• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
bilu :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Razniciii, mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mimus, ja som chcela aby som to spracovala nejako vcelku, sa mi praveze s tym nechce serinkat a odkostovat a take klasicke kuracie prsia plnene dacim alebo s omackou my mame skoro stale, kedze ja moc nemusim brava a hovado. Asi spravim tu kurohus, to nam celkom chutilo, inak uz neviem...
30. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri Verči pribrala 4kg za týždeň, ale to som sa predtým štyri mesiace vygrcala na 48kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja neviem čo idem variť, deti nejedia, Verona mi oprdela obed a už žuje druhý suchý rožok tak serem nato.
cez víkend asi segedín :grinning:
30. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu to ta prava hovori o rozmeroch :grinning: :grinning: :grinning:
zahniezdovanie uz nie je moderne dieta nema prist do sterilneho bytu
30. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu: :grinning: , to je dost 27 eur,ale to je BA i ked tu v MB to je tiez des niekedy
letu: tusim 25.aug, teraz neviem presne lebo aj 2 kamosky cakaju v auguste tak sa mi to pletie

idem dat cafe a trochu sa natiahnut bo ma prist kamoska tak pa zatial
30. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu ako veselo :grinning:

Mmem - Mishelin bude mať Simona alebo Andreasa, ale skôr to prvé :wink: a Bai bude mať Vincenta predsa :wink:
bilu upec to na masle ako kura, nasol, obloz vela kuskami masla a upec, k tomu ryzu a vela stavy, mnam
Mimus, ale ja som bola fakt ako tank ked som isla rodit, to nehovorim teraz o rozmeroch, mne pripadalo uplne neuveritelne ako sci fi najvacsieho stupna, ked som videla v skrini moje rurkove rifle, ze ako som to niekedy mohla dat na seba a ci sa mi to este niekedy podari...

A s tym sterilnym bytom to je pravda, ja tiez budujem malemu imunitu a nesterilizujem byt :grinning:
Po prve sa to fakt nema a po druhe je to fantasticka vyhovorka :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo to upeč na kyslej kapuste :grinning: budeš mať tiež nafúknuté brucho ako my :grinning:
30. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem tak uz ma narok na hniezdenie :grinning: pekne oddychuj kym mozem :wink:

ja chcem Hanku
30. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu aj ja oblubujem tuto vyhovorku :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, teda s tou kyslou kapustou je aky napad zase!
A k tomu zemiaky, hej?
Urobim to, v sobotu po obede mame ist do Modry sa kupat, to budu ake perlicky z tej kapusty v bazene :zipper_mouth:
30. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni: to vazne`? a kolko sii mala potom ku koncu? ale ja negrcam, ,takze nemam co priberat :grinning: ze 48 super
a bude mat so š ci s?
Vincenta? o tom nic neviem :grinning: ale este asi nevie co to bude ze?

bilu: co je to kurohus?

mima: tak tak, nech si zvyka od mala :grinning:

no idem het ozaj bo si chce nejake veci pozicat pre babo tak idem nejake vyhrabat
30. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem Miška :grinning:

Bilu - hej zemiaky :dizzy_face: teraz v teplách mi takéto ide na chuť :sweat_smile: francuzáky s uhorkovým šalátom, segedín, paprikáš a podobne.

Kde je tá Zuzka s receptami? :confused:
30. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, kura ako hus, posypes to s racou a podlievas s pivom, na MMB je niekde podrobny recept, v pripade zaujmu ti ho vykutrem.

Presne, Zuzka je uplne stratena, ale ona je asi u segry v Spanielsku, snad dosli v poriadku a maju sa dobre.
30. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SUROVINY:

- 1 celé kurča
- 500g kyslej kapusty
- 200g oravská slanina
- soľ
- olej
- 250 ml smotana na šľahanie (ak chcete)

POSTUP:

1. kurča opláchneme v studenej vode, rozdelíme na 4 časti a nasolíme
2. dno misy na pečenie vyložte kyslou kapustou (poriadne ju zbavte vody), potom plátkami oravskej slaniny a nakoniec rozložte štvrťky kurčaťa
3. pokvapkajte ešte trochou oleja, podľa potreby podlejte vodou a dajte piecť asi na 180 - 200C, kým sa kurča prepečie a sfarbí do zlatohneda.

Nezabudnite počas pečenia kurča polievať vzniknutou šťavou, prípadne trochu podlievať vodou.

TIP: Ja som pridal ešte v strede pečenia smotanu, čím sa chuť výrazne zjemnila...
30. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - chce S ibaže sa bojí že ho budú volať so š :sweat_smile: no Bailey nevie čo to bude a v pase má že sa ide dať prekvapiť, ale už dávno vravela že Vincent :wink:

ja som mala pôvodne 50 potom som schudla na 48, pred pôrodom 70 a potom 54, pri dvojičkách 54-70-54,55,56 ako kedy :grinning:
30. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka, ty si moj pokladik a tam sa dava smotana na slahanie, taka tekuta na vrch?
Ja som to tusim niekde videla s kyslou smotanou na vrchu.
Ved tato slahacka ti stecie do tej kapusty, nie?
30. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nedávala tak neviem, ale asi hej, potom to bude mať chuť ako segedín :grinning:

ja som to robila takto len bez tej šľahačky :wink:
30. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt budu mat Baileysovci Vinca?
Minule som citala rozhovor s Misom Kascakom a aj oni maju Vincenta a tiez ma to zaujalo, ze ako na to vobec prisli.
30. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som dala aj tu slahacku, zjemni to tu kapustu a je to mnam
30. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu - dúfám že ma nezabije, ale som ju nedávno zazrela v novej téme a tam vtedy písala Zoja/Vincent/Oskar :zipper_mouth:
Zoja - je krásne , chlapčenské neviem ako by ich volali zdrobneninou, mne by ku Grétke išlo aj Ottko :zipper_mouth:
no ale to ma už určite zabije :sweat_smile:

Letu - ibaže musíš mať fest dobrú šlahačku, inak to bude také vodové, nie?
30. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Peti som sa z obedu nedockala, ze ako sa jej pacilo, zato ja som sa napraskala statocne, tak idem odfukovat, kym sa mi este da.
30. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tým dobrú som myslela takú cez euro, lebo napr tá jednoťácka je oničom :pensive:

ja stále čakám Peťu :dizzy_face:
30. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte..
to jaka diskuze sa tu rozbehla :confused: :confused: :confused:

ja robim to kura na kyslej kapuste so smotanou na slahanie. a dam si so tej smotany este cervenu papriku sladku a potieram tym kura. co mi zvysi, tak to tam vylejem a je to take lahke. olej nedavam vobec

a stolicky ked budem vyberat, tak sa tu vtierknem tiez :sweat_smile:
30. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete ako by sa dali zavlazovat kvetinace kym budeme na dovolenke? na svagrinu sa nemozem spolahnut lebo mi za tyzden vykapalo pol balkonu a chcem si tu druhu polku nejako uchranit.
30. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni bai nebude mat vincenta ona bude mat babu tak potom zoja to sa mi paci :wink: a samozrejme aj ten ottko :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja kupujem len rajo aj kyslu aj sladku takze netusim ake su ostatne ale mama kupuje aj v lidli a nemava to vodove, ta nadbytocna sa odpari alebo vsiakne do kapusty a je to mnam
30. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu daj kochliky do vanicky a nalej vodu aspon 3 dni ti vydrzia a potom uz vydrzia ale nejako sa to da aj s plastovymi flasami ale neviem ako
30. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok