• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
leni, ta fotka s tymi fasiangovcami je supeeeeeeer :dizzy_face:
inak tasler nechapal, ako uz lucka papa na tom videu :fearful: musime dojst na vycvik :wink:
22. feb 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret, tak to si sikulka s tou dekou, dobry napad :wink: mne sa to pacilo, len som take este nevidela, som sa preto pytala :wink:
22. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letush, ako bolo na karnevale? som zvedava na fotky maleho princa :dizzy_face:
22. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tých masiek sa fest báli a revali :sweat_smile: ale ja že MUSIME sa odfotiť, tak sme sa fotili s vrieskajúcimi deckami :sweat_smile:

Mish - nebuď smutná, má to veľa detičiek, naše majú z cumľov strašne krivé zuby, mám pocit že Lucke pravú stranu vôbec nebude vidieť, normálne zuby o vyrástli o dosť vyššie :sweat_smile:

aj ja som zvedavá na Kubka :wink:
a na chate sme nespali, to som si ozaj netrúfla :grinning:

a tiež čo je s Majkou a Peťou :confused: Mimou a Nikou :confused: a tak ďalej :grinning:
22. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len ked som sa zlakla,lebo tu z nasich augustovciat to nema nikto :frowning2: budeme jediny zhnity :zipper_mouth: :frowning2: no uvidim co zajtra,ale robi len poobede od pol 15 tk dovtedy ma porazi
22. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ani som si nevsimla ze by ich mala krive :wink:
22. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,a naozaj :sweat_smile: ale to je mozno dorastei,alebo asi mala nejak pery zle zospulene :sweat_smile:
22. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, Mish ona ich má už vyrastené kúsok vyššie, normálne z ďasna jej vyrástli o kúsok vyššie, také divné :sweat_smile: :confounded:
22. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len dufam ze nebude m,at take cierne zhnite :stuck_out_tongue_closed_eyes: hmm.no faktz jej to divoko narastlo :confused: ale podla mna to bude mat dobre neskor
22. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď uvidíš čo ti zajtra povedia :wink: aj ja dúfam že jej to nejak dorastie :pensive:

idem kukať sexi špinavé prachy :slight_smile:

dobrú noc :slight_smile:
22. feb 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak hlásim sa od utorka, som tu nebola lebo môj muž mal od stredy nútenú dovolenku do piatku tak sme išli štvrtok domov :slight_smile: :slight_smile: som svieža a oddýchnutá boli sme tam 4 dni a Lilianka sa nevie nikdy poriadne nabažiť starých rodičov strašne ale strašne ich lúbi mňa tam ani nepotrebovala stačil jej dedo a baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale teší ma to samozrejme :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lilianke sme urobili mini briežok na dvore u babky a nikde inde nechcela byť len tam..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme si ušili na seba búdu ale nevadí potom niekedy ked sa mi to podarí tak pridám vdieo ako sa bobovala u babky :wink: :wink:

čítala som len dnešok a idem reagovať :
mish nerob si hlavu ved nie si prvá a ani posledná kto má také zúbky :wink: :wink: a neboj určite sa s tým bude dať niečo robiť :wink: :wink: ved len chod k lekárke a uvidíš :wink: :wink:

Leni no toto tak vy ste sa teda riane vybláznili na tom snehu :wink: :wink:
22. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej ja som niekomu chýbala tak to som rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lenka cmuk :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biluš bože rýchlo sa vyzdrav :unamused: :unamused: aby sme už konečne mohli dať nejaké to stretko v avione :wink:
22. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PP av vám prajem skoré vyzdravenie a aby si celodenky zvládla čo najlepšie :wink: :wink:
22. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a tá tragédia aj ja som hned mylsela na mish ,že to je tam niekde pri vás :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: strašné :pensive: :frowning2: :frowning2:
22. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby vy ste zlaté chválim meg a letuš že sme im chýbali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:

ved som ani nemohla dať vedieť ,že niekam ideme lebo muž muž je už normálne alergický keď si zapnem kona :pensive: :pensive: tak som sa hrala na správnu manželku :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
A aj to ved som do poslednej chílky nevedela či pôjdeme alebo nie , proste zavelil ideme a ja rýchlo baliť...
22. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji aj mne si chybala ved som ti pisala na skype ze kde si :wink:
a ta tragedia,fakt hrozne..no mam tam starku ta nam hned volala :frowning2: asi nejakych 12km odo mna...najprv sa vravelo ze deti,a potom ze dospely,deti !len"ranene :pensive:

lenka-dobru noc :wink: a foto supis :wink: ja ze ste tam spali

maji super ze sisi oddychla
bilu rychlo sa vyliec :wink:

zajtra vam dam potom vediet co a ako :confounded:
22. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mish ved teba najviac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmukujem :dizzy_face: :dizzy_face: lebo s tebou si píšem aj mimo kona :slight_smile: :slight_smile:

mish jasné daj vedieť ako dopadnete s tými zúbkami :wink: :wink:
22. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo maji dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: normalne sa tu usmievam na monitor :sweat_smile: :slight_smile:

je pravda ze na tie co mam skype kontakt,katika,majka,a uz aj mima :wink: im napisem castejsie,lebo nieekdy nemam cas a je to tam rychlejsie :slight_smile: a ked mam robotu na kona moc nejdem a na sykpe vidim kto ze ste tam tak uz pisem :slight_smile:
22. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mish jasné to pozám :wink: :wink:
22. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra budem volať alergičke kôl tým jej odberom čo jej robila tak držte palce :wink: :wink:
22. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz do sprchy a tak...neviem ci niekto necaka ze dnes sa ide stredovat :sweat_smile: :grinning: joj ale sa mi uz driemeeee :grinning: aj hlava ma volako boli :grinning: :grinning:

tak dobru noc vam :wink:
22. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maji drzim palce :wink:
22. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
v prvom rade udelujem lenke a bilu 100 bodov kazdej za zvieratka, strasne som sa pobavila na kuriatku a tucniakovi :grinning: :grinning: :grinning:

baby teda liecte sa, nech vam to rychlo prejde ale celkom chapem stavy "radsej ja zapal pluc ako decko prechladnutie",

mish neboj, Patkovi to neuskodi a okrem toho v nejakych 8 rokoch mliecne zuby vypadaju takze kym sa bude zenit bude fesak ako hrom :wink:
22. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji no este ze si sa kukla kto vsetko ta spominal :grinning: :grinning: super ze si svieza a oddychnuta a aj Kubko u nasich mna vobec nepotrebuje ale aspon mam chvilu klud

no a karneval bol super, najskor sme sa s chlapom pohadali lebo on chcel ist autom a ja pesi (15min od domu lahkou chodzou je straaaaaaaaaaaaaasne daleko) a decko navyse bolo nevyspate tak som vyhrala, ulozila som Kubka do kocika a cestou tam spal.
zo zaciatku bol vyvaleny z tolkych deti, ani si nevsimol ze ma kostym a ciapku na hlave, ale potom sa rozkukal a zabaval sa, upratoval rozhadzane gulicky, normalne prisiel k cudzej zene, zobral jej z ruk gulicku a masiroval ju ulozit do skatule :confused: no a potom tam lietal s furikom plnym auticok a s kocikom. brutalne sa tam vyjasil, tak som rada, lebo som sa celkom bala ci nebude plakat z tolkych deti a z toho ruchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fotky pridam ale mame hlavne videa tak ked ich chlap zmensi dam ich na you tube
22. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky su tu: http://picasaweb.google.com/jozef.krivan/KarnevalVMCKlbko#
a kukla som aj Lenkine ale pre moje oci ste tam strasne malicke tak ani nevidim ze by boli dvojky nejak nespokojne

joj a novinka, konecne je 4. stolicka vonku, uz len druhe 4 a ocaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

včera to s tým slnkom vyzeralo nádejne a dnes neviem ktoré auto na parkovisku je moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálne ďalších 20cm snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kubko bol krásny, mamina fešanda :slight_smile:

naše zase mrnčali celú noc a tie zuby asi behajú hore dole, zas im to trvá :angry:
23. feb 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee

PP, potvora chodi castejsie do Nitry, ale vcera pisala,ze potratila :frowning2: , takze uz nie je tehu
23. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pri kave docitam este, dost vela ste toho popisali :slight_smile:
23. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok