• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
autor
a anne nesmu hovori Anči, Anča
3. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj podla mna je Agatka uplne super :dizzy_face:
3. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: sa uz pytal na teba, ze co, ako sa mate, ze o tebe nic nerozpravam, on si vobec nevsimol, ze nechodim na kona :confused: :rolling_eyes: :grinning:

annu mame krsniatko :dizzy_face:

tak mne by sa pacil aj timur :wink:
3. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa páči veľmi Anna, ale ku Grétke je super Agátka :slight_smile:
3. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam inak tiez zopar mien z roboty, ale takych ze by som ich nikdy nedala :zipper_mouth: :grinning:
3. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Timotej je pekne, ma moja kamoska

Vincent sa ani mne velmi nepozdava, najma ak by ho volali Vinco, ale po francuzsky - sa to cita Vensan a po spanielsky Visente, tak to sa mi celkom pozdava
3. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa prave paci ze vinco :sweat_smile:
3. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz ucila Bernadetu, Jordanu, kolegynu som mala Benitu
3. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by vinco ani tak nevadil, ale náco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som nedala Mariku len kvôli tomu že by bola Mara, inak Lucia - Monika, Lenka- Marika, alebo Andrea, Aneta a Nina, Nela, no a takto so skončilo :sweat_smile:
ale to si pamätám že Monika, Marika sa ani vám nepáčilo :sweat_smile:
3. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme najma z romskej casti obyvatelstva mali skoro vsetky hrdinky telenoviel :sweat_smile:
3. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco vinca volaju náco????
3. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni - Lucia a lenka je uplne super, to sa pamatam ako sme pomahali s rozhodovanim :grinning:
3. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bailey ja neviem, ale je to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja ti do toho nechcem kafrať, ale ako mu povieš zdrobnene????? :confused:
3. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte cafte

tak ja mam tri dni volno :grinning: muz je na sluzobke v polande takze dnes je len pondelok a mam dost :rolling_eyes:

maly mi tu vyklopkava na dvere no super :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bai: a napises mi charakteristiku na Timoteja? no mala si sem co dat ze mas super knihu, este musim zistit ci je mozna verzia Tim,ci musime vybavovat :angry: a je super ze v CZ nie ja take rozsirene,takze budeme zase za exotov
a ako sa citis inak? a uz mas vymyslenu tortu?

a Teo sa paci aj mne

fotky perfektne

a v telke zase nic :confounded:

zuzi: ta prva pesnicka je aj na tom CD v nemcinea a vola sa to Teo teo,super ze ste si oddychli,pacilo sa ?
3. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s tou Lenkou stále nestotožnená a aj bai napísala že je karmicky zaťažená :unamused: ale my ju aj tak voláme Lenin :grinning:
3. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mmem, velmi sa nam pacilo, hned by som sa tam vratila, sice vyletiky sme velmi nemohli s krpcom, on len more a more, takze nakoniec ani Gibraltar,ani sevilla, ani Granada sa nekonali, ale nevadi, ved hadam sa tam este dostaneme
3. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, to este mame podobu mena vincúr, a v rodine sa celkom ujalo, ze ho budeme volat vinko :grinning: :grinning: ale to sa nebojim, ze ked na mna padne naval materinskych pudov a hormonov, ze mu nebudem vediet povedat zdrobnene :grinning:

mmem timotej: meno s najtazsim karmickym zatazenim, vobec ho neodprucam. :zipper_mouth: pise kniha :pensive: :sweat_smile:
tortu nemam vymyslenu, som chcela este tie mickey mouse postavicky, ale som zabudla lenke poveat, tak mozno ich objednam samostatne, alebo dake kupim, mala ma celkom rada mickey mousea :sweat_smile:
3. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze tocite mena :grinning:
baily knihu prichystaj ja sa potom pozriem aj na ottka aj na alexa lebo by si len pisala :grinning: :grinning:
ja mam alexa numerologicky aj s priezviskom a uz teraz dost veci na neho sedi
3. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenin v knihe neni :grinning:
3. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co to znamena s najtazsim karmickym zatazenim? to mi u muza nejprejde a TIm?
3. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexovi vybral meno ottko samozrejme ze sme to schvalili ale poradie mal Hugo, Maxim, Alex
3. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenin v knihe neni :grinning:

tak rýchlo píš čo to chceš, skúsim ešte napísať nech to pribalia, ak môžu, ale kukni si radšej oblátky s mickey mousom , to máš potom úplne bez roboty :wink: :grinning:

a táslerika pozdravuje, zlatý že sa na mňa pýtal, myslí na mňa viac ako ty :angry: , a pozri do diára, kedy ideš ku nám aj s Gretulkou spať, nech si vás užijem :wink:
3. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily ale ty sa nezatazuj chlapcenskymi sak to bude baba :wink: a babske ti uz nejake preslo?
3. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a tvoje fotky su kde?

mmem, karmicke zatazenie je tazsi osud podla mna, clovek je nachylny na ochorenia, ma rpoblemy vo vztahoch, ale aj v zamestnani a podobne... urcite to nie je nic "absolutisticke", ze by nemohol byt stastny, ale ma k tomu vacsinou tazsiu cestu... ja inak poznam vela takych mien, ze co poznam ludi, tak maju take nieco spolocne, aj co sa tka tych tazkych osudov :pensive:

mima
otto - je tu iba s jednym t

alex - je iba alexej

tak som sa ani tolko nenapisala :grinning: :grinning: :grinning:

inak na stretko do ba, chipanddales idem aj ja :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jemine aka hrubica, ze Bayli, no jasne ze Baily :grinning:
3. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily, pozri Zuzana, lebo ja som to uz niekde citala a vraj mam byt sama katastrofa podla toho
3. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning:

mima, baba bude zina :wink: sa aj nasim pacilo, som bola prekvapena :confused: :slight_smile:

leni, take postavicky su tam mickey mouse, ako si davala link na bambi
3. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na striptíz s bruchom :grinning:

fotky mám na fb a na picase :wink:

ozi PORADTE ktorú mám teda poslať do mama a ja :slight_smile:

Maxim sa aj mne páči, teraz má sesterka maličkého krásneho :slight_smile:

inak ja si tiež myslím že baba, aj keď Bai strašne opeknela, takže by to mohol byť aj chalan :wink: škoda že nečaká dvojičky :grinning:
3. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok