Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
8. aug 2009

mima, ja uz si terz nadavam, ze som to davno mohla ma hotove 🙄 no ale tak co uz, do konca oktobra to musim odovzdat, inak mi to vsetko prepadne a mozem zacat od znovu 🙄 🤐

akvi, dakujem ti krasne za tie charakteristiky, fakt je to tam na dlho, ale super citanie, som zvedava, kolko bude pravda 😉 yvett, v tej mojej knihe nie je, ale maria ano, tak pisem:
mária - inteligetna, citova. pracuje pre druhych. nesebecka, schopna velkej lasky. toto nadherne meno symbolizuje pravu zenu a matku. 🙂

baileysa
8. aug 2009

leni, sa ti zdalo, ze som opeknela, lebo som bola namalovana 😀

baileysa
8. aug 2009

aaaaa, KATIKA, GRATULUJEM 😵 lenka mi to vcera prezradila 🙂 😵 drzim palce a pevne nervy teraz, pri vybavovani toho vsetkeho 🤐 😵

minusa
8. aug 2009

Ahojte 🙂

lenkamt - dvojkam Lenke a Lucke prajeme vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵 a dakujeme za blahozelanie 🙂

katika1
9. aug 2009

čaute 🙂 bai dík 🙂 no nervy vobec nemám, nakolko ja vobec nie som náročná na také veci 🙂
aaa kuknite mi niekto aj charakteristiku Richarda 🙂

katika1
9. aug 2009

Lenke a Lucke všetko naj naj naj 😵 😵 😵

katika1
9. aug 2009

baby pomožte mi vybrať účes ... mne sa nič nepáči !

katika1
9. aug 2009
katika1
9. aug 2009

ten posledný - ked prejdete šípkami na Beyonce 🙂

katika1
9. aug 2009
mmem_
9. aug 2009

ahojte

katika mne ten posledny najviac,ty mas krasne vlasy tak by som ich nechala vyniknut 😉

katika1
9. aug 2009

mmem dík 😵 mne sa ešte páči aj ten čo má beyonce oranžové vlasy 🙂

baileysa
9. aug 2009

ahojcek,

mne sa paci uplne prvy, ale daku inu ozdobu, potom sa mi paci ten evin a ten posledny...
ale ani jeden neni zatial taky ze waaaauuuu, ale to bude uplne inak vyzerat, ked ti to spravia, plus saty, takze vysledok bude urcite nadhera 😉

katika1
9. aug 2009

bai ved práve.. toto sú také že sa mi páčia a musela som ich hladať na celebritách.. ked kuknem na slovenské svadobné účesy.. no katastrofa 😝

maji4
9. aug 2009

AHojte tak včerajším oslávencom LENKE A LUCKE prajem hlavne vela vela zdravíčka a nech poslúchajú maminku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

My oslava včera super Lili len vykrikovala darčeky a ešte ešte 😅 😅 😅 zlatučká bola od nás dostala knižku magnetku veľkého pišáka havka ktorého si sama vybrala tak sa po nom vála no zlatučká je vkladačky abecedu a tortu som jej nakoniec robila ja len takú piškotovú potom hodím foto 😉 😉 a od starých dostala krtka ježka vkladačky a tieť od ostatných všeličo možné oblečenie....
No tešila sa 😵 😵 😵 a krásne na 1 pokus sfúkla obe sviečky ,až som oči vyvalila ,ako som bola prekvapená 😵 😵
A samozrejme ,že dnes sme boli u svokra a nič nedostala a ako bola Lili v tom ošiali ,že darčeky darčeky tak aj tak nič nedostala... ☹ ☹a ani jej len ruku nikto nepodal ☹ ☹

Mmem ja som tiež najprv pozerala ,že aká veliká torta a potom sa tiež lepšie prizriem a to obrus 😅 😅 😅

Bai uži si oddych 🙂 🙂

Aj ja plánujem niekedy v septembri ,že mame šupnem malú na víkend ale to je len taký plán tak ešte neviem 😅

Slavenas prajem príjemnú dovolenku 😵 a užite si ju 🙂 🙂 🙂

maji4
9. aug 2009

Kati mne sa straaaašne páči ten EVIN účes a ešte ten posledný s tými krásne kučeravými vlasmi presne ako máš ty 🙂

meganik
9. aug 2009

ahojte..prisla som sa rozlucit, na tyzden budem mimo dosah netu, co neviem ako prezijem 😝 ale teda aspon si oddychnem poriadne od pocitacoveho ziarenia 😒

chcem zazelat vsetko najlepsie bliziacim sa celotyzdnovym oslavencom, ktorym nestihnem zablahozelat presne v ich den sviatku, zelame im teda s Natalkou vela zdravicka, stastia a radosti 😵 nech su vsetky levicatka take krasne a sikovne ako doteraz 😵

katika ja by som si dala vlasy asi nejako dohora, ked budes mat tie krasne saty a teda, ked chces mat aj zavoj-pekne tak vynikne sija a aj odhalene ramena-ale to je len moj neodborny nazor 😉

mmem krasna torta a Simko aky fesak 😉

majka Lili sikovna, ked sfukla pekne obe sviecky 😉 a viem si predstavit ako sa tesila z darcekov, uz su tie nase deticky take krasne ked prejavuju radost, aj nasa dostala od starkych babiku su-su, tak z nej bola hotova, cely den ju krmi a hrozne sa jej lubi, ked babika dostane stikutku 😵

no nic, idem balit...jaaaj a este stretkarkam zelam krasne stretavanie, caute

katika1
9. aug 2009

meg závoj nechcem.. a mám názor rovbnaký ako ty
ibaže mne sa dosť nehodia vypnuté vlasy 😝

meganik
9. aug 2009

kati skoda, ze sa ti nehodia vlasy zopnute nahor 😒 ... hm teda, ak mozem poradit k tym holym ramenam si urcite vyber nejaky uces, kde budes mat vlasy zopnute, ako som pisala vyssie vynikne krasne styl siat a aj postava 😉 rozpustene vlasy by ta len zbytocne zahalili 😔 a ja uz som taka zvedava na fotky 🙂
a uz fakt prcham

letuskah
9. aug 2009

caute levice a levicata
tak som spet, priznam sa ze internet mi nejak nechybal, asi som vadna alebo co.

liptov sme v zdravi prezili, boli sme obzriet aj tu vilu betullu a sa nam tam velmi pacilo, najvacsi sok som zazila ked som zbadala nocnik na damskych zachodoch, jasne ze ked som sla s kubkom umyt ruky musel do neho curat. inak peknucko sa pyta aj cikat aj kakat a aj vydrzi, aj cestou mal plienku ale zakazdym sa pytal takze cestou tam sucha plienka akurat spet sme sli dlhzie lebo sme isli z kosic tak to raz opisal.
baby vdaka za tiop co sa tej betule tyka 🙂

Kubko mal dve oslavy lebo familia sa musi blisnut, jednu u muzovej tety a jednu u babky s dedkom, krasne sfukol sviecky a museli sme mu este dva razy zapalit lebo sa mu to pacilo. darceky ho nejak extra nefascinovali, vsetko okolo, torta, sviecky, vela ludi bolo zaujimavejsie 🙂

celkom fajn vikend akurat ze moj otec dostal v piatok infarkt, nastastie ho mama skoro dotiahla k lekarovi a hned ho brali najskor do skalice a odtial do bratislavy tak teraz lezi v BA. ze to nebolo moc vazne no ale aj tak som este vysokovana. zajtra ho pojdeme pozriet poobede...

letuskah
9. aug 2009

zajtra docitam, dnes nemam naladu a musim dovybalovat, tak sa porucam

uzivajte si narodeninky deticiek a samozrejme blahozelame vsetkym oslavencom dnesnym aj zajtrajsim ak by som sa tu neukazala 😉

maji4
9. aug 2009

Let no vitaj 😵 😵

Joj a s tým tvojím tatom ma to mrzí prajeme skoré vyzdravenie.......a aby sa to už neopakovalo 😔

Let tak super ,že tak krásne vydržal a nepocikal sa , my keď sme boli dnes u svokra tak mala plienku a mi hovorí ,že cikám a môžem mám plienku 🤐

baileysa
9. aug 2009

letush, to ma mrzi s tym ockom, drzim palce, nech sa rychlo zotavi...
a som rada, ze sa ti betulla pacila, je to moja srdcovka 😉

lenkamt
9. aug 2009

ahojte 🙂

Letu vitaj 🙂

a ešte raz ďakujeme za blahoželania či tu či na fb 🙂

kati - super, konečne máme čo riešiť, lebo meno pre táslerča sme už vybrali 😀

mne sa ten Evin totál nepáči 🤐 taká strapatica, mne sa páči toto:
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

lenkamt
9. aug 2009

ten prvý 😀

lenkamt
9. aug 2009