• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
ja to serem, môj muž mi nič neupiekol ani nič pre mňa nemá, ani do Zámkov na festival nemôžem ísť :angry:

Bai - no 7, však prečítaš neskôr, som vyberala , vyberala a toť môj výber, škoda že nemám doma na lásku sa nezomiera.... a na samotu sa nezomiera.... tie sú super, ibaže som ich požičala :confounded:
27. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily - za chvilu ti zacneme taslera znovu zavidiet. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
este jeden mily skutok a ja mu odpustim. :sunglasses: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mu už odpustila :zipper_mouth: :grinning:
27. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja skor takyto a tiez ma vela okien, mozem ta potom najat :grinning: http://www.slovenskydom.sk/rodinne-domy/detail/betliar/

bai oooooooo tortu?
27. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten je pre nás malý :sweat_smile: iba 66m2 :zipper_mouth: ja potrebujem min 90 :grinning:
27. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste rury, ja si musim stale spominat, ako som sa onho bala, ze sa neozval a ako mi nic nepovedal :rolling_eyes: :angry: ale som rada, ze nam toto obdobie asi dnes skonci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dost blbe sa nerozpravat, ked treba este tolko veci vybavit a zariadit pred dovolenkou :wink:
27. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na rozmery nekukal, od toho mam muza, ja len vonkajsiu estetiku :grinning:
27. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co su montovane domy???
my chceme z lodnych kontajnerov :sweat_smile: :pensive: :grinning:
27. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bai - o koľkej máme byť zajtra pred vaším barákom????????????????????
bai a ty sa nechces ci on sa nechce?
ja by som ho za ten strach asi odkraglovala
ja som myslela, ze sa stretneme pri tescu, aby ste sa nemuseli tolko motat, tak okolo 10 :confused:
27. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letush :grinning: :grinning: :grinning: vonkajsia estetika :grinning: :grinning: :grinning:
letush, ja som sa nechcela s nim bavit, ale on sa uz pomaly zacal urazat, ze sa s nim nebavim, no chapete????? :fearful:
27. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ja neviem kedy vyrazíme, buď prídeme skôr alebo neskôr, tak aby sme sa nemotali. nemôžme predbežne pred váš barák 9.45-10.15 :grinning:
27. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v ba sa v pondelok teda stretneme poobede? mimi navrhovala 10 hod doobeda :wink:
mne je jedno, obidva terminy mi vyhovuju a dojdem tiez hocikam, len aby to tam bolo pre deti, nech sa vysantia a my pokecame :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozte predbezne aj pred tesco 9.45-10.15, ale aj pred nas barak :wink: ale sa snazte skor ku tej 10.15 :sweat_smile: :grinning: vsak mi cinkni, ked pojdete :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, zavolám :slight_smile:

idem spať, nech som zajtra milá a krásna :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ved to, ja este nejdem spat, tak budem iba krasna :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai aj moj muz sa uraza ked sa s nim nechcem bavit :grinning: citlivky...

bai ja by som rada prisla ale v pondelok mam v plane ist k nasim, este uvidim ale dam vediet
27. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letush, ok :wink: :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja teda uvidim ze ci pojdem :wink: dobru noc vam :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai ja ešte neviem rada by som ale ešte neviem ako Lili ,lebo vždy keď sa na niečo dohodneme tak ja neprídem lebo toto alebo tamto :wink: :wink:
27. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji tak neprid a potom prid :grinning:

mish dobru noc :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let ved tak to plánujem , ja si počkám kedy a kde a potom sa uvidí :wink: :sweat_smile:
27. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ten atrium je uplne najsuper ked ma muz naserie tak si to vyzehli len takymto domom :grinning: :grinning: ostatne nemali spajze a dalsie chyby som uz nehladala
bai hlasim sa podla tvojich prikazov :grinning: a uz som kupila plavacie rukavy zajtra idem asi vyrabovat lekaren a dnes este dopit fernet aby sa nepokazil :grinning:
27. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna picne prisiel muz a pustil si futbal a to je asi jediny sport okrem boxu ktory ja nemusim :angry: :angry:
27. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai to ešte stále seká dobrotu tak to teda klobúk dolu a to hlavne tebe ,že takto vytrvalá v odolávaní ,ja by som to už vzdala pri upratovaní :sweat_smile:
27. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som toho mojho pri upratovani poslala na vysetrenie k psychiatrovi
27. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let :grinning: prečo to je také nezvyklé u neho??ved už minule si písala ,že ti pomáhal niečo z oknami myslím ,že ich umýval??alebo niečo také??
27. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji to bol nejaky ulet, uz sa to napravilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok