to v obchode , ktorý vyzerá čisto, lebo aj na tom záleží. Takže by som to išla len reklamovať a povedala by som im aby si tie výrobky stiahli z pultu a o týžden by som kupila len tak dalsiu krabicu a ak by to tam bolo, tak potom by som volala markizu.
Inak z tých červikov nemôžu mať hnačky, pretože to su proteiny :slight_smile: V iných štatoch by boli radi keby to našli v krabici, aspon by si pochutili :slight_smile:
6. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa vola frapko?...lebo aj nase piju jahod. a coko,ale to je to antiviro Rajo...dufam,ze to nie je ono
6. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, až sa mi to bananové frapko znechutilo.... tiež sme ho kedysi pili.... :confounded:
podľa mňa by si mala kúpiť ešte jedno balenie, a riešiť to ak budú aj tam.... možno sa to stalo zlým skladovaním u teba doma, alebo ešte v obchode, v sklade....ak tam bolo napr. príliš vlhko, teplo.... ja mám takú smolu v múke, vždy tam niečo nájdem :unamused: preto už nekupujem viac balení do zásoby, ale stalo sa mi že aj práve otvorená, v ten deň kúpená múka bola zlá....
inak ja som mala raz chrobaka aj v kapučíne, a odvtedy tú značku už nemôžem ani cítiť :confounded:
tiež by som to asi riešila cez tú SOI-ku, dať im podnet a oni pôjdu namatkovo do toho obchodu, ale asi až potom ked si kúpiš ešte to jedno balenie....
6. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavolaj do jojky....aj ti zaplatia za to...
6. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to dopadlo?
13. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi toto je to sypane ako granko, nie uz zarobene
13. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok