• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
zuzi, tak to uz patko riadne keca :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyhodte ma odtialto, nech si idem robit statistiku :unamused:

a kedze som precitala dozadu, tak tipujem, ze mima ide do roboty :wink: :grinning:
26. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este akvi, blahozelam majke k 5 :dizzy_face: nedas nam na chvilu zas fotky, nech sa pokochame tvojimi babami? alebo nie si na facebooku?
26. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
on uz normalne uplne vsetko rozprava, ani enviem ako sa to anucil, ja ho nejako specialne nedrezurujem

minule zase jednemu dievcatku v cakarni u lekara - Cernoskovia ziju v Afrike :grinning: :grinning:
dalsiu tetu celu rozpitval, ze co ma na sebe akej farby
dalsej tete stale hovril,ze je UJO, som sa hanbila, som ho resviedcala,ze je to teta a on stale - Nie to je ujo. Mala kratke vlasy a taky muzskejsi vyraz tvare
dalsej dochodkyni ze - Aha , stara babka to je. Ta sa nastastie iba pousmiala, ze - veru ano, stara babka som.
bai hlavne sa nestresuj.....
Joj a tie zuby ma mrzia ale niekto to má už v sebe ,že pri každom tehu 1 zub ja som chvála bohu takéto problémy nemala klop, klop, klop.

Zuzi tak gratulujem k nekojeniu :wink: :wink: fakt som nepostrehla ,že už sa to nedeje a s tým zaspávaním si nič nerob , napríklad Lilianka bola od narodenia naučená tak ,že som ju okúpala dala mlieko Lilianka ho vypila ja som odišla a zhasla a už asi 3 mesiace MUSIM pri nej zaspávať ...už som si zvikla čo už narobím ale aspoň popri to čítam knihy :zipper_mouth:
autor
baily, jaj nestras ma,ze iba umrtvia, tam omdliem radsej, ja to nechcem vidieeeeeeeet, radsej keby som to na zadku mala, ale na oku :frowning2:
26. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily a nemas problem s vapniko, ked sa ti kazia tie zuby?
26. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi super hlášky si ho naučila a netvár sa ,že to od vás nepočul hlavene o tej babke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale veríím ti ,že si sa išla od hamby prepadnúť :grinning: :grinning: :grinning:

To my sme s Lili išli po meste a zbadala černocha a ukazovala na neho ,že AHoooooOJ černoško ahooooooj černoško :sweat_smile: :sweat_smile: som sa skoro pod zem prepadla od hamby :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, neviem, ako by mi to zistili? skusim povedat dr na dalsej kontrole, co mi na to povie... a pritom jem menej sladkeho ako ked som nebola tehu a aj tak :rolling_eyes: no uvidime...

ze radsej na zadku :grinning:
26. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vas tak citam, tak som rada, ze gretka este az tak nekeca :sweat_smile:
26. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily z krvi, nech ti da zistit hodnoty vapnika, ved sa spytaj tvojho ocina, anpr, aj ja ma zle zuby z tejto hypoparatyreozy, lebo mam zly metabolizmus vapnika

jaj a este v spanielksu, ked sme boli na nakupe, tak sa do nas jedna predavacka pustila, lebo sestra mala dolu v kociku nacatu flasu vody, z ktorej pila a ked sme platili pri pokladni, tak ta predvacaka ju znosila, ze to ma hlasit a co ked to ukradla a tak a ja som vtedy poznamenala,ze _ to bola ale krava

no a asi pred tyzdnom sa ma patko spytal v nasom obchode - mami, a kde je ta krava? No esteze nas nikto nepocul
26. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning:

skusim povedat dr :wink:
26. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tutka :grinning:
26. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to malo byť zuzka :grinning: :pensive: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth:
26. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: maji, sak citam, ze aka tutka :grinning:
26. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič tak ja sa lúčim dnes sa asi tú záhadnú vec čo nám má prezradiť mima asi nedozviem tak dobrú noc :wink: :wink:
26. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pobavila som sa na tajomstve aj na Patkovych hlaskach, my mame doma nieco podobne len zatial nie v takom rozsahu :grinning:
bai kamosky mi je luto, musi to byt hrozny pocit :frowning2:
slavi torta je supis :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko baby
slavenas pekna torta
zuzi ani ja tortu nepeciem teda my sme este neoslavovali :grinning: :grinning:
no dobre sa tu rehlim pekne ste popisali :grinning: :grinning: :grinning:
bilu mi odisla pozerat tak neviem ktoru novinku mala na mysli nestihla mi povedat tak musim pockat :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvi vsetko najlepsie Marienke k dnesnej 5, to uz je velka slecna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj vsetko najlepsie oslavencom :wink:
26. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, dobru noc

mima, a to mas tolko tych noviniek :grinning:
26. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak 2,5
26. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning:

no, idem si dat zmrzku
26. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte som sa vrátila a dobre som urobila :sweat_smile: :sweat_smile:

Mima ved podnety boli 2 či si tehotná alebo ideš do roboty??
lenka a ty si daj okuliare trvalo mi hodne dlho nez som vybrala fotky kde mi nevisi slanina
autor
maji a mima napisala ze ma 2,5 novinky, zeby aj aj :grinning:
26. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima inač aj ja som ta chcela pochváliť ,že na tej fotke čo si s Alexom v bazéne vyzeráááááááááááááš supeeeeeeeeer :wink: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji nevadi kolko je podnetov asi ste na vsetko este neprisli alebo na nic :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi noooooooooooo možno ved počkám kým sa vyjadrí :grinning:
mima ved teraz už vôbec nezaspím :confounded:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok