Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
4. aug 2009

a ta prva fotka s tym testom tam vobec nepatri 😀 to som len maturovala ako to tam dat tie fotky z dovolenky a presupla sa aj tato

zuzana76
autor
4. aug 2009

slavka ahojky, to je dnes den, co? taky uprsanyyyy 😝

zuzana76
autor
4. aug 2009

leniiii, kde si poradis mi prosim, alebo petaaaaa, ony sa v tom hadam vyznaju

meganik
4. aug 2009

zuzk vidime, uz som sa ta chcela opytat na tu prvu fotku, ze ci uz 😵 inak ste pekna rodinka 😉

slavi, tak ja by som to pri Natalke nemohla praktizovat, najnovsie ako nahle zacne viac plakat-hned sa mi dogrcia 🙄

bilushka
4. aug 2009

Zuzi, nadherne fotky idem este studovat podrobnejsie a jedna z tych na konci, kde si v takom zelatinovom obchode, to je na jedenie, ci na umyvanie? 😕 😀 😀 😀
Ked si si robila album, tak sa to to pytalo, ci ho chces dar verejny, alebo pod klucom, vtedy sa ti tam hocikto nedostane, ale zase ked hodis na verejne forum ten link, tak je jedno, ci bude zaheslovany, automaticky to otvori, tak to uz nechaj tak 😉

Mima, zajtra ked prides o 9:30, tak uz urcite budeme hore a pripraveni, tak sa rozhodni.

slavenas
4. aug 2009

zuzi , tak to teda je ale dúfam že kým sa malá vyspí tak sa vyčasí . 😉 ,
fotky máte krásn najviac sa mi páči číslo 139 kde si ty a Paťko tá je pekná

bilushka
4. aug 2009

Meg, to robieval aj nas a viem, ze to nie je koniec sveta, ale bolo to otrasne obdobie 😔
Ja uz som mala pocit, ze citim grcku odvsadial, lebo on aj v postielke, aj v nasej posteli 😝

zuzana76
autor
4. aug 2009

bilu, aha, no to sa ma pytalo a ja som dala,ze neurcity 😒 , lebo som si myslela, ze potom to vy neuvidite, ved mne nevadi, ked jednorazovo hodim link, len ze ci napriklad, kazdy komu dam moju adresu emailovu z Gmailu moze vidiet tie fotky, teda ak ma tiez ucet na Gmail, nieze budeme posielat nejaky nesukromny mail a budu si tam prezerat moje fotky 😖

to su mydla a strasne krasne vonali

bilushka
4. aug 2009

Ta fotka co pise Slavka je naozaj krasna a Patko ma nadhernu tvaricku a ten jeho nostek ako gombicka, krasny je 😵

meganik
4. aug 2009

bilu pamatam si ako si o tom zvykla pisat, uz to maly nerobieva resp. nieze by to robil naschval, ale uz sa vam to nestava 😕 lebo my to takto mame mozno tak tri mesiace, pride mi akoby zacala silno plakat, nevedela sa nadychnut a potom sleha...naposledy sa ma chytila ako kliest a ogrcala celu manz. postel, aj muza, kt. rychlo dobehol co sa deje a jasne ze aj mna 😠

zuzana76
autor
4. aug 2009

jaj, dakujeme, to fotila sestra , maly bol taky stastny ze ma mohol vyobjimat, lebo to bolo po krste a on ziarlil,ze ja som drzala Natalku 😀

bilushka
4. aug 2009

Zuzi, no moze sa to stat, ze ti teraz tam moze hocikto vliezt, kto ma na gmail ucet, to je pravda 😔
Ja mam takto na picasse tiez album a este ked sme chodili plavat som tam dala nasu fotku a neznamy chlap Tim mi tam este aj hodil komentar, nie ze iba cumakol v albume, ze waw aka sexi mama 😕 🙄

zuzana76
autor
4. aug 2009

jemine, no vdaka a to ako mozem odstranit? teda ten album? alebo dat neverejny

meganik
4. aug 2009

ja som fotky na gmail zrusila, mam iba na fb tam si to pozru snad iba moji priatelia 🤐

zuzana76
autor
4. aug 2009

ste ma naplasili, lebo teda nie je tam len moje dieta, ale aj sestrine a nerada by som aby to hocikto ocumoval

bilushka
4. aug 2009

Meg, nejako sa nam to ustalilo a uz naozaj iba ked je maximalne prejedeny, takze ja si stale davam pozor, kolko mu davam, lebo on nielen z jedla, ale aj ked sa vela napije grckal, moja lekrka mi na to kazala si kupit v lekarni Gastrotuss, to je taka amulzia, dieta ju prehltne a spravi v zaludku taky "beton", co uz sa ti neda vyvracat. U nas je nevyhoda to, ze ja nikdy neviem kedy to pride a kedy mu co nesadlo...ale uz sa to nestalo za posledny mesiac tusim ani raz, mesiac pred tym mozno 2x.

zuzana76
autor
4. aug 2009

uz som to zmazala, sa ospravedlnujem, ak ste si to pozerali, ale asi to dam na Facebook, alebo niekam inam, a zaheslujem to, lebo tento mail dost casto pouzivam a teda nechcem aby to niekto zneuzil

bilushka
4. aug 2009

Zuzi, daj si neverejny a ono ti to zahesluje automaticky a ty nam uz potom len do IP posles link 😉

meganik
4. aug 2009

no tak saa vm to zlepsuje 😉 u nas je to vyslovene z nervov-teda, ked spusti taky riadny plac, takze ja sa ju snazim radsej hned tisit-za co sme si vyslusili od znamych, ze ju moc rozmaznavame 🙄 neznasam taketo poznamky

zuzana76
autor
4. aug 2009

bilu aha, tak to urobim, ale asi az vecer, maly sa zobudil 😔 dakujem za radu

meganik
4. aug 2009

inak mm asi riadne chybame, lebo mi poslal mail s penzionmi blizko neho, kde by sme mohli s Natalkou byvat, takze si asi spravime neplanovanu dovolenku 😵

ret aj my budeme oslavovat narodky aj v sobotu s rodinou a v nedelu s kamaratmi, co mi pripomina, ze nemam vyzdobu iba par balonov, dneska som bola u nas na pesej, ale nemali nic 😒

bilushka
4. aug 2009

Meg, tak to mate tie afektivne stavy a na to nepomaha vobec nic, len ze z toho vyrastie ☹
Uz sme to tu rozoberali, ked Matejko tak grckaval, ze aj Mimin Ottko az odpadaval pri tom a niektore deti fakt az zmodreju a odpadnu, ako sa nemozu ani nadychnut.

meganik
4. aug 2009

no si ma nepotesila, ale aj ja som na to myslela 😒

meganik
4. aug 2009

bilu este sondujes skolky 😕 ja som si minuly tyzden bola kvoly skolke zmenit TB takze sme s malou origos vrakuncanky 😒 dufam, ze sa nam podari dostat ju o rok do statnej skolky, lebo co pocuvam od inych mamiciek, tak je to riadny boj 😝

bilushka
4. aug 2009

Ak je to fakt len pri tom placi, tak je to jasne.
Ja som tiez potom bola vystrasena, ked sa niekde buchol a hned spustil, ze bude zase vracat, ze som rychlo ho utekala tisit, nech neplace a tiez som sa dozvedela, aky bude rozmaznany a neviem co este, lenze mne nie je doteraz jasne, ze ako to ja chapem, tak dieta ma tieto stavy preto, ze si vyzaduje maximalnu pozornost rodica, teda vie, ze ked bude vracat, tak vsetci budu okolo neho skakat a bude stredobodom pozornosti, lenze my sme napr. maleho nikdy nenechavali vyrevat sa, ze nech sa vynervaci, ak sa buchne, tak vzdy sa pozriem, co sa mu stalo, tak ja neviem a nechapem, preco este aj takto na seba upozornoval...

To, ze ked nechcel spat a obgrcal celu postielku ako pomstu beriem, ale ked sa nam to stavalo na ihrisku, ked sa buchol do hojdacky, plakal a vracal...tomu nerozumiem.

meganik
4. aug 2009

inak ak niekto papate nutrilon, tak je teraz v akcii, ja som ho zatial vymakla len v hypernove 😉

http://www.nutrilon.sk/sk/aktualne/?akt=11

bilushka
4. aug 2009

Meg, ja uz nevymyslam, dam ho sem k nam na Estonsku do kruhu, muzov kolega byvaju v Luznej a maleho im tam teraz od septembra tiez vzali, tak mame snad aj my nadej, ked sme tu aj nahlaseni na trvaly pobyt. Jedna vec je ta hysteria na pieskoviskach co si mamicky rozpravaju a druha realita v skolkach, teda aspon v tejto nasej nie je az taka tlacenka a ta kolegova manzelka si obehla u nas aj Lizbotku aj Kameliovu a ze najviac sa jej aj tak pacila tato nasa na Estonskej, ze velmi mile ucitelky a ze na Kameliovej mala z nich uplne hnusny pocit, kedze oni uz vedia, ze su najvychytenejsia skolka v okoli, tak sa spravali ako riaditelky zemegule s patentom na rozum a vychovu dietata.
Nasa skolka je este sice ta stara komunisticka, ale ked bude mat maly dobru ucitelku, tak ja nie som mamicka, co jej vadi, ze sa nesmyka na novej smykacke a hra sa s tristo rocnymi hrackami.

peta28
4. aug 2009

zuzi ja fotky nevidiiimmmm.. ako to?

peta28
4. aug 2009

aha tak uz viem preco mi to nejde..
Mag ty mas tak romantikuš manzela.. 😉 super , mojho by to v zivote nanapadlo 🙄

meganik
4. aug 2009

no my sme pred tym mali TB v petrzalke a prislo nam to ako zbytocne min o hodinu skorsie vstavanie pre Natalku, kedze mame skolku rovno tu pod nosom, takze som sa prehlasila 😉 inak uz teraz ked ideme okolo skolky, tak natalka vykrikuje, ze su tam deti a ze aj Bubi tam bude chodit a bude sa tam hrat 🙂

a mas pravdu, ze je hysteria okolo skolok, vela infosiek treba brat s rezervou, kazdy daco prihodi a vela veci je zvelicenych 😉

Peti mam romantikus muza to je fakt 😵 my sme na seba vsetci take lepidielka 😵

no a prcham...Natali je hore, 45 min uspavanie na rukach a nakoniec len 1 hodinu spala 😠