• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
lebo v lete dovca nehrozi, tak si to uzijeme teraz
24. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hapy foto predlzili akciu 50% zlavu na fotky do 3.3.
24. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu, no super, lebo ja uz som takto prepasla uz dve akcie :wink:
24. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala ma posledne fotky s mikulasa minuleho roku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: myslim tym v albume zalozene
24. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie s ...z mikulasa
24. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulak, tak si vyber tie Kaskady alebo to Brusno, alebo ak chces este dalsie tipy tak ti zistim este link na jeden hotel v Tatrach, tam sa chystame aj my tento rok, OK?
A mas pravdu, kaslat na prachy, kto vie, kedy sa zase na nejaky wellnes pri dvoch prckoch dostanes!

Letu, super sprava, ja som vedela o tej akcii do konca vikendu a nestihla to, tak si ma potesila :slight_smile:
24. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu my mame vyvola do 10 mesiaca a zalozene ziadne, takze nie ste na tom tak zle :grinning:

bilu v shoppingu je na spodku tlacitko clearance a tam su veci zadarmiko alebo zlacnene a tam je korytnack aj lopty aj vselico ine

a decko sa len matahovalo :pensive:
24. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak, tak snad sa vam podari si oddychnut :wink:

zuzi, podla mna by ste to mohli zvladnut sami letiet, ked nebudes mat vela batoziny a niekto ta pojde odprevadit na letisko a niekto ta tu uz bude cakat :wink:
24. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je presne znenie
predĺženie platnosti 50% zľavy pre INTERNETFOTO 9xcca13 / 10xcca15 / 13xcca19 cm ešte do 3. marca 2009
24. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letush, nevadi, priezviskoviny nema hocikto :wink: :grinning:
24. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak koľko vyjde 9x13 ?????????????????? aj keď fakt nemám čas objednávať fotky od 12/2007 :grinning:
24. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni kukni na stranke, v mejly to nepisu
24. feb 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas , chcela som zobrať na onko fotky z valentína aby sestričky na oddelení videli ako sme narástli :slight_smile:
24. feb 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoď mi link ja som už zo všetkého tak mešuge že len klikám smejem sa a stále dookola :grinning:

Bailey prosííííííííím ťa príď , potrebujem tvoju milú spoločnosť na ukľudnenie mysle :grinning:
24. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.happyfoto.sk/
a cena 9*13 je 0,05 eura
24. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som potrebovala :grinning: si zlatá :slight_smile: takže niektorý večer mám čo robiť :sweat_smile: ešte neviem ktorý :grinning:
24. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas na to tyzden :slight_smile:
24. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sprchovala som maleho, dos.al sa ,

ved aj ja sa bojim sama letiet s nim, ale mozno sa to este bude dat tak urobit, ze tam pojde so mnou muz , zostane 2 tyzdne a potom niekedy by dossiel moju sestru pozriet svokor, on strasne rad cestuje a furt sa vsade sam pozyva :grinning: , aj sestre sa , ale ona o tom este nevie, ale stale kritizuje mojich rodicov, ze sestra ma male babo a este ju neboli pozriet, lenze moja mama sa stara o moju nevladnu babku, tak nemoze ist, hoci to on nechape, ze vsak moze zaskocit moj stryko- mamin brat, no ale ved to poznate ako je to so synmi, to by babka trpela, to by nemdopadlo dobre, tak mamina nemoze ist a moj ocino by sam nesiel ani nahodou, takze tak a toto svokrovci nevedia pochopit a casto mi to vyhadzuju na oci, ze co tam moji rodicia nejdu pozriet malu, ze svokor by teda isiel :grinning: , takze ak sa budem bat, tak poviem sestre a mozno ho zavola a on pojde so mnou spat, ale ved uvidime este, ako zozenieme letenky
24. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem uspavat, tak sa majte zatial pekne, inak patko sa boji snehu, vobec v nom nechce chodit

zrusila som stary album, tak ked budem mat niekedy cas hodim new fotos
24. feb 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no vidis svokor to poriesi :wink: a co maju tvoji svokrovci s tvojou sestrou sak to je vec rodicov ci ju idu pozriet alebo nie, oni sa velmi dotoho nemaju co miesat nie? ale asi s nimi nic nenarobis
24. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme hore, ideme do tesca, čaute :slight_smile:
24. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta stale spi
24. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si davam robit fotky 10x15. je to lepsi format, lebo je na nich viac vidiet...teda, nie ze by na tych mensich nebolo :sweat_smile:

zuzi, svokor je nejaky mudry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lenka, pekne vyzitie v hypermarkete :grinning:
24. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta tiez este spi, ale zaspala az o 1, tak nech este drichmusi

a chcela som ist nieco poupratovat kym spi, ale som sa tu akosi zabudla :sweat_smile: :rolling_eyes: uz to odkladam 3 dni to upratovanie :grinning:
24. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak neboj nporiadok ti neujde on si ta pocka :grinning:
moje dieta zalomilo o 11,50 a stale spi ani obed nemal a je naobliekany, mala som tu pootvarane aby mu nebolo teplo ale uz som mrzla tak len dufam aby sa nezapotil a neprechladol mi :pensive:
24. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu, fiiiha, aky maly spachtosko. to co ho tak zmorilo? mne by ameli tak dlho asi ani nespala :sweat_smile:
24. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v MC :grinning:
24. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co s vari na popolcovu stredu?
24. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu asi na tom MC nieco bude, moj bol tiez do obeda a tiez nezvycajne dlho spi :confused:
24. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu urcite lebo sa tam vyjasia a maju tam kopec novych vnemov a deti tak ich o unavi len mne vadi ze zaspi v kociku a potom tu poobliekany vydrichmava :angry:
24. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok