• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
čo je víkend??????? :astonished:

zajtra idem variť:
Krémová zemiaková polievka

1/2 kg zemiakov, 20 g masla, 30 g hladkej muky, 2 dl mlieka, zltok, sol

DO vriacej posolenej vody dame varit pokrajane ocistene zemiaky. Maslo rozpustime na miernom ohni. Zamiesame don muku, zalejeme studenou vodou, rozmiesame a prilejeme do variacich sa zemiakov. DOvarime a pridame cez huste sito. Nakoniec pridame sladke mlieko s rozhabarkovanym zltkom.

+ neviem čo :grinning:

Mimi, Bailey - ozvite sa či streda platí, aby som si vedela nakúpiť a pripraviť poživeň :slight_smile:
23. feb 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak dnes som volala k tej laergičke a Lilianka má všetky výsledky v poriadku neni alergická ani na prach ,perie, roztoče a dokonca neni alergická ani na mlieko takže super akurát že má trošku oslabenú imunitu takže na to budeme brať lieky a o pol roka na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sa velmi teším ,že nebude alergik po mne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Let fotky super Jakubko bol krásny princ??
23. feb 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni aj tu snežilo od včera večera do dnešného obeda a nasnežilo vraj cez 25 cm , normálne som sa tešila von ako malé dieťa zobrali sme boby a Lilianka sedela ako prikovaná sa jej to páčilo :dizzy_face: :dizzy_face:

A pripájam sa aj ja čo si decko vykydlo do snehu :sweat_smile: :zipper_mouth: :pensive: nebol nejako extra špinavý ale zasa nebol ani bielučký :pensive: Lilianke sa aj to vykydnutie páčilo :dizzy_face: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my noc na moje prekvapenie super až na to ,že ráno o 6-tej už bola hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :slight_smile:

vonku je supeeeeer. postavila som krasneho snehuliaka. ale miselin mi ho zbural.
a strasne ma mrzi, ze ked mu mama chcela pod strom kupit sanky, tak som jej tvrdila, ze u nas na madaroch sneh nebude.

mame novinku. misko cely vikend vykrikuje aďa aďa, tak som sa ho pytala, ze kto je aďa a on ze mama. zozrala by som ho.
23. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - fakt nevidno, ze by sa im fasiangy nepacili.

let - kubko bol naaaaaadherny maly princ.

KONECNE MAME STOLICKU. prvuuuuuuuu. 2,5 mesiaca som cakala, nespala a prislo to. teraz to tipujem na 3 kludne dni a dame si to odznova. :-P
23. feb 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi jej to musí byť podarené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja ked sa Lilianky opýtam akos a volá tak povie JEJE a usmeje sa tiež je podarená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - super, ze sa vam nepotvrdila alergia.

ty si ma tak navnadila s tym oddychom u rodicov, ze rozmyslam, ze vo stvrtok rano vystartujem aj ja k tym mojim. misko je presna ako lili a kubko. ked ma starkych tak mu mama nechyba.
23. feb 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby naše majú problém s identinou keď sa ich pýtame kde je kto tak pekne ukážu akurát Lucka ukazuje na Lenku že to je Lucka + na Lenku že je to Lenka a Lenka naopak :grinning: dúfam že ste to z toho opisu pochopili čo robia :grinning:
23. feb 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi fakt som si oddýchla každý den som spala do 9,30-10tej no proste super :dizzy_face: :dizzy_face: už sa teším na veľkú noc keď tam zasa prídeme na týždeň :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni áno pochopili vidíš ako sa podobajú ani oni sami nevedia ktorá je ktorá :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misko vobec nechce povedat svoje meno. dokonca sa tvari, ze nerozumie, co od neho chcem.
ale ked ho prebalujem tak vykrikuje na cely byt ze pipik a natahuje si ho.a ked poviem pipik ja, tak dostane vzdy zachvat smiechu.

prave som dopiekla toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2971
akurat som tam nedala smotanu, lebo mm by sa toho nedotkol. je to mnam. chuti to ako brumik.
23. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi - môj najobľúbenejší koláč :wink: s tou smotanou je to super svieže, mohla si si dať aspoň na 1/2koláča. inak super je keď do bieleho cesta kydneš čokoládový puding, alebo cesto okakauješ a dáš vanilkový puding :wink:
23. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - pochopili.

maji - tak mne vyspavanie nebude hrozit ani tam, lebo nasi budu chodit do roboty. mamca sice moze zdrhnut o 9, ale ranny spanok uz bude v prdeli.

ako to, ze vam idu smajle???????? mne nic. a aj cislice mi nejdu na numerologickej klavesnici.
23. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu na konci strany pisu, ze nejdu smajle a vy ich tam mate. nechapem
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=45895&vGroupOffset=0&vOffset=390
23. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi - aj v dvojičkách jednej babe nejdú :confused: skús sa úplne odhlásiť a nanovo prihlásiť
23. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee • 1d • Včera o 21:02

smajlici blbnu pod operou, v ostatnych prehliadacoch by mali fungovat

takze odhlasenie a prihlasenie mi nepomoze. ja chodim cez operu.
23. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháááááá, no dovi dopo takýmto technickým veciam vôbec nechňapem :grinning:
23. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte ti chytro stv1
23. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi ten koláč vyzerá mnammmm :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ja to pozerám každý den a rozprávajú sa tam o suprových veciach ohladne detí :wink: :wink:
23. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokelu - ja som zachytila len koniec.
a tiez to pocuvam kazdy den a dnes som zabudla zapnut telku.
23. feb 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem - obzerala som topánky v deichmane /podľa mňa tiež šité v číne/ rovné bez klenby o ničom za 800,-- a niečo podobné u číňaka za 200,-- akurát že tie u čiňana mali klenbu :confused:
a doma chodíme naboso :sweat_smile: a majú krajšiu nožičku ako Verča v ich veku, a tá správne topánky mala na nohách od 10m :sweat_smile: iba spávať chodila vyzutá :grinning:
23. feb 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni no my sme zasa non stop obutý keďže sme na prvom a pod nami je chodba a je tu od nôch dosť zima ale vyzuvám ju pred kúpaním na chvíľku a samozrejme ked ide spať :wink: :wink:
23. feb 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nôh :pensive: :pensive:
23. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o topankach som nezachytila nic. ja az koniec tych kiahni.

co hovorili?
23. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že ako majú vyzerať dobré topánky a že drahé a značkové su dobré a čínske sú zlé, normálka ako vždy a doma má byť dieťa obuté naboso len von po tráve a kameňoch :sweat_smile:
23. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulák zajtra ak budeš mať čas tak si pozri archív majú to tam :wink: http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/damsky-magazin/
23. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa najesť kým spia :wink:
23. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misko ma asi 3 topanok adidas (aj drahe aj znackove) a ani jedny nemaju klenbu.

doma chodil skoro stale v papuckach, ale hrozne sa mu potili nozicky, tak teraz byva pol na pol v papuckach, alebo v protismykovych ponozkach. :slight_smile:
23. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok