Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
6. máj 2009

Mmem - mala podsedák 😉 a ďakujem za pochvalu tortičiek 😵

Bilu - ja som už na 100% presvedčená že spúšťačom bolo tbc, akože mne príde dosť nelogické pichať živú vakcínu 5dňovým deťom, nebolo by vhodnejšie očkovať proti tbc v 3mesiacoch ?
a neviem či by to mala aj ako niekoľkoročná, lebo mala typ, ktorý mávajú deti do roka,je to zhubné, ale zvykne to samé od seba zmiznúť /jej to vybrali iba preto, že nevedli či to je na nadobličke , teda ten neuroblastom, alebo na obličke - to je iný nádor s inou liečbou/ takže ju museli otvoriť a keď ju už mali na stole tak jej to vybrali, inak mi doktorka tvrdila že v takýchto prípadoch to len pozorujú a 98% detí to zmizne 🤐

Meg - upeč sama, fakt to nie je ťažké😉

bilushka
6. máj 2009

Tak to je krasne, ze ohne kinder keine buchung, ja som si to nevsimla, kym si to Bailey nenapisala, musim to rychlo vymazat, lebo ked to najde chlap, tak zase ma bude lamat 😀 😀 😀

lenkamt
6. máj 2009

čo znamená ohne kinder keine buchung?????????????? však ja nemám vysokú 😀

bilushka
6. máj 2009

Leni, ze bez dietata ti ani nerezervuju izbu 😉
Super, nie?
My sme zacali tieto kinder hotely studovat, ked Rolincka niekde spominala, ze bola v hoteli, kde si nemusela ani plienky doniest, skratka nic, ale tie ceny su fakt vysoke ☹

mimi.k
6. máj 2009

Leni, že bez detí nie je možná žiadna rezervácia 😉

zuzana76
autor
6. máj 2009

leni, bez deti ziadna rezervacia 😀

bilushka
6. máj 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi.k
6. máj 2009

Bilushka, 😀 😀 😀 ale sme múúúúúúúúúúúúúdre, že sme to na MD nezabudli 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mmem_
6. máj 2009

to ockovanie v tych 15 ma aj nejaku setrnejsiu verziu, to som nevedela az ked bol zaockovany 😝

a ten autizmus sa kedy da diagnostikovat?

ten maly tyran je asi v kamennych obchodoch vypredany,to iste mi povedali ze cakaju na dotisk ale na nete som to nasla este

meg: to je dobra palka, mna vysli na minulorocnu oslavu obe torty 750 CZK a boli aj velke aj pekne aj chutovo super

bayli: mas nejake info k tomu pevnemu objatiu?

mimi k.: my sa sice vycikame do nocnicka tot vsjo,nasa slovna zasoba tiez nic moc,dokonca sa mi zda ze kopec toho prestal pouzivat, ale zato preplavame cely bazen s tym pasikom 😀

baileysa
6. máj 2009

ceny su vysoke, to hej,

ale mne sa to strasne paci... ze by sme si aj my oddychli, ked je tam vsetko pre deti, tak je to podla mna aj bezpecne, takze by sme nemuseli furt za nimi behat 😔 no ja som nalomena, tasler, ze mi to chcel spravit ako prekvapko, som ho akcne prekvapili, ze sme rovnako mysleli 😀 ti kamosi uplne su hotovi, ze vsade volne pristupne kociky, babybufet, vsetko fakt pripsobene detom, tak to chcem zazit 😅

zuzana76
autor
6. máj 2009

😀 😀

bilushka
6. máj 2009

Mmem, vidim, ze ty si kamoska hysterka, ale neboj, to uz by sa mu prejavilo davno 😉
Sa zmier s tym, ze mas nechutne zdrave dieta 😀

Ja si idem k svojmu tiez nechutne zdravemu a vymyslavemu dietatu lahnut, aby zaspal, tak sa lucim na dnes, caute.

baileysa
6. máj 2009

mmem, preposlala som ti, co som majke pisala 😉

baileysa
6. máj 2009

sa tu smejem na nas 😀 😀 😀

baileysa
6. máj 2009

mmem autizmus tak do 3 rokoch byva nastup

lenkamt
6. máj 2009

ja som pochopila iba že bez decka 😀 tak to by som asi nemala problém 😀

ja sa už neviem dočkať dovolenky - dúfam že dvojičky sa budú pekne hrať v piesku ako zvyknú tu v pieskovisku 🙂
Mmem - naša Lucka vie preplávať pieskovisko dokonca bez pásika 😀

zuzana76
autor
6. máj 2009

baily, na taku dovcu by som veru isla

aj ja sa smejem 😀 , no ale aspon sme nepozabudali

baileysa
6. máj 2009

leni 😀 😀 😀 😀 ze preplavat pieskovisko 😀 😀 😀

bilushka
6. máj 2009

Bailusa, este jedna vycitka: ja som to o objati chcela tiez a Retaux tiez 😠
Minus minus minus a uz fakt idem.

baileysa
6. máj 2009

bilush, sak dojdi este, ked matejo zachrni 😉 a ked nie, tak dobruuuuu 🙂

lenkamt
6. máj 2009

Bilu - čau 🙂

Bailey - a kedy idete? a čo to stretko? v lete keď bude chlap v tn, tak prídete aj spať, heeeeej? a najlepšie bez detí, žeby sme niekam vyrazili 😉

meganik
6. máj 2009

no vazne tolko pytaju, torta ma cca 4-5 kg..su neskutocne krasne, ale ta cena mi pride velmi vysoka..minuly rok sme mali za 800 Sk a bohate to stacilo, ale chcela som dat Natalke urobit nejaku tortu s krtkom,lebo lubi rozpravky s krtkom a v normalnej cukrarni mi povedali, ze take vycackane veci oni nerobia, tak uvidim

leni ja som neni az taka sikovna n pecenie ako ty a okrem toho som hrozna perfekcionalistka, takze by som tu tortu 100% vyhodila do kosa, keby nebola tiptop

no nic...lucim sa, idem dat Natalke papat..pa

baileysa
6. máj 2009

bilush, sorry, sorry, sorry preposielam aj vam, som hlava derava, ale na obranu uvazdam, ze som si na rohy zobrala viac, ako vladzem uniest, v preklade, ze mam toho nejak vela 😔

baileysa
6. máj 2009

a matejo malo byt matejko 😔 😉

meg, papa

leni, by sme sli, ze 2. juna do 12. juna...
a stretko bez deti neviem, neviem, teraz toho bude dost na mojho muza, ale v juli by uz mohol byt plny sil a odhodlania 😀 tak ak ideme vyrazat, tak este kym nie som tehu 🤐 😀

lenkamt
6. máj 2009

Bai - no normálne rozhadzuje nožičkami, ručičkami tak aby sa pohybovala a prejde tak celé pieskovisku, potom je škrek na celý panelák, lebo slečny neznášajú umývanie vláskov 😠

Meg - ani ja nie som šikovná, nemám nervy na piplačky, zväčša mi musí pomôcť manžel, ale takto ma to vyjde na pár euro a hlavne piškóta aj plnka je podľa mojej chuti 😉

maji4
6. máj 2009

lenka, že prepláva pieskovisko 😀 😀

lenkamt
6. máj 2009

no veď v júli, otehotnieš až v auguste ako Zuzka a budete mať májovčatká, jasan?

baileysa
6. máj 2009

ok, jasan, pochopila som rozkaz 😉 😀
ani gretka neznasa umyvanie vlasov 😔

a pre mna by nebola zaruka ze plnka bude podla mojej chuti, keby som si ju ja robila 😨 🤐 😀

maji4
6. máj 2009

baby ja som asi divná ale ja som o tých kunderhoteloch teraz od vás počula 1x 😔 😔 a vyzerá to tam fakt super 😉

lenkamt
6. máj 2009

ja som teraz urobila zo salka 😀 takú grilážovú, mňam ... tá by ti chutila 😉