• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
leni, lampu nevidim, iba pogy aj joachimka som uz videla :slight_smile: a ked vam chcem nieco urobit, POHLADKAT napr., tak sa mi to neda, hned chce, aby som si adoptovala :unamused:
idem este letush, nakuknut, a aj ada, ked dojde z ba, nech si da plusko :grinning:
24. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, ani ja ti neviem daco poradit, ale myslim nato, mozno ma daco napadne :wink:
24. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily sak si adoptuj a ja ti ho budem chodit hladkat aj krmit dnes som brchovi nakrmila a vcera umyla lebo sa nestara :angry:
24. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som videla aj papulku :slight_smile:
no a pre mna ste si vsetci rovni, kedze vas vsetkych vidim iba rovnako v tej izbe :sweat_smile:
24. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nejake penziony. alebo tam kde ste boli v lete s levicatkami

inak sory, ze vas tu odtrham od vasich zvieratiek na fb :sweat_smile: ste tu v takej dobrej debate :grinning:
Adulak, aj my sme boli ako pise Letu v Rajeckych a tam je to pre deti minusove, dokonca aj pri bazenoch maju napisy, ze zlozenie vody nie je vhodne pre male deti-uz si nepamatam do akeho veku.
Ale teraz napriklad co sme boli v Brusne v decembri, tak to bola fantazia :dizzy_face:
Aj pre deti, maly behal po chodbach, vsade boli koberce, do bazena a virivky sme si mohli tiez zobrat a potom ked sme isli na zabaly alebo masaze tak sme sa pri nom striedali...
autor
ahojteeee

ake zvieratka :grinning:

ozaj a neviete co je s ddadkou, uz ma asi chlapceka, vsak?
24. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak no ved to je neprepacitelne nas takto odtrhat :grinning: :grinning:
v juni sme boli v radave ale baby napisu kde lebo ja sa nepametam na meno hotela, a to chcete ist teraz? ci ked bude teplejsie? lebo ja by som asi nesla teraz nikam az ked nebudem musiet vlacit oteplovacky a sto roznych vrstiev pre Kubka
24. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, skuste toto

http://www.villabetula.sk/m.php

je to tam children friendly, nedaleko tatralandia na kupanie, nejake nenarocne tury tiez, aj na lyzovanie, podla toho kedy by ste chceli ist :wink:
24. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu, aj ja chcem korytnacku zadara, kde ty chodis na tie vychytavky :angry:

Adul, toto som myslela:
http://kupelebrusno.sk/

Fakt sme si tam oddychli, ze to nebol iba stres kde je maly, co ideme robit, nudi sa... :wink:
24. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hodte nejake linky...bilu, baby z radavy
autor
slavenas

ja sa chystam dat patka odfotit v atelieri na Klokocine v Sandokanovi
zuzi pisala ze ak nic tak v piatok nastupuje tak snad uz su dvaja, teda styria, a hlavne zdravi :dizzy_face:
autor
no aj ja dufam,ze vsetko ok, len som myslela,ze cii sa uz neozvala
bilu to som nasla v tom clearance co tu vcera Lenka pisala hned ako prve
24. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ach jaj aj ceeeeeeeeeem :grinning:
zuzi :grinning: ja by som tiez ale musim pockat :pensive:
Adulak ta Radava nie je vhodna pre deti tam boli vsade schody a nikde sa nedalo hrat len vonku, vnutri samy mramor...a este sme mali stretko v Bojniciach, ale v tej nasej chate kde sme boli sa nehodi robit vobec nic, nie to ist si oddychnut s dietatom a este byt k tomu aj tehotna :grinning:
24. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved , my uvidime, rada by som este pozriet v lete sestru do spanielska a s bruchom by sa mi asi nechcelo :confounded: , este som u nich nebola a teda rada by som na nejaku dovcu uz vypadla, tak asi az potom aj my to naplanujeme
24. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

idem sa aspoň najesť, lebo už som zožrala chipsy a čokoládu :grinning:

Adulak - tá radava nič moc :wink: ja neviem my nechodíme nikam :sweat_smile:
no moje dieta spi uz dve hodiny zababusene na von tak to sem pisem lebo mu musi byt hrozne teplo
autor
a este ona by najradsej bola aby som tam zastala s patkom aspon mesiac a muz bude moct asi len 2 tyzdne, tak uvidim, ale to by som potom musela letiet naspat s Patkom sama a neviem ci si trufam
24. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je zle ale ja som az teraz pochopila toho Bailinho taslera a priezviskoviny a to uz asi hodinu nad tym rozmyslam :confused:
24. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ved uvidis aka bude cesta tam a naspet sa podla toho rozhodnes na mieste nie?
24. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial dakujem velmi pekne za linky. vyzera to tam velmi pekne :wink: nechcela som hladat nieco, kde to nemam overene, lebo dotrepat sa tam s malou a s bruchom a potom len sliedit ci sa nieco nestalo veru neni bohvieco... a vodu by som chcela kvoli malej. ta ju zboznuje :dizzy_face:
Adulak vsetci chvalia aj Kaskady, opytaj sa Mimy ked tu bude, ta je tam tiez spokojna nad mieru, ale to uz je drahsie u nich, ale tam uz nemas ani jedno minusko sa na co stazovat :wink:

http://www.hotelkaskady.sk/
lenka, peknu kombinaciu si si dala ako predjedlo :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi, ja by som si netrufla ist sama s malym v lietadle :sweat_smile:
24. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kon funguje, dieta je hore, ideme papat, majte sa a starajte sa o deti aj zvieratka :wink:
24. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak si chcem ist oddychnut...kaslat na prachy, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu, nevadi ze si priezviskoviny az teraz pochopila, ja zase neviem najst tu korytnacku stale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok