Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
27. máj 2009

ahá 😀

maji4
27. máj 2009

mimi ja tiež fotbal nemusím a nemusím ani formule tak to je teda riaden o ničom len si jazdia dokolečka akurát tam niekto sem tam valetí do vzduchu a to je všetko a to vyletenie si pozriem potom aj v správach ..a fotbal to isté 20 ludí sa naháňajú za jednou loptpu 🤐 😔 😅 😅

letuskah
27. máj 2009

maji hovoris mi z duse, my kvoli formuliam nemozeme travit vikendy na vyletoch

maji4
27. máj 2009

no ale lúčim sa ,ahojte a dobrú noc 🙂 🙂

letuskah
27. máj 2009

idem aj ja, dobru noc 🙂

baileysa
27. máj 2009

inak ja tak od veci teraz, ale paci sa vam ta pesnicka, co vyhrala euroviziu, od rybaka??? lebo ja som ju pocula 2 krat a som normalne, ze namotana 😅 😵

mima07
27. máj 2009

bai ja som to nepozerala tak neviem ktora to je

baileysa
27. máj 2009

mima, ani ja som to nekukavala, len vyhodnotenie som natrafila, a tam ju potom znova spieval, ked vyhral, a minule ju tusim na funku davali, ked som bola v aute, tak som si na tom uletela 😅

peta28
27. máj 2009

Bai Tasler je bohovsky ze torta :- 😀 😀 😀 100 bodov.. poprosime aj pokracovanie co vymyslel 😉

mimi.k
27. máj 2009

Torta od Táslera úplne boduje... 😀 😎
Baily, navrhovala som pondelok o 10 tej, ale potom sme sa tu zhodli, že sa stretneme pred SND o 15tej. Bilushka súhlasila. Takže kto chce, nech príde v pondelok o 15,00 pred SND na Hviezdoslavovom námestí 😉 .
A tá pesnička sa mi veľmi páči 😉 hneď sa mi páčila, aj keď som to nepozerala, túto som videla...

Ja som len pred chvíľou dožehlila 🙄

mimi.k
27. máj 2009

Adi, mne už tiež bežne v kočíku nespáva, ale minule som bola celý deň u kamošky a normálne v ňom pekne spinkal na terase vyše dvoch hodín 😨

Zajtra vám prajem príjemné stretko... 😉

Dobrú...

lejla77
28. máj 2009

Ahojte 🙂

bai:
a aka bola torta? 😎

peta:
nevies, nemaju nase deti v jaslickach MDD? Alebo sme premeskali? My ideme az v pondelok do jasli.

retaux
28. máj 2009

Ahojte!
Katika: havka mi je ľúto 😒 Ale keď si kúpiš šteniatka, zase sa budeš mať o koho starať 😉

Adi: Lucka v kočíku spí, len keď niekam ideme. Aj to zaspáva dlhšie a spí menej, ale zato spí.

Ale sa to tu rozbehlo s tými stretkami. Nedáte nejaké aj vo Vrábľoch 😀

Baily: tak to sa Tásler inak snaží. MM by ani len nenapadlo, že tortu upiecť. A tiež by bol urazený, že sa s ním nebavím 😉
A tá pesnička z Eurovízie - tak ja ju mám ako zvonenie v mobile 😅 Moc sa mi páči 🙂 Ak chceš, pošlem ti ju mailom.

katika1
28. máj 2009

KOčandy, hodím sem v blízkej dobe Rišiaka nebojte
ale tie čo chodíte na facebook, tak tam sú aj nové 😉
Baily noooo bráni nám v novom dieťatku toho ešte veeeela! Radšej šteniatko 😅 s tým nie je tolko starostí
A pesnička od Rybaka - mne sa páčila ešte v semifinale.. a poslali sme mu hlas a ked postúpil do finale, tiež 🙂
Ale ja vám musím nahrať na kameru, čo robí riško pri tej pesničke - baby on úplne jačí, ked sa začne, ako keby bol na koncerte, alebo čo a potom tancuje ako o dušu a spieva si anglicky 😀 😀 😀 a ked sa to skončí, tak začne púlakať, že ešteeeeeeeeeeeeeeeeee fejitejv 😀 😀 😀

katika1
28. máj 2009

bai a prečo ste boli pohádaný? 🙂

retaux
28. máj 2009

Ja som poslala hlas Bosne a Hercegovine vo finále. Tí boli super.
Tak to by som chcela vidieť 😀 Musí byť zlatý 😀

katika1
28. máj 2009

ret aj mne sa páčia 🙂
už včera som kula pikle, ako ho nakamerovať aby to nevidel, lebo celé doobedie som tu mrela smiechom, akú angličtinu používa 😀
inak on bude mať asi tiež vlohy na anglinu ako ja, lebo aj ked pozerá rozprávku anglicky, tak potom hovorí slová ako person, baby, come on a podobne 🙂

retaux
28. máj 2009

Tak to má super. Ja som jazykový antitalent. Jedine tú našu slovenčinu ovládam dobre.

katika1
28. máj 2009

no bodaj by 🙂 inak ja som sa zamilovala na eurovízii do estončiny 😅 mne sa estonci páčili strašne, ale hlavne tie slová piesne.. nádherne to znie 😵 keby ju tu niekde učili, šla by som 😵

prvapomoc
28. máj 2009

ahojte krasavice 🙂
v prvom rade gratulujem katike 😵 šikovnica 😉

ja som v hlbokej depke,lebo dnes dojde na tyžden moja matka.niežeby som sa netešila ale mať pod jednou strechou aj mamu aj svokru bude asi značne zaujimave 😝

včera sme boli na kontrile s lucinkou,ma to pekne zašite,len ma mrzí že ten moj kamoš plastik bol mimo ked sa to stalo a nemohol dojsť,včera mi povedal že on by jej to nešil ale zalepil sekundovým lepidlom
(nova technika v plastickej chirurgii).ale čo už aj tak to ma pekne urobene.a dakujeme za povzbudenia 😉

no idem dačo ešte porobiť a potom hadam ešte nakuk 😉

peta28
28. máj 2009

Lejla akurat dnes som si citala nastenku a nic nepisali, ale podla mna nieco urcite bude, ved to robia v kazdej skolke.
Vcera sa mala pytala kakat a ta ucitelka ju nedala vcas a mala to uz neudrzala a pokakala sa do gati, tak ta ucitelka ju umyla prezliekla, ale to body s komplatnou nadielkou mi dala do sacku, tak smrad v celom aute, v celom byte pokila som doma nevylozila komplet hovno zo sacku. Nechapem co to hned nanamocili . Minule uz malej pyzamko aj oprali ,ale asi im to bolo jednoduchsie mi zabali domov darcek.

prvapomoc
28. máj 2009

no teda to su dobre ťavy,ja by som sa hanbila niečo take nechať mamičke v skrinke 😅 ked už nič tak aspon to mohli vytriať a preplachnuť nech to nesmrdí 😝 no nemam slov. 😲

lejla77
28. máj 2009

peta:
no fajn, aspon to hovno mohla stadial vybrat. 😕
Inac, ja som uz tiez raz tak mala bodycko osrate a tiez mi ho dali do sacku. A minule sa tam maly cely oblval, tak mal bodycko a aj pancusky ogrcane durch a tiez mi to dali do sacku - aj s tym vsetkym vygrcanym. 😠 A ucka ze tak sa nabagroval, ze vsetko vygrcal. 😖

peta28
28. máj 2009

Lejla fajt suepr. Ja akoze chapem ze asi nic moc to cistit po tolkych detoch, ale zas aj od toho tam su. A najme ked platis tolke peniaze. Okakane body mi uz dali niekolkokrat, ale vcera to bol vrchol, no komplatka. Aj som sa to bala otvorit ako to vyvanalo. A mala s tym chodila ze kako kako.. ale smraduuuuu

lejla77
28. máj 2009

peta:
😖 dobre od veci 🙄
Ked clovek by sa aj ozval, ale co potom...

peta28
28. máj 2009

vsak to, dnes tam rano bola aj ta Lubka, ta veduca, ale uz som jej nic nehovorila radsej. Predsa len aj moja predchadzajuca staznost ostala napovsimnuta a Tima je tam uz len posledne dva mesiace, tak uz to nejako vydrzime

lejla77
28. máj 2009

peta:
a uz si davala vypoved?

letuskah
28. máj 2009

caute
peti super, to mohli vytriast aspon 😝

my mame zase pohnuty den, o 5,30 hore, najedol sa a spal do 8,30 a teraz ani obed nechce ze chce buvat, som mu aj skusila dat mlieko ze ked je unaveny tak to skor staihne ako nejaky obed normalny jest ale nechcel, uz polhodku si tam daco hundre tak som zvedava lebo ked tak dlho spi rano tak zvykne ist spat az okolo 13,30 a dnes sa uz o 12,15 pytal...

PP super ze sa jej to pekne hoji, hadam jej to moc nebude vidiet, tu svokru + mamu ti nezavidim, my sme raz tak boli u nasich aj so svokrou a dve sme na svokru nestacili co ona len mlela a mlela, sme sa potom obidve regenerovali asi mesiac...ale inak sme to v zdravi prezili kedze obidve su nezapárave typy 🙂

peta28
28. máj 2009

PP ja drzim palce na ceny tyzden.. u nas by takato kombinacia znamenala katastrofu

Lejal hej uz davno, este zaciatkom maja

lejla77
28. máj 2009

peta:
a aj ti dali nejake vyjadrenie?