Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
26. aug 2009

zuzi, tak to uz patko riadne keca 🙂

baileysa
26. aug 2009

a vyhodte ma odtialto, nech si idem robit statistiku 😒

a kedze som precitala dozadu, tak tipujem, ze mima ide do roboty 😉 😀

baileysa
26. aug 2009

a este akvi, blahozelam majke k 5 😵 nedas nam na chvilu zas fotky, nech sa pokochame tvojimi babami? alebo nie si na facebooku?

zuzana76
autor
26. aug 2009

on uz normalne uplne vsetko rozprava, ani enviem ako sa to anucil, ja ho nejako specialne nedrezurujem

minule zase jednemu dievcatku v cakarni u lekara - Cernoskovia ziju v Afrike 😀 😀
dalsiu tetu celu rozpitval, ze co ma na sebe akej farby
dalsej tete stale hovril,ze je UJO, som sa hanbila, som ho resviedcala,ze je to teta a on stale - Nie to je ujo. Mala kratke vlasy a taky muzskejsi vyraz tvare
dalsej dochodkyni ze - Aha , stara babka to je. Ta sa nastastie iba pousmiala, ze - veru ano, stara babka som.

maji4
26. aug 2009

bai hlavne sa nestresuj.....
Joj a tie zuby ma mrzia ale niekto to má už v sebe ,že pri každom tehu 1 zub ja som chvála bohu takéto problémy nemala klop, klop, klop.

Zuzi tak gratulujem k nekojeniu 😉 😉 fakt som nepostrehla ,že už sa to nedeje a s tým zaspávaním si nič nerob , napríklad Lilianka bola od narodenia naučená tak ,že som ju okúpala dala mlieko Lilianka ho vypila ja som odišla a zhasla a už asi 3 mesiace MUSIM pri nej zaspávať ...už som si zvikla čo už narobím ale aspoň popri to čítam knihy 🤐

zuzana76
autor
26. aug 2009

baily, jaj nestras ma,ze iba umrtvia, tam omdliem radsej, ja to nechcem vidieeeeeeeet, radsej keby som to na zadku mala, ale na oku ☹

zuzana76
autor
26. aug 2009

baily a nemas problem s vapniko, ked sa ti kazia tie zuby?

maji4
26. aug 2009

zuzi super hlášky si ho naučila a netvár sa ,že to od vás nepočul hlavene o tej babke 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale veríím ti ,že si sa išla od hamby prepadnúť 😀 😀 😀

To my sme s Lili išli po meste a zbadala černocha a ukazovala na neho ,že AHoooooOJ černoško ahooooooj černoško 😅 😅 som sa skoro pod zem prepadla od hamby 😅 😀 😀

baileysa
26. aug 2009

zuzi, neviem, ako by mi to zistili? skusim povedat dr na dalsej kontrole, co mi na to povie... a pritom jem menej sladkeho ako ked som nebola tehu a aj tak 🙄 no uvidime...

ze radsej na zadku 😀

baileysa
26. aug 2009

ked vas tak citam, tak som rada, ze gretka este az tak nekeca 😅

zuzana76
autor
26. aug 2009

baily z krvi, nech ti da zistit hodnoty vapnika, ved sa spytaj tvojho ocina, anpr, aj ja ma zle zuby z tejto hypoparatyreozy, lebo mam zly metabolizmus vapnika

jaj a este v spanielksu, ked sme boli na nakupe, tak sa do nas jedna predavacka pustila, lebo sestra mala dolu v kociku nacatu flasu vody, z ktorej pila a ked sme platili pri pokladni, tak ta predvacaka ju znosila, ze to ma hlasit a co ked to ukradla a tak a ja som vtedy poznamenala,ze _ to bola ale krava

no a asi pred tyzdnom sa ma patko spytal v nasom obchode - mami, a kde je ta krava? No esteze nas nikto nepocul

baileysa
26. aug 2009

zuzi 😀 😀 😀

skusim povedat dr 😉

maji4
26. aug 2009

tutka 😀

maji4
26. aug 2009

to malo byť zuzka 😀 😔 😀 😅 😵 🤐

zuzana76
autor
26. aug 2009

😀 maji, sak citam, ze aka tutka 😀

maji4
26. aug 2009

no nič tak ja sa lúčim dnes sa asi tú záhadnú vec čo nám má prezradiť mima asi nedozviem tak dobrú noc 😉 😉

letuskah
26. aug 2009

ahojte
pobavila som sa na tajomstve aj na Patkovych hlaskach, my mame doma nieco podobne len zatial nie v takom rozsahu 😀
bai kamosky mi je luto, musi to byt hrozny pocit ☹
slavi torta je supis 🙂 🙂

mima07
26. aug 2009

cauko baby
slavenas pekna torta
zuzi ani ja tortu nepeciem teda my sme este neoslavovali 😀 😀
no dobre sa tu rehlim pekne ste popisali 😀 😀 😀
bilu mi odisla pozerat tak neviem ktoru novinku mala na mysli nestihla mi povedat tak musim pockat 😀 😀

letuskah
26. aug 2009

akvi vsetko najlepsie Marienke k dnesnej 5, to uz je velka slecna 😵 😵 😵

mima07
26. aug 2009

ozaj vsetko najlepsie oslavencom 😉

zuzana76
autor
26. aug 2009

maji, dobru noc

mima, a to mas tolko tych noviniek 😀

mima07
26. aug 2009

asi tak 2,5

zuzana76
autor
26. aug 2009

😀 😀

no, idem si dat zmrzku

maji4
26. aug 2009

no ešte som sa vrátila a dobre som urobila 😅 😅

Mima ved podnety boli 2 či si tehotná alebo ideš do roboty??

mima07
26. aug 2009

lenka a ty si daj okuliare trvalo mi hodne dlho nez som vybrala fotky kde mi nevisi slanina

zuzana76
autor
26. aug 2009

maji a mima napisala ze ma 2,5 novinky, zeby aj aj 😀

maji4
26. aug 2009

mima inač aj ja som ta chcela pochváliť ,že na tej fotke čo si s Alexom v bazéne vyzeráááááááááááááš supeeeeeeeeer 😉 😵

mima07
26. aug 2009

maji nevadi kolko je podnetov asi ste na vsetko este neprisli alebo na nic 😀 😀 😀

maji4
26. aug 2009

zuzi noooooooooooo možno ved počkám kým sa vyjadrí 😀

maji4
26. aug 2009

mima ved teraz už vôbec nezaspím 😖