Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
29. aug 2009

ahojteee

bilu dakujem

aj my sa pripajame a zelame Stankovi vsetko najlepsie , hlavne vela zdravia

Lenka, tvoj muz je Nikolaj? alebo Augustin? 😕 takze aj jemu vsetko najlepsie k meninam 🙂

bilushka
29. aug 2009

Zuzi, Lenkin muz sa vola Nikolas a mozno ze dnes ani nema meniny 🤐
Prosim Lenku aby nam to objasnila 😀

retaux
29. aug 2009

Aj ja želám Stankovi všetko naj 😉

A takisto Zuzkinmu a "možno" aj Lenkinmu mužovi 🙂 😀

zuzana76
autor
29. aug 2009

bilu, Nikolas? tak to teda jeho mama bola dost pokrokova, nie? v nejakych 70-tych rokoch dat meno Nikolas, ale asi to cerpala z Angeliky, tiez poprosim objasnit 😀

bilushka
29. aug 2009

Zuzi, ved Lenkina svokra to je cista romanticka dusa, asi to ma fakt z Angeliky 😀

mima07
29. aug 2009

cauko
zuzi pre teba
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
vsetko najlepsie Stankovi nech si uziju oslava a nech sa mu pacia nove jaslicky

mima07
29. aug 2009

bilu a uz si to upiekla podaj hlasenie

zuzana76
autor
29. aug 2009

jej mimuska, super, tak myslim na susik, hoci sem uz nechodieva, dufam,ze to uz bude mat coskoro za sebou 😵

mmem_
29. aug 2009

ahojte

Stankovi zelame vsetko najlepsie k 2 rocikom 😉 🙂 🙂

a teraz uz mam chaos ozaj, uz aj Lenka ma prekvapenie????
a mima uz prezradila to svoje??? ci ako to je teraz? 😀 😀 😀

uz ma nestresujte tolko 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

a to mimine tajomnstvo nema suvis s Ottkom? zeby bol viacej doma a mima by sa mohla venovat konikovi?

a susik sa ma zatial dobre, ked budem vediet podam info,ked nie ja tak snad jej manza napise spravu 😎

mmem_
29. aug 2009

inak maly ma najnovsie modu vstavat o stvrtej,preliezt k nam do postele,niekedy si aj vypyta papat a do 6.sa toci,vrti,chce sa hrat 😠

dnes to iste, a potom ked ideme niekam tak je strasne unaveny,umrncany 😝 , doteraz spinkal vzdy sam a odkedy zacal spavat na velkej tak takto vymysla, myslite ze sa boji v noci???

dnes sme boli v zoo a len mrncal cely cas 😒

a minuly tyzden sme boli tu, je tam fakt super

www.stastnazeme.cz

mmem_
29. aug 2009

maji peknu dovcu 😉 a dik za pochvalu fotky

lenkamt
29. aug 2009

ahojte 🙂

Stankovi všetko najlepšie 😵

Zuzkinmu manželovi tiež všetko naj 😵

môjmu chlapovi tiež 😀 baby áno on je Nikolas,/svokra nažhavená angelikou 😀 / ibaže komunisti nedovolili to S na konci tak je Nikola 😀 však to tu furt píšem, ako mu chodia listy že vážená pani 😀 v kostole je krstený Michal 😀 no čistá kravina, ale čo už iné sa dá čakať od mojej svokry - už len pohľadnice typu:
vážený pán ing. kap. Nikinuško 😀 😀 😀 doslovne 😝 😀

zuzana76
autor
29. aug 2009

leni, dakujem

no strasne, chudak muz, Nikola a zaroven Michal a on co preferuje? Inak Nikola je ruske, tak to preto dovolili, ale to mu mohla teda kludne dat to meno Nikolaj

a a ta pohladnica teda no comment 😀

lenkamt
29. aug 2009

on reaguje na Nikolas 😀 hej mohla mu dať radšej Nikolaj, takto to má dievčenské 😅 😝 😀

dnes sme neboli von, Lenka sa 3x pocikala 😕 🤐 teraz tu má Verča kamarátku takže máme kľud a pokoj 🙂

lenkamt
29. aug 2009

baby, tak môj muž práve začal že či to teda vážne idem na holých chlapov a že ak chcem tak sa mi vyzlečie on 😀 neprídete??? 😀

mmem_
29. aug 2009

leni 😀 😀 😀

mima07
29. aug 2009

cauko
leni nestihame keby si byvala blizsie tak pridem 😀 😀
mmem pozeram ze uz vyberate mena

mmem_
30. aug 2009

mima: no trochu rozmyslame ale nejak sa nam nedari 😀 😝

bilushka
30. aug 2009

No tak predsa mal ten Lenkin muz vcera meniny, dobre som si tipla 🙂

Susik som aj ja zvedava kedy bude rodit a Mmem, ved ona chcela Vanesku, preco si to zmenila na Terezku?

Mimus, kolac bol taky priemer, buduci vikend skusim ten s kefirom od Retaux.
Do tohto som nakoniec dala tie orechy, som prinutila muza nech mi olupe a vobec v tom ceste nie su citit, som mohla dat radsej tie vlocky ako si mi radila, skoda orechov ked ich necitit.

Vcera som bola v Avione a nemaju tam ABSOLUTNE nic, tak neviem, co budeme nosit na jesen a zimu, hlavne maly ma zaujima ako poriesim kombinezu a oteplovacky, ked teraz kazdu chvilku zastavujeme na cikanie to potom ako budem riesit? Ak mate nejake pekne linky na zimne bundicky tak hodte.

Letu, bola si s malym v tom divadle, co si hadzala link?
MM dnes zobral maleho, ze idu spolu, tak som ich vyobliekala do kosielky a tak, a maly to vydrzal prvych 5 minut, este ze boli ochotni a vratili im vstupne, tak aspon budeme vediet, ze taleto aktivity nie su absolutne pre nas, minule ked sme tu mali cikrus tak muz chcel ist aj tam s malym a nastastie som ho odhovorila, lebo by to asi dopadlo podobne.

No a tento tyzden ma caka veeeelka nuda lebo Mimi ostava u rodicov, musim nieco vymysliet.

mmem_
30. aug 2009

cafko,

ja som sa prave vratila z porodnice,bola som kamosku pozriet, muz bol s malym na ture tak som mala chvilu frei, no a este furt nespi 😠

boooze ja ani neviem co budem s takym babom robit,ved to je uplne male 😀 😀 😀 😀 😀 😀, sa narodila vo stvrtok vecer 🙂 ale uplne flegmosske babo, len spi a papa a obcas zamrnkalo,no ked si spomeniem na Simona - tie jeho arie, 😀 😀 😀

ale uz sa tesim.

baby nemate nejaky dobry recept na slivkove gule co sa nerozvaria??? este som to nikdy nerobila 😝

bilu: vidis ja ani neviem ze Terezku budu mat,naposledy mala Ellen 😀, nase nocnikovanie este nic moc,ja oteplovacky teraz ani nemam, ale mam take zateplene gate,sustakove este z minuleho roku z H and M,tak tie asi zatial a uvidim

bilushka
30. aug 2009

Mmem, ved ty uz za 10 tt. a este sme ti ani brucho nevideli!!!
Tak hupky nafotit sa rychlo.

Ja slivkove gule robim z toho zemiakoveho cesta polotovaroveho, tak to som ti asi moc neporadila.

mmem_
30. aug 2009

no poradila, ja som ani nevedela ze take je.
bilu je obrovske ale idem zmenit ikonu ,bo do albumu nemam odvahu 😀 😅 tak tam uvidis

mmem_
30. aug 2009

bilu na facebooku mam v profilovych fotkach

a diete dnes nespalo ani sekundu, ideme niekam von

mmem_
30. aug 2009

no baby vy ste aktivne, ja mam najviac casu vykecavat ked je aj muz doma a maleho trochu zoberie niekam,teda len v pripade ked uz mam naverene a tie ostatne blbosti okolo domacnosti 🙂

a slivkove gule sa mi podarili,musim sa pochvalit,robila som to podla tohto receptu, mnaaaaam

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=290

mmem_
30. aug 2009

ale furt tu kecam sama so sebou 😀

tak paaa zatial

bilushka
30. aug 2009

Moni, na facebooku mas krasnu foto a fasa brusko, konecne som si uzila aspon trochu tehule, ked Bailey sa tak uspesne skryva 😀

Si sikulka, ked sa ti podarili gule na prvy krat a ta Marcelka ma dobre recepty, to je ta, co ma 50 chodove vianocne menu, este sa mame co ucit 😝

Dnesny den sme si dobre pokecali, ucast: ja&Mmem, udelujem pochvalu 😀 😀 😀

lenkamt
30. aug 2009

čaute 🙂

aj ja som bola na fb skontrolovať Monikine bruško 😉 krásna tehulka 🙂
a gratulujem ku guliam 😀 mňam hneď by som si dala 😅

ja som dnes upiekla v cukrárni za 3,56e 😀 jaké fajné koláče 😀

Bilu - začínam mať nerva z toho podujatia v pko 😀 že čo si oblečiem a tak 😀 no a potrebujeme riadny foťák, aby sme to zvečnili 😀

Mimi je v za???? žeby sme dali stretko???? 😕

lenkamt
30. aug 2009

typy na vianočné darčeky:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5821990
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4725138
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5822094
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6509455

síce píšu že až od 4r, ale myslím že naše šikovné deti by sa s tým vyhrali, už som to spomínala Bailey že som obzerala takú sadu /v parku/ boli tam hojdačky, bicyklíky, naše by sa s tým pod vedením Verči vyhrali, tá to chcela najviac 😀

peta28
31. aug 2009

cauuko cauko,
uf pokial som vas precitala uz nevladzem ani nic viac napisat ako ze dovolenka bola super a ze s tymi tajomstvami ste trubky.
Lignano bolo uplne prefektne, vedeli by sme tam pre malu na atrakciach minut vrece penazi, no raj pre deti, o rok ideme zas a asi aj na dva tyzdne. Vzdy som si myslela ze Taliansko je taka dofca len pre pepickov ale bola som velmi milo prekvapena. Apartman sme mali krasny, cisty obrovsky, skvele zariadeny a hned na plazi, obrovska terasa a vyhlad na more , na skok na promenadu, no super.
Ak by sa moja mama na treti den nezbalila ze ide domov bola by to dokonala dovolenka.. ale k tomu neskor, proste s rodicmi nikdy viac. Este ze ten moj muz je taky aky je, lebo by mojej mame asi zabalil veci aj sam.

Zajtra mam este dovcu, idem si pre afticko a v stredu 1 x do novych jasli, uz teraz mam z toho kako, lebo Timka je po mesiaci doma a po dovolenke ako maminkine lepidlo.. ani okuliare som si nemohla ist zaplatit sama do obchodu taky krik spustila na promenade ze maminkaaaa ze sa muz hanbil este dalsie 3 dni.

Vsetko najlepsie vsetkym oslavencom ktorych sme zmeskali. 😀 😀 😀 😀
Ret z celeho srdca gratujujem k statniciam. 😀 😀 😀 😀
Maji drzim place aby to s tou uzlinkou bola len nejaka blbina, ja si myslim ze doktori zas nie su taky ignoranti aby take nieco podcenili, takze verim ze vie co robi a asi Lili zbytocne sonom nestresoval , ved pokial to nerestie a neboli ju to tak sa to mozno aj samo vstrebe.
Lejla daj vediet ako Stanko v novych aslickach, ja idem zajtra, ci dnes uz vlastne do Kralovstva volat lebo prachy stale nikde.. mala som sa fakt na nich vykaslat s tou cokoladou, ale ja som ju chcela dat Zuze a ta tam ani nebola a ani jej ju tie kravy nakoniec nedali.
No a este ak by ste nevedeli v Quelle maju tyzdne bez postovneho, takze som uz dnes stihla objednat pre malu tu zimnu kombinezu, cizmy , pancuchy a pre mna blbiny, tak snad to do zimy pride.
Leni my take lego mame podedene po sesternici a mala sa s tym krasne zahra, uplne super hracka, mame toho cele vraco vselijake zvieratka, postavicky, staci len vysypat a o Timke hodinu ani neviem.
tak pa, ozvem sa zas asi az z prace, co je neviem kedy podla toho ako sa adaptujeme.

lenkamt
31. aug 2009

ahojte 🙂

Peti - vitaj, už som sa ťa nevedela dočkať - stolička prišla a je perfektná 😵 /prišla z poľska 😀 /
som rada že vám bolo dobre 😵 a mamina? 😕 🤐
tak sa adaptujte nech si čoskoro na koni 😀

my sme dnes vstali zase o 8, nechápem tie víkendy 6.30 😝 😀

ocko šiel hrať tenis, Verča je u mojej maminy, tak ideme upratať a pôjdeme s ockom do mesta 🙂