Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
29. júl 2009

veď už som objednala 😀

lenkamt
29. júl 2009

škoda že ste prišli tak neskoro, ja už idem spať 😔 dobrú noc 😉

bilushka
29. júl 2009

Leni, tak aj ja dufam, ze baby uz budu len a len pri sile mucit vas a hlavne papkat... 😉

Peti, ty si tiez dobra s tym trickom 😀
A ze Pepek namornik, to mi tiez pripomina mojho, on stale take uchylne motivy si vybera na tricka, aj teraz ked sme boli v Turecku si kupil tricko so zhodou okolnosti tiez Pepkom, ved sa opytaj Mimi ako som prevracala ocami, ked si to vybral 😀 Inak vobec si neviem tvojho muza predstavit v akcii, ze hromzi alebo ta ide za nieco zabit, vzdy ho mam iba takeho vysmiateho pred ocami, ze sa mu ocka smeju...

Detske restiky, co poznam, ze maju aj hraci priestor, nie len detsku stolicku ti prisunu k stolu a maju strasny napis reklamny na dverach, ze baby friendly su
* http://www.jarovskydvor.sk/ - tam sme boli, ale sme tam vtedy nejedli, tak neviem ako varia, na zaciatku sezony rekonstruovali cely dvor, tak snad to uz maju hotove a spristupnene...
* http://www.lavitaristorante.sk/ - boli sme tam 2x, maximalne spokojni s jedlom, robia fantasticku pizzu, ale nemaju vonkajsiu terasu, iba vnutri je jedna miestnost vyclenena ako detsky kutik, je to dost male a my sme mali vzdy nestastie, ze tam bolo vela ludi a tym aj deti, inak obsluha zlata, vobec sa nehnevali, ked niektore dieta nieco vylialo, rozbilo pohar, tanier, stale behali po celej restike a plietli sa casnikom pod nohy
* Janosikov dvor u nas oproti cintorinu udava tiez detsku restauraciu a navyse su aj nefajciari, ale maju tiez dost stiesneny priestor vonku na terase je iba jedna smykacka a vnutri par hraciek a hojdaci konik
* Kralova pri Senci-nejaka baby restika, ze nieco podobne ako ten Jarovsky Dvor, velky dvor na hranie, ale ja som tam nikdy nebola a ani neviem presne kde to je, ale ked chces, zistim podrobnejsie
* a este keby sa vam chcelo ist do Velkej Paky, tak tam je http://penzionprirybniku.sk/, to uz som tu raz davala link, ti su fantasticki, vonku su zvieratka, rybnicek a pod., ale je to az za Samorinom
To uz by ste mohli ist radsej na tu farmu do Stupavy, ale tam musi byt teraz strasny natresk.
A uz mi nic noveho nenapada.
Nemozes povedat, ze som sa nesnazila 😀

Noveho nemame nic, muz bol pomahat Mimikovcom stahovat, ze Majka bola z toho vsetkeho nevesela, kde si co ako da, no je toho vela na zaciatok, ved snad uz coskoro budu mat aj oni net a ozve sa.
A ked nie, budem vam podavat sprostredkovane spravodajstvo, co sa deje.
Teraz tam ma svokrovcov, tak nalada nie je moc dobra 😀 😀 😀

bilushka
29. júl 2009

Peti, ty mi zase napis, kde si zohnala kosicek na bicykel pre malu, aj my mame taky nahy a tiez sa mi to velmi paci. Ale klakson mame 😀

lenkamt
30. júl 2009

ahojte 🙂

deti sa mi tu plné síl mlátia, tak sme asi definitívne zdravé 😅 v noci ešte trošku plačkali, ale to ich asi stále bolia tie pusinky 😔 dnes naordinujem bkomplex nech sa to rýchlo hojí. zajtra kontrola, tak dúfam že sa už dostaneme von 😝

retaux
30. júl 2009

Ahojte!
Bilu: aká informátorka sa z teba vykľula 😀

mmem_
30. júl 2009

ahojte babule

tak Lucinke od retaux vsetko najlepsie k 2 rocikom, zivio zivio zivio a ukaz fotky torty, ci si este nerobila??

som sa prave vratila od DR takze mam oficialne 7kg plus 😝 😅 😀 a neoficialne aj kilecko navyse,co som nabrala kym som nemala knizku 😀
a bola tam taka cicus so mnou v poradni asi v rovnakom tyzdni bo isla tiez na sladku vodu a vysla cela zhrozena ze ma 65 kg 😀 co by som za 65 kg dala 😀 😀 😀

idem za polhodku na dalsiu krv a mam na mesiac pokoj 😝 dufam

pekne fotky,chorusikom skore uzdravenie

a paci sa mi hlaska : svina melon 😀

mmem_
30. júl 2009

a inak nic len som bola vcera na kozmetike,tak som vycapkana zatial manzel zobral maleho na kupko a buduci tyzden pedikura no life is life 😀

ale uz som dooost hladna 😀

peta28
30. júl 2009

Baby cauko.
Leni ten obchod je tu vedla mojej roboty, vcera som isla okolo, tak snad ti napisu ze stolicku maju, ak nie daj vediet skusim tam zbehnut.

Bilu diik za info, presne tieto som mala na mysli aj ja.
Ta Lavita by bola super, lebo je hned pri dome kde nasi byvaju , ale bohuzial maju uzavretu spolocnost na ten termin ktory potrebujeme a na dalsi iden uz maju zatvrene pre rekonstrukciu a dovolenky
Ten Janosikov svor je fajn, ale tam sme boli minuyl tyzden oslavovat mamine meniny a v podstate okrem jeden smysklavky a hojdacieho kona tam tiez nic ine nemali, ale varia dobre a deti sa celkom vybehali na tej terase.
Do Jaroviec sa chystam dnes kuknut cez obednu prestavku, som to mala na plane tak dam vediet, mozno aj nejake obedne menu stihnem. Ale uz aj to bol problem prehovorit mojho oca ze Jarovce, ze daleko..

Kosicek normalka v Tescu za 3 eur mali ruzovy a modry.. jasne ze ruzovy isiel s nami, dnes este omrknem ten klakson niekde, vsak to snad nebude problem.

peta28
30. júl 2009

mmem super ze ste s Klotildou (Klementinou) v poriadku a pekne rastiete. 😉

lenkamt
30. júl 2009

Peti - tak mi práve napísali že /z Prievidze/ že včera predali posledný kus, tak ak by si bola taká zlatá, choď mi omrk do tej predajne pri tebe, dík 🙂

Mmem - 65 je stále málo, ešte máš 10 v rezerve 😉 neboj, pri dvoch deťoch budš zachvíľu ako laň 😉

peta28
30. júl 2009

Leni volala som tam a na predajni ju nemaju a ani na sklade (ale to uz vies), ze maju len zelenu. Zelenu nechces?

peta28
30. júl 2009
lenkamt
30. júl 2009

škoda, zelená sa nám nehodí.

ono ide o to že chcem celu oranžovu alebo žltu, ten moebelix je vzadu +tá noha čierna a to akurát vidno keď vojdeš do izby, no a do detskej farebnej mi to nejako vadí 😅

ale dík, si zlatá že si tam volala 🙂

peta28
30. júl 2009

no skoda, ak by mali hned tam skocim ju zobrat.
a ak by boli kovove strieborne nozicky a zvysok oranzovy tak ani taku nechces? Musia byt tie kolieska oranzove?

lenkamt
30. júl 2009

može to byť kovovo oranžové, nemusia byť ani kolieska, len nech to nie je čierne a do 2000Sk 😅

peta28
30. júl 2009

este som nasla taketo s bielymi nohami

peta28
30. júl 2009

ale neviem ci to nie je do kelu cervena, ale maju velky vyber

lenkamt
30. júl 2009

je to červená 😔 vedieť takýto problém so stoličkami tak jej ladím izbu do červena, alebo zelena 😅

lenkamt
30. júl 2009

nakoniec skončí na tomto, aspoň sa jej na nej nebudú voziť /biť sa o ňu/ dvojičky
http://www.mojnabytok.sk/product_info.php?produ...

peta28
30. júl 2009

neeee to nie je pekna stolicka.. na kolieskach je lepsia

bilushka
30. júl 2009

Tu sa zariaduje vo velkom 😀 😀 😀

Mmem, presne ako pise Lenka, mas este MINIMALNE 10 kg rezervu, ale ja ti davam aj viac-podla seba pisem kolko som mala pred porodom 😔

Peti, pojdem aj ja teda pozriet do Tesca na kosicek.
Restika dalsia uz neviem, ked je ocinovi uz ta v Jarovciach daleko, tak Velka Paka a Senec je nerealne, potom daj vediet, ci si tam dnes teda bola na obed a ako sa ti pacilo...

V tej Lavite maju stale nejake detske oslavy, to je pravda.

To uz zhanas malej na oslavu, ci na aku rodinnu akciu to potrebujes?

Leni, tak vitam baby zase medzi zdravymi obciankami 😵
A vy vobec nechodite von cely cas co beriete ATB? 😕
Lebo ja ked uz nema teplotu, tak idem do lesika, alebo niekde kde sme sami, aby sme nikoho nenakazili, ale aby bol aj von.

bilushka
30. júl 2009

A v Happy Foto maju zase akcosku na cele foto knihy aj na fotky, tak davajte vyvolavat dovolenkove zazitky 😉

peta28
30. júl 2009

Leni tak ma nejako zaujalo to patranie po ten tvojej oranzovej stolicke tak som volala do toho Empora a maju aj oranzovy potah. Nadiktovala som tej pani moju mailovu adresu a posle mi o chvilku vzorkovnik. Posli mi tvoj mail ja ti ho preposlem.

peta28
30. júl 2009

Bilu otec na 60-tku tak len rodinna oslava

bilushka
30. júl 2009

Aha, jasne ved si to spominala.
Este som nasla takyto zoznam, ale ked to nie je odskusane, tak je to zavadzajuce, lebo napr. ta Retro pizzeria co je u nas sa tam spomina a oni su presne ti, co tam maju jednu detsku stolicku na jedenie a dve fixky a uz su akoze baby friendly, ani nehovorim, ako je tam furt nahulene...
Tu je:
http://www.bratislava.sk/vismo/o_utvar.asp?id_o...

Este nejaka z tych Kalinakovych restik by mala mat celu izbu ako detsky kutik, ale neviem ktora, ci v centre, alebo Ruzinove-a tam je to aj tak strasne drahe...

lenkamt
30. júl 2009

no ja tu normálne slzím, Peti ty si aká akčná a ako sa o mňa staráš. pošlem ti mail do ip 😉 dík 🙂

Bilu - no ony boli choré iba raz, však vieš, a to spali na balkóne hneď ako boli bez teploty, ina som zástanca že keď je dieťa dva dni bez teploty , je príjemné tak sa môže ísť na hodku do tieňa, takže dnes podvečer pôjdeme kresliť pred barák kriedami na chodník 😅

peta28
30. júl 2009

hej tu stranku som uz preberala, bola som napriklad pozriet tu restauraciu Delfin a otras, jedno lego a polovica ludi tam sedi v plavkach, lebo to je vchod hned vedla kupaliska.. takze "velmi dostojne" na oslavu a humus spina

bilushka
30. júl 2009

Leni a tie dva dni si si ako zdovodnila? 😀

Peti, tak este je tam sponinany aj ten Golf na Strkovci, ved tam je to ohradene, hojdacky, tie golfove jamky-neupravene, nepokosene!!!! sice, ale ked sme tam boli s Mimikovcami si sadnut, tak deti sa tam trosku prehrali...
Ja uz fakt neviem inak.