• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
no vidím ,že o tomto čase tu bývam vždy sama tak ja na chvíľku pustím muža ale ešte sa ukážem či ste niečo popísali :wink: :wink: :wink: :wink:
26. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, takže nová akcia v levíčatách sa volá : "čo nám ma prezradiť Mima?" :grinning:
26. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ved ja tu už stále chodím nakúkať či to mima nám neprišla prezradiť :sweat_smile:
26. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja jej asi zavolám :grinning:
26. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

leni volaj, urobis mi sluzbu, ved viete ze tehotne sa nesmu stresovat :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka volaaaaaaaaaaj!!!
26. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola sranda, vážené, konečne sa to tu zase rozprúdi :grinning:
26. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, aspon sms by si mohla poslat, to je take nevtieravejsie :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a prečo by si jej nemala zavolať ved jej vysvetli ,že mmem je nedočkavá zo toho ako je zvedavá a aže hádam si ju nechce zobrať na svedomie tak nech si pospíši a pekne rýchlo nech to prezradí :grinning:
26. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už je tu aj Zuzka, začína to výbordelne :grinning: tri krát hurá pre Bilushku :grinning:
26. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni :grinning: :grinning:

len aby nemala biluska po vtakach :grinning: , uz jej mima potom radsje nic nepovie

ja idem uspavat :pensive:

ale este prikvitnem
26. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no presne a mima dlzi aj tak 1 babysitting za spravnu odpoved pri tipovacej sutazi ci to bude Klotilda abo Klementin :grinning: :grinning: :grinning:

a inak sa mi pece biluskina tvarohova babovka :grinning:
26. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru zuzi

idem aj ja het,bo mame rano navstevu tak to tu trochu skulturnit :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tu rehocem ako koza :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ozaj a ty ešte stále kojíš v noci???
26. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu , čo to tu za novinku :confused: :confused: :dizzy_face:

bilu ten upír bol asi aj u nás , tiež som... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja musím ísť , Verča dnes pre zmenu zvolila program na markíze :grinning: ale tiež dobrá haluz, tak idem s ňou vyžierať krekry, pistácie, cukríky, zmrzku, čokoládu a podobne.

zajtra sa ideme kúpať do bešeňovej, tak tam budem mrieť zvedavosťou :grinning:

papa
26. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som foto toho môjho narodeninového výtvoru pre dieťa
26. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka tak si tú bešenovú poriadne užite a potom tešíme na fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ozja baby ani vy už nemáte primu??som z toho úplne šoknutá že ju takto nahradili tou DOMA tv strašne som napálená lebo som tam rada pozerala priateľov :angry: :angry:
26. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavenas jeeeeeeeeeeeeeeeeeej to je krááásna torta a to si ty sama?? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: no šikula si fakt to je skvelý krtko :dizzy_face:
26. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som tu,

maji nekojiiiiiim, uz od 30.4. nekojim, si normalka pamatam aj ten datum :grinning: - to je nas medznik, ale musim pri nom lezat, ked zaspava, lebo on sam nechce spat, on uz mava take veci akoze

mami, ja sa bojim, mami , niekto tu bucha

u mojej maminy v izbe kde sme spali, ma tam taku vitrinu a v nej ma pohare a salky a on si vymyslel, ze tam je nejaky cierny ujo a pozera sa na neho, normalne sa bal a skryval si tvar rukami. A moja mamina sa rehotala, vsetky salky mu poukazovala, ale podla neho tam aj tak bol zavrety cierny ujo a mamina potom vravi- No tak to este povedz dedovi, a ja mam po chlebe, dedo bude vsetky skrine prehrabat ci tu nemam nejakeho chlapa :grinning:
26. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka, kraaaaasna torta, sa normalne hanbim, vsetky tu vypekate a ja nic, ale na pecenie fakt nie som
26. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mmem, simonko je aky krasny blondacik :dizzy_face:
26. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:

gratulujem patkovi k dvojnarodkam :dizzy_face:

leni, aj sa zajtra zastavite? :confused: :wink:

baby, ja nestiham :frowning2: meg, to si si robila srandu, ci doktorat hotovy, co? :cry: mam pocit, ze som este ani poriadne nezacala a mam tak malo casu :zipper_mouth: dnes som zautocila na svokru, ci jej mozem malu zajtra poobede doniest :sweat_smile: no proste hruuuza :unamused:

a jedna kamoska vcera prisla o mimi, tak som taka mimo :cry:
26. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi, krasny krtko, mnam, by som si dala tortu... aj gretka furt chce tortu, ked si spomenie...

a na ake prekvapko cakame? asi vas musim precitat :fearful:
26. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby

maji ano sama ale o kooooooooooooopec nervov ma pripravila a už sa na podobný výtvor asi nedám , ked tak tak niečo jednoduchšie ale ani to neviem či bude.

zuzi som sa pobavila na ujovi, teda na reakcii tvojej maminy :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily, je mi luto tej kamosky, ty na take nemysli, radsej sa zhovaraj s dietatkom, na mna ked isli cierne myslienky, tak som sa tiez rozpravala s patkom v brusku
26. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily to s tou kamoškou smutné veľmi :cry: , ale ty na to nemysli teraz. :wink:
26. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ked mne je ju luto, nebojim sa, ze by sa nam mohlo nieco stat, klop klop klop :wink:

a mne uz svieti 18tt :sweat_smile: to sa ako stalo :sweat_smile:

zuzi, podla mna ti asi lokalne to umrtvia, to oko... ale aj tak to asi nebude nic prijemne, hlavne ze budes mat za tym...

mna ide porazit, mna zas bolia zuby, a to som si ich pred tymto tehu dala do poriadku a zas dopadnem rovnako a o nejake pridem, no je to normalne? :angry:
26. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavi a toho uja vymyslel este niekedy v juni a furt si to pamata, aj teraz, ked sme tam boli, tak "videl" toho uja :grinning:

a sme sa na nom smiali, ked sa mu nieco nepodari, tak si povzdychne - ištenem ištenem :grinning:

minule len tak zahlasil - ja som jelen z toho
26. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok