Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
30. júl 2009

teda to som ešte nepočula, že by sa to pralo, iba tak že sa rozpáral, látka oprala, perie prečistilo a našilo naspäť

letuskah
30. júl 2009

leni ta sytejsia vyzera byt taka oranzovejsia aj krajsia tak ju presvedc na tu, alebo objdenaj a nekonzulktuj 😀

letuskah
30. júl 2009

ja preventivne perie prat nebudem, aj tak sa mi ani len jeden vankus do pracky nezmesti
najlepsie su tie novodobe veci, sa to operie, Kubkov paplon dokonca na 95 stupnov, a do vecera je suchy

bilushka
30. júl 2009

Ja viem tiez iba tak akao pise Lenka, ze rozparat a perie dat precistit, za komancov na lazoch stavali autobusy pred potravinami a tam bolo velky napis, ze cistime perie, ale neviem, ci by sa take nieco este v BA naslo 😅

lenkamt
30. júl 2009

v mt je firma riči čo čistí perie, tak pošlite dám vyčistiť 😀

Letu - som jej povedala že tety z mk povedali sýtejšiu tak že dobre 😀

idem umyť ten riad 😝

bilushka
30. júl 2009

Dnes strasne pisem s preklepmi, to je uplne vidno, ze nie som pravidelnym ucastnikom diskusii, musim sa polespit.

mima07
30. júl 2009

bilu aj som si myslela nebudem to prat aj tak mam este na 3 pracky 😲 jedna sa uz toci
ja nevarim dnes nas muz pozval na vylet na cerveny kamen tak sa tam nadlabnem len ako predpokladam alex bude tahat so spanim 😀
bilu co dobre varis?

mima07
30. júl 2009

leni tak som to uz mala ze som si dala vymenit tie latky a perie mi vycistili ale najlepsie urobim ked kupim niove nejake suprove a tieto pomaly povyhadzujem 😉 teraz ich len susim na tom slniecku potom sa super spi

mima07
30. júl 2009

leni verca je super ako da na babizne z konika 😀 😀

lenkamt
30. júl 2009

no ona vás žerie 😀 takže keď bude puberta na vrchole, budem ju posielať na prázdniny 😀

letuskah
30. júl 2009

bilu budes prekvapena ale take stoji v dubravke, tam kde ste do tej harmonie chodili tak naproti cez elektricky taka buda stoji

letuskah
30. júl 2009

leni aspone ze si da poradit 😀 kludne ked ku kazdej len na tyzden pride, aj budu prazdniny kratke 😀

mmem_
30. júl 2009

no sevaste

leni: to si zle pochopila, ja nemam davno 65 😀 tak v najlepsich rokoch, ale ta baba co bola za mnou sa stazovala ze ma uz 65, ja som pri nej vyzerala ako velryba 😔 😀

a dnes som zabehla este tu do cukrarne a objednala som pre istotu malemu tortu v tvare krtka ak by moje auto zlyhalo 😀 😀 😀, nevyzerala tak krasne ako levik minulorocny ale ked tu tortu maly zbadal tak hned krical trto trto 😀

stolicka super- takze ked budem nieco zhanat tak viem na koho sa obratit

a ste zlate 🙂

letuskah
30. júl 2009

ja som varila vcera o 22,00 fazuklovy privarok so zemiakmi a kyslou smotanou, na to ze netusim co sa tam ma dat je to vynikajuce 😵

letuskah
30. júl 2009

tak ja asi nebudem zverejnovat predporodnu vahu 😅

bilushka
30. júl 2009

Pre nas fasirky a opekane zemiaky a zeleninovy salat, maly uz mal kel zo vcera a do restiky by som isla aj ja, mne skoro nikdy nechuti, ked varim ja resp. iba prvy den mi to chuti a potom ked musim dojedat tak nemam na to chut a uz sme zase pri vareni a vikend sa blizi a ja uz nemam vobec sajnu, co budem robit, mam v mrazaku kuracie prsia s kostou aj kozou, co s tym?

Letu, tak vyhravate, ja som myslela, ze u nas su najvacsie lazy v ramci BA, ale taky autobusik odparkovany som tu nevidela.

mima07
30. júl 2009

leni mne ju mozes poslat aj buduci tyzden to sem bude chodit aj adam tak vypomozu pri alexovi 😉 😀

mmem_
30. júl 2009

a bude stat 500 kc je 2 kg, tak to je dobra cena a je velmi chutna taka jahodovo slahackova mnam uz sa teraz tesim, maju obrovsky vyber fakt super, jedna kocka si odtial odnasala tortu vlacika Thomasa - nadhernu, maly to ale nepozna tak som to uz nemenila a nechala trta 😀

letuskah
30. júl 2009

bilu ale ci aj funguje netusim, nikdy som sa nebola blizsie pozriet 😀 to ja som vzdy tvrdila ze tu je koniec sveta, teraz to mam oficialne kobylovske 😀

mmem_
30. júl 2009

bilu,letu. tak to by som si dala hned, ja som mala segedin dnes a cukinovu polievku mliecnu

a viiiikend netusim

bilushka
30. júl 2009

Mmem, tak to je fantasticka cena, ja som dala nakoniec tu u nas v cukrarni spravit malemu tu tortu s naradim, to bude mat na oslavu u nasich a v Blave ked budeme este oslavovat, tak mu nejaku spravim sama, ale ta robena, co bude potiahnuta marcipanom a hore tie kladiva a klince a hasaky bude mat 1,5 kg a zena ze dufa, ze do 27 € sa zmestia 😔

mima07
30. júl 2009

mmem potom prideme na tortu 😉 som hned dostala chut na sladke 😠
bilu odkostit a z prsiciek nieco urobit kost mozes vyvarit v zeleninovej polievke
bilu idem na fasirky mnam si mi narobila chute

letuskah
30. júl 2009

mnam segedin 😵 😵 😵
ja som minuly tyzden spravila cestovinyovy salat, cestoviny na studeno, kukuricka, hrasok, sunka, syr, zaliate bielym jogurtom, maly sa isiel za tym zabit a aj nam to chutilo

mmem_
30. júl 2009

letu ked vidim tvoje fotos tak prosim nezverejnuj 😀 😀 😀

inak minule ma sestricka sprdla ze som vela pribrala 3,5 kg za mesiac a teraz ma dr pochvalil ze priberam rozumne, tak si vyber 😀

hlavne nech sme zdravi 😎

mima07
30. júl 2009

tak vikend ani ja netusim asi nieco z kuraciny inak davno sme nemali raznici
letu taky salat lubim aj ja a teraz ked je taky hic to je super jedlo

mmem_
30. júl 2009

a by ma zaujimlo ako mishelin a bai a ci uz maju mena lebo my este nie velmi 😀

inak zo susik som volala niektory den chvilku, ma sa dobre a uz sa zahniezduje - rozumej upratuje,chysta sa 😀

no mna to nejako nechyta este,cez okno nevidim,linka ....

letuskah
30. júl 2009

mmem samozrejme ze lekar ma pravdu 😀 ale zas ked sa dobre citis tak to neries

bilushka
30. júl 2009

Ja by som si dala ten segedin, Letu tvoj dietny salatik ma nezaujal, potom sa nediv,
ze nedosahujes nasich rozmerov 😀

Moni, to som aj ja tak priberala, ze 4 kila za mesiac a mne doktor nikdy nic nepovedal, iba ze som vysoka a na mne sa to strati, ze nech nemam hysaky. A hlavne nech ste zdravi, presne tak, nic nie je dolezitejsie, ani dvojita brada a celulitida 😀 😀 😀

letuskah
30. júl 2009

mmem a ona ma kedy termin
ale to zahniezdovanie to tusim az v poslednom mesiaci byva tak mas este cas 😀

mmem_
30. júl 2009

ja tiez zvyknem ten cestovinovy ale u nas ho ja zjem a maly vypluje 😀

a co zajtra varite?