• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
no že jeden deň po teplotách je ešte skoro, tak tie dva sú ideál :grinning:
30. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu my tam mame rezervaciu v tom Golfaci uz 3 tyzdne, ale moja mama si zmyslela ze sa jej tam nepaci, lebo tam je len jedna hojdacka a jeden blby aladin .. (poda nej) ja som si s ocom myslela ze to bude ok, ze sa tam vybehaju .. ale u nas je to komplikovane :slight_smile:))
30. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, to som chcela vediet, lebo ja uz chodim ten jeden den po teplotach :grinning:

Peti, ja myslim, ze ten Jarovsky dvor vam bude dobry, len je to fakt dost od ruky...
30. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ta pani si vzala aj telefonne cislo na mna, ze mi bude volat ci som si vybrala, tak sa tesim ze si s nou pokecam o stolicke do detskej :grinning: :grinning: :grinning:
No a ak by sme to chceli na firmu tak mam postovne zdarma a ak sukromne tak mi to bude uctovat a este zisti kolko.. tka by sme to mohli dat poslat aj do nejake firmy u vas nie? Napr. tvoj byvaly zamestnavatel
30. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Aladina nam nesahajte, toho Matejko miluje :grinning:
Inak ten Golf vyzera fest ako nejaka zahradna supacka restika, ked sedis vonku a minule som tam isla na zachod a som otvarala usta, ze ake je to krasne vo vnutri, uplne ze luxus a terasu si poriadnu nevedia spravit a ten dvor by fakt mohli uz aj pokosit!
30. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, ja cumim, ako si sa ty do tej stolicky obula :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
Pojdes do nebicka rovnou cestou :grinning:
30. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môj bývalý zamestnávateľ nie, sa tvárim že neexistuje, ale máme firmu po ocinovi tak sa spýtam spolumajiteľa či by nevadilo :wink:
30. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni prave som ti preposlala ten vzorkovnik
teraz odchadzam do Jarovskeho dvora. Bilu podam hlasenie ako sa mi paci
cafte
30. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
wow baby bilu aj peta, ake informatorky, ked budem daco zhanat viem na koho sa obratit :slight_smile:

leni tak super ze sa uz biju, teda super ze su zdrave, nech si vlasy nevytrhaju :grinning:

http://www.sme.sk/c/4953219/nemecke-pobrezie-zaplavili-miliony-lienok.html

ideme sa dnes kupat ked dojde muz z prace a o 18,30 som maleho objednala k tej mojej kadernicke tak som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto zvedava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jednak ci bude drzat a jednak ako bude vyzerat :slight_smile:

mmem ja uz si ani nepametam kedy bola sladka voda som myslela ze neskor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tesim sa ze ste v poriadku, nech vam to vydrzi aj dalej :slight_smile:

mali by sme donutit tie nase tehule podavat spravy pravidelne nech sme v obraze :grinning:
30. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tu ake pikle kujete este ste ani nic nekupili :grinning:
ale leni klobuk dole ako jej to chces zladit, dufam ze budem mat tolko vkusu ked budem Kubkovi zariadovat
30. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď :grinning: ale kúpim, veď za tú cenu :grinning:

Letu - však zariadime spolu na koni :grinning:
30. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a stále mi nič neprišlo, tak dúfam že mi to príde skôr, ako Peťa z obedu :sweat_smile:
30. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ano na koni :grinning: sak ta kobyla je v celku uzitocny zver
30. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam ze som vas tu zastihla :wink:
leni pri tolkej akcnosti sa ti musi podarit kupit ta stolicka
30. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu ako to s tebou a mimi vyzera buduci tyzden ? ja tam zatial nic nemam tak by sme nieco mohli spachat
30. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j asom tu, tri pracky mi visia na balkone, riad mi umyva sluzka v kuchyni a ja nemam co robit, v sobotu cestujeme tak nejdem vytahovat strikovanie ani sitie uz :grinning:
30. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď :grinning:

Peti - tak sa mi páči tá látka Lucia :grinning: len sa neviem rozhodnúť či tá bledšia alebo tá sýtejšia oranžová, v preklade mne sa páči sýtejšia a Verči bledšia. tak poraď :grinning: a ešte by ma zaujímalo či zadok opierky je biely alebo čalúnený :sweat_smile:

aaa vždy zabudnem, Lenku ako bolia tie ústa tak nechce dudel, len si ho stále drží v ruke, a ja som nenašla spôsob ako sa ho zbaviť :angry: bojím sa že keď jej to zmizne tak bude cumeš späť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu sikovnica :wink:
mozes aj k nam prist ja mam zatial len 2 pracky a riad uz sluzka doumyvala :grinning:
30. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vezmi tu ktora sa paci Verci, ta na nej bude sedavat a kukat na nu v izbe a Lenka mozno zabudne na co jej ten cumel bol a sama ho odhodi
30. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima len kto to potom vyzehli a odprace?
30. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiež doprala druhá práčka - ale to periem ako každý rok v lete periny /obliečky periem pravdaže častejšie :grinning: / tie vložky sa mi dajú pekne rozdeliť na dve časti, tak mi to aj práčka super operie :dizzy_face:

a riad sa tu na mňa škerí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tá Verča aká slečna a do takýchto robôž nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne že som jej musela dať v nedeľu tiene na oči, lebo je už velkáčka :confused: :fearful: :grinning:
30. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni zober sytejsiu ak to nahodou vybledne
leni my cumekl rano nechavame v postielke lebo by ho vlacil cely den tak ked chce aby som ho zobrala musi cumel nechat tam :grinning: ale niekedy je to boj a asi by som ho uz mala oducat ale ked mi este mame aj plienky tak mozme aj cumel :grinning: :grinning:
dnes trocha cvrkol do nocnika aj si zatlieskal a za chvilu krical cikal a slipy mokre no zabit je ho malo :frowning2:
30. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu hoď mi mail do ip, pozreš to naživo, lebo tá bledá sa mi zdá taká marhuľová a nie oranžová, takže sa nebude moc hodiť
30. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: este aby doma drela, co je popoluska? :grinning:
30. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja periem take koberceky a deky lebo v sobotu mi maju priviest novu pracku tak nech tuto staru uplne dorazim ked ju beru prec :grinning: a tiez chcem oprat tie navlecky co su na matracoch lebo len teraz mam sancu aby mi to vyschlo
leni a ake mas periny a podhlavniky lebo ja perove a bojim sa to oprat
30. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také čo ja viem, nejaké antialergické, perie tam nie je, to by som neprala

Helenka idem nato :grinning:
30. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Varim, tak som uz uplne vypadla z temy, aj ked hlavna-Lenkina stolicka ostava :grinning:

Mima, buduci tyzden konkretne ja nic nemam, len Mimi bude vybalovanie trvat dlhise ako predpokladala, tak mozno po strede uz bude k dispozicii :wink:
30. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petie urcite neper, sa ti tam spravia hrce a uz to bude nepouzitelne, pisem z vlastnej skusenosti :confounded:
30. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň to tu žije, bilu :grinning:

a s tými cumľami je to ťažko, keď bola Lucia nalomená vzdať sa ho tak ju dráždila Lenka a teraz naopak :angry:
mima moja mama ma presviedcala ze perove mozem na 30-40 prat a susit na slnku, no nemam v to moc doveru ale ze ona tak vzdy robila...
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok