• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
tak prave som si objednala 181 fotografii konecne aj my budeme mat :grinning: zatial mame iba 5 :grinning:
3. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tych mien je tak vela krasnych, to by som musela mat minimalne 4x patorcata nech by som sa mohla realizovat :grinning:
3. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz nechcem vediet nic co znamena :grinning:
3. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily kamoska ma zinu pekne dievcatko a pekne meno ale je dost utiahnuta
baily zahod knihu ked tam nie su mena mojich deti
3. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz nemam meno :unamused: a uz som si na toho timka zvykla,ale asi sa tym nebudem riadit lebo ani pri prvom som sa nie

a Zoju nie,nasi maju noveho havina Zoju :sweat_smile: :grinning:
3. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem :grinning: :grinning: :grinning: blazena nevedomost :grinning:

zuzi, zuzana- nestala, materialisticka, obcas aj materska ( :grinning: ). vhodne povolania su tie, v kt. sa nieco deje. zuzana neznasa monotematicku pracu. ma malo priatelov, ale ked sa s niekym zblizi, byva dobra kamaratka. s tymto menom sa dobre citia zeny narodeny v znameniach vahy, blizenci, panna, vodnar a skorpion :wink:
3. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily, no zbohom, ze materialisticka :grinning: a obcas materska :grinning: - nestala mozno aj ano, no a ja som este racica a monotematicku pracu nemam naozaj rada, priatelov mam dost, ale je pravda,ze takych naozaj dobrych pomenej, ale to asi kazdy
3. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily prave som pozerala vplyv mena na zivot a zina je mlcanliva žena ale inak sa mi to paci su malo ovplyvnitelne a dost panovacne vedia doviest do konca aj najtajnejsie plany je to jeden z najzdatnejsich charakterovych typov
3. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa vratila z kofoly s Mimikovcami tak caute a tu to ako zije a este aj tehotne tu svietia, ja byt vo vasom stave, tak uz odfukujem za pastorkom (cakam kolko vas sa opyta, co to znamena) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bailey cisto naaaaahodou sme preberali na kofci vase mena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A od nas s Mimi mas Vincenta schvaleneho, lebo vy sa nam na to hodite.
Ja si napr. neviem predstavit, akoby som napr. ja mala take meno pre dieta, ale vy s Taslerom ste presne tie tipy a hlavne Tasler teda na mna tak posobi :confused:

Leni, to som napisala zo srandy, vidno ze uz ma nechapes a nerozumies mi, rakze stretko Chippendales potvrdene a nutne-na upevnenie nasich vztahov :grinning:
3. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, mima dakujem za charakteristiku, kuknes mi aj gretku, pliiis :slight_smile: ta zina je super :dizzy_face: ako moja dcera :grinning:
3. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bai - idem skúsiť napísať :wink:

Zuzka je dobrá kamarátka :wink:

Zina je veľmi pekné meno, len sa mi ku Grétke nehodí :grinning:

a Lucia pred spaním zase skúšala že mamíííííííí, homno /hovno/ a ja že nevymýšlaj spi, no a teraz prídem a smrad v izbe, tak som ju musela pospiačky prebaliť :sweat_smile:
3. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mmem, prepac som ti zabudla napisat o tom Misovi, ale pozorna Bailey to uz napravila.

Baby poznate Carte Dor ediciu Mozartove gule?
Amen tma, budte radi, ak nepoznate, uplna fantazia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je zmrzlina, ale presne chut ako Mozartove gule: cokoladovo pistaciove a este aj kusky cokolady v tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BILUSH A MIMI, DAKUJEM, ZE MOZME MAT VINCA :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bilush, ja mam strasne vaznu robotu na pc, preto tu este svietim, uz mi zacina horiet za patami, no ale mozem ja odist odtialto, ked tu take dolezite veci riesime :fearful: :sweat_smile: :grinning:
3. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilush, nepoznam, ani nemam rada mozartove gule :confounded: ale tasler ich zboznuje :grinning:
3. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, to sa uz aj mne stalo :grinning: :grinning: :grinning:
a dakujem, ze napises :slight_smile:
autor
Baily aj na mna tak posobi,ze k nim by sa ten Vinco aj hodil

Zina je tiez pekne, poznala som len jednu Zinu na strednej

bilu, ja fakt neviem co to znamena :grinning:
Ja som vedela, ze sme si s tym Taslerom sudeni, aj on ma rad mozartky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Len uz bude mat dve deti, to je vela alimentov, tak by nemal prachy, tak si ho nechaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A aj ja som chcela mat Timoteja, to je krasne nezne meno, co na tom ze ma karmu na hovno, ale MM ma zrusil, ze Timotej je predsa sampon a bolo :angry:
3. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani ja nemam rada mozartove gule
leni :grinning: :grinning: :grinning:
a je jedno ze zina a gretka sa nehodia teda mne to celkom sedi
Zuzi ty nemas rada mozartove gule, ja som myslela, ze ty spraskas vsetko :grinning:
3. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilush, ja som ti nie hlupa, som si ho poistila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a este sa tvarim, ze to spravil on :grinning: :grinning: :grinning:

ja zinu nepoznam ziadnu, a sa tesim, ze sa vam vinco ku nam hodi :dizzy_face:
3. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gretka-ta co drzi tajomsto zivota
maju tazko pochopitelnu povahu budia dojem ze sedia na 2 stolickach su velmi sarmantne, s nimi sa vsetko velmi rychlo meni, nadmerna emotivnost,su inteligentne ale rychlo konaju a tak niekedy robia hluposti atd..
autor
bilu, spraskam, ale ja hlavne masko, japonci robia vraj zmrzku aj s chutou ryb, roznych plodov mora a masa, ale to musi byt humus, brrrr

na sladke velmi nie som a zmrzky hlavne ovocne

ale keby ma ponukli, tak nepohrdnem samozrejme
No idem si zvykať na Zinu :grinning:

Bilu - tak to si ma sklamala, že si to nemyslela vážne, VY ma fakt nikto nechcete vidieť? ja už fakt neviem ako sa vtierknuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj Bailey furt vypisujem že kedy ku nám príde spať , ešte ani raz mi neodpísala, že aspoň no moja zabudni, ja to nechápem :sweat_smile:

ani tie fotky sme mi neporadili :angry: :grinning:

Katika - prosím ťa príď :grinning:
3. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, hod mi link na tie fotky, ja uz nemam prehlad na ktorej strane to bolo
3. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuska, aj mne prosim ta napis Mateja a mna. Muza nemusis, to uz viem, ze je to s nim tazke :grinning:
3. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ja urcite pridem neboj ani ku mne nikto neprisiel ale nech nehaju tak teda zajtra asi pride nika :grinning:
3. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu to je strasne dlhe pre kazde meno 2 strany donesiem knihu a precitas nestiham dovalil sa mi muz domov tak ho idem sprdnut :grinning:
3. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, dakujem :dizzy_face: tak sa mame na co tesit :sweat_smile:

leni, no moja zabudni :grinning: :grinning: :grinning: ale nie... len mi to teraz dako casovo nejde sa vopchat do planu, ale na dennu navstevu pridem dakedy buduci tyzden :wink: ja som teraz nijaka navsteva na vecer a na noc :pensive:
3. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok