Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
27. máj 2009

aj my sme minule spali v kočíku - asi po roku a celkom dobre - spal 2 hodiny.. som sa čudovala. A to v obchodnom dome, kde bol hluk a hudba.

lenkamt
27. máj 2009

Kati - havinko 😢 niečo mu bolo??? chúďatko Pusinka, tak jej ani jedno neprežilo 😢 jasné že prídeme, ja som sa už chcela vtierknuť 16.6. na ten funkový festival, ale doma sa to nedočkalo všeobecného nadšenia 😔

Mmem - tú luckú nepoznám ale džerengovú mám tiež rada 😵

liga majstrov je sviňa, takto nám pokaziť stredu 😀

letuskah
27. máj 2009

inak baby som dnes zasla co si to moje dieta pameta vsetko
v auparku ako sme vosli tak si pametal ze je tam fontana a hned sa vyrutil tym smerom a chcel fontanu a rybicky
ja som netusila ake rybicky a on si pametal ze pri fontane je restika kde maju vonku akvarko, som ostala v nemom uzase
a u nas na zastavke je kulturny dom a on zacal ze sme boli v kostoliku, a my sme tam boli na babkovom divadle, tak som mu povedala a on na to ze rozpravocka o sasovi a to bolo cca pred dvoma mesiacmi...

maji4
27. máj 2009

Let tak super ,že ste tak tak super zvládli 😵 😵 😵 aj ja asi nabudúce keď pôjdem niekde tak vyskúšam čo to spravy 😉
A tá kúpelňa poteší 😠 😠 😠 😠 😠 😠

letuskah
27. máj 2009

kati aj mne je havinka luto ☹ hadam na dalsi krat jej to vyde 😉 u nas ma jedna suseda 16 rocnu fenku caucau a akurat ako sme odchadzali ju viezla k veterinarovi a ked sme sa vracali sme ju stretli zase isla od neho a ze ma hrozne bolesti, dal jej dake lieky a ze ak sa to nezlepsi tak ju budu musiet uspat

katika1
27. máj 2009

ježiš leni príííííííííííííííííííííííd 😀 ja by som sa tak šla s teboun niekam ožrať 😀 😀 😀
No neboli jej dopriaté šteniatka.. a mne tiež nie
Mininko - tak sa volal - prestal priberať - narodil sa 35g a pribral za 3 týždne na 110g.. dva dni pred smrtou mal 105 a aj sa zmenil do tváre pred tým.. som to tušila ☹ asi mu zlyhala pečen.. umrel mi na rukách a ten posledný výdych.. strašné 😢 prehováram chlapa na šteniatko.. ja viem, že Miniho mi to nenahradí, ale aspon sa mu budem tešiť
Ale Mini mi strašne chýba.. a ešte sa to stalo necelý týžden pred štátnicami a ja som tri dni bola na ukludnovákoch, čo mi už preplo z toľkých nervov 😔 ale už je dobre 🙂

maji4
27. máj 2009

Leni o strede ani nehovor 😠 😠 😠 😠 som mu dnes hovorila tak ty chceš kukať fotbal a ja čo?? 😠 len mikol plecom a už som mala po nálade 😠 😠

letuskah
27. máj 2009

chcela som reagovat ale ste toho popisali ze si nic nepametam 😕

maji ja som to chcela uz davno skusit ale doobeda nemozem lebo by mi zaspal na rukach a to by som asi neprezila ho vliect az domov a dnes vstal skor tak sme vyrazili a bolo super 😵dufam ze patricne oceni moj napad a bude spat aspon do 7 😀

katika1
27. máj 2009

že nabudúce.. ja už Pusinku nenechám trápiť.. a seba tiež nie.. však som k tým šteniatkam vstávala, prikladala jej ich na cicík, rozprávala som sa s nimi aj po nociach, že ich lúbim a podobne.. hlavne s Minim.. a aj tak nám odišli
Takže už len Pusinka a šteniatka si kúpim 🙂

letuskah
27. máj 2009

maji tak si mala niekam vyrazit nech si chlap kuka futbal

maji4
27. máj 2009

let že by som si mala nájsť iného žrebca 😀 😀

lenkamt
27. máj 2009

aký fajný futbal, koľko sa nás tu zišlo 😀

no Kati neviem, asi ma nepustí chlap 😠

letuskah
27. máj 2009

kati to preboli casom, mozno este na ne nebola zrela a mozno aj ta zrazka spravila svoje... dajte si cas a uvidite co potom 😉

letuskah
27. máj 2009

maji nieeeeeeeeeeeeee ze sa ist zabavit, na take veci ta nechcem navadzat

maji4
27. máj 2009

let 😉 😉 sranda 😉 😉

mima07
27. máj 2009

katika mas pravdu radsej si steniatko kup 😉 a mozno nemala pusinka dobreho sexualneho partnera ale aj tak je krasna a ze mala steniatka sa hovori ze by ju to malo ochranit pred zensko psacimi chorobami
u nas muz este nie je doma ale aj tak v tej telke nic nedavaju

katika1
27. máj 2009

mima ja neviem v čom to bolo, ale už je to jedno
Pusinka chvalabohu prežila a je ok.. a je rovnako bláznivá ako predtým 😀 dnes som jej nakúpila pukačky do vlasov 😀 😀 😀 je na zožranie s červeno bielou pukačkou s čerešničkami 😀 😀 😀

mima07
27. máj 2009

katika odfot

maji4
27. máj 2009

kati jej musí byť zlatá hod foto 😉

mima07
27. máj 2009

katika aj risiacika sak mas v albume len stare fotky teraz mas casu habakuk tak nam urob radost 😉

lenkamt
27. máj 2009

áno, áno my chceme Rišiaka s Pusinkou a pukačkou 😀

lenkamt
27. máj 2009

inak ja som tu sporadicky, lebo obkukávam montované domy, že ktorý by som chcela 😀 dobre mi hrabe, čo? 😀

letuskah
27. máj 2009

leni moj muz zas obkukava byty ale netusim za co to chce kupit 😝

lenkamt
27. máj 2009

no môj muž chce ísť do domu, ale nevie ani vymeniť vodovodnú batériu, tak ja nechcem 😅 on to chce hlavne kvôli záhrade a grilovačkám, tak možno kúpiť pozemok s nejakou drevenou chajdou a časom , no čo ja viem 🤐

letuskah
27. máj 2009

aj my chceme dom ale to uz vobec neni za co v BA a ranne spicky do prace a poobede spat to uz vobec nie, inak on by vedel okolo domu vsetko ale tie ranne spicky 😝 😝 😝

lenkamt
27. máj 2009

tak tento: http://www.slovenskydom.sk/rodinne-domy/detail/... 😀 😀 😀

no neviem kde sa idem zamestnať 😀

lenkamt
27. máj 2009

ale aj tento a hlavne za tú uvádzaciu cenu by mi stačil:
http://www.slovenskydom.sk/aktuality/pozor-novy...

lenkamt
27. máj 2009

hlavne nech to má veľa okien 😀

adulik23
27. máj 2009

ahojte.
nasi zaspali pri telke, tak som vas este prisla pozriet. 😀 😀
pred chvilou mi volal muz, ze mu strasne chybame, ale ze dnes ani moc nie, lebo moze v klude pozerat ligu majstrov. 😠

kati - chudatko malicke

leni - ty pozeras montovane domy, ale my sa s muzom niekedy hadame, ze ake budeme mat obkladacky a podlahy. 😀 😀 😀 no cista psychiatria niekedy u nas.

maji - aky mas kocik????????

baileysa
27. máj 2009

pribeh roka s taslerom ma este pokracovanie: som sa dnes vratila z tn a on mi pecie tortu 😨 😅 😀 ale este stale ticha domcanost, ale ze vraj coskoro skonci, tak somzvedava, co vymyslel 😉

katika, ano, steniatko si kupte, ale teraz ked uz si bc, tak vam nic nebrani ani dalsie dietatenko, ci? 😉 🙂

lenka, kolko knih mas pre mna????? iba dve zvladam odniest, dnes mi nasi doniesli kufre, tak uz asi idem daco do nich pohadzat, po sto rokoch ma caka aj zehlenie, lebo tasler si kupil kosele na vecere 😅 a ja mam 3 saty 😵

mima, isto nie si este prec??? teraz ta mame pod drobnohladom 😉

mmem, tak super, uzite si v spanielsku, idete letecky? a v oktobri vydrz dva v 1, nech sa este uvidime 😉