Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
10. sep 2009

cauko
tak alex mal rano este 38,1 nic som mu nedala vyzera byt v pohode 😉 tak uvidim co na obed inak apetit ma poriadny tak snad to nic nebude 😉 ma napadlo ci to nemohli sposobit aj tie posledne stolicky on ich este nema vylezene
katika hod aj sem aspon 2 fotky
ret aj ja cakam na uces

slavenas
10. sep 2009

ahojteee

mima tak nech sú to len tie stoličky a nič vážnejšie

retaux tiež som zvedavá na nový účes 😉

kati súhlasím, mohla hodiť aspoň 2 foto na pokochanie sa nám, ktoré ťa nemáme v zozname facebooku 😉 😉

lenkamt
10. sep 2009

tak my už máme aj motýľov, keď sa ich spýtam že kto to namaľoval tak že kotko, keď sa ich spýtam kto im niečo kúpil tak kotko, ja sa na to vy.... však ten chlap tu ani nie je a žne samé úspechy 😀 😝

mima07
10. sep 2009

lenka tak hod foto motylov nech sa inspirujem

lejla77
10. sep 2009

mima:
ani my este nemame vonku tie posledne stolicky.

Je tu uz vobec niekto taky, co ich vonku ma???

leni:
krasny macko Pu 😵

katika:
aj ja som zvedava na nevestu

ret:
a aj na tvoj ucesik som zvedava 🙂

lejla77
10. sep 2009

Inac, tie gumaky sme stale nezohnali. Mama moja nabehla do Tesca na Kamennom a ze mali len malicke 21, 24 a potom az 27. ☹ A my potrebujeme 25.

lenkamt
10. sep 2009

Mima - máš to tam 😉

Ret - vidíš aké sme nažhavené? 😀

mima07
10. sep 2009

lenka no sikulka ci sikulky 😉 vlastne som chcela napisat sikovny kotko 😀 😀

lenkamt
10. sep 2009

😀 😀 😀 odkážem 😀 😀 😀

retaux
10. sep 2009

Ahojte!
Vidím, že ste nažhavené, ale musí ma niekto odfotiť, lebo ja som to skúšala, ale to je čistá hrôza 😝 Tak potom pridám foto.

Vidíš akého máš šikovného muža, Leni? Ani doma nie je a aj izbu pomaľuje 😀

meganik
10. sep 2009

ahojte..tak som rada, ze niesom z marsu, kedze aj vy zdielate moj nazor na chore deti na ihrisku 😉

vcera som sa chystala ostrihat a kadernicka ma okaslala s napisom pre chorobu zavrete, hlavne ze som bola mesiac objednana 😠 takze si asi necham take haro ako mam

a sme boli u nasich, lebo maminu mam marodku...zle jej vyoperovali na chrbte hrcku, co si nasla, tak teraz ma chudatko moje na chrbte otvorenu ranu asi 15 cm, tam napchatu drenaz, aj stehy jej museli vybrat lebo sa to zapalilo...no des a to je zdravotnicka ☹ tak ma to mrzelo, lebo aj pochudla, nemoze sa hybat, je slaba, odpadava a tak, ze jej povedali, ze pn bude az do decembra, tak dlho sa to bude hojit 😢

dneska som bola kupit Natalke kriedy, tak sme cele doobedie kreslili na chodniku, jasne ze po prichode domov islo vsetko oblecenie do pracky...nic to, hlavne ze sme sa zabavili 🙂

baily a co Gretka na brusko, tesi sa na surodenca?

ret aj ja som zvedava na fotku, ja by som nenabrala odvahu dat sa ostrihat na kratko

slavi a ty si na fb...a co si nas nepridas ako priatelov 😕 a este nemate fotky, co ste sa boli fotit?

a u nas prsi 🙄

lejla77
10. sep 2009

meg:
tak to ma mrzi s maminou. Je to hrozne - chudatenko. Nech sa rychlo vylieci. Moja mama uz je 2 mesiace bez zubov - lebo horne jej vsetky vytrhali a teraz jej nemozu spravit protezu, lebo musi ist najskor k chirurgovi na plasticku operaciu, lebo sa jej to zle zahojilo. A zobere ju az 12.10. a bude sa to hojit 5 tyzdnov. Tak to je tiez take uzasne. No des. ☹

lejla77
10. sep 2009

meg:
a z ktorej casi BA si, ze u Vas prsi????? 😕 😕 😕 Ja som teraz v Petrzalke a tu svieti slnko.

meganik
10. sep 2009

lejla jemine tak aj tvoja mamina si vytrpela ☹

a ty praca ako, este hladas novu?

meganik
10. sep 2009

vrakuna

lejla77
10. sep 2009

meg:
fuha, ale aj tu sa uz nejako zmraka. 😨

Praca momentalne ujde, lebo vyhodila moja sefka tu moju "uzasnu novu kolegynu", tak teraz je na mne zavisla ... Tak teraz nemoze po mne vyhukovat. 😀 Ale pozeram sa stale po niecom inom, keby sa naskytlo, asi by som isla inde. Aj tak som tu uz 12 rokov ci kolko. A nie je to tu ruzove. Teraz mam zasa novu kolegynu 55 - rocnu. Musim mat teda fakt velku trpezlivost s nou, kym nieco pochopi. 😔

peta:
ako Timka v jaslickach? Lepsi sa to?

meganik
10. sep 2009

tak aspon, ze trochu sa ti to polepsilo v tej praci...lepsie ako nic 😉

slavenas
10. sep 2009

meg , super že ste sa zahrali s kriedami aj u nás sú obľúbenou hračkou 🙂 a s tým fb je to tak , že ja by som si aj ale neviem vaše priezviská 😅 😅 či dá sa aj inak?

slavenas
10. sep 2009

lejla my máme tie uplne posledné stoličky už vonku.

slavenas
10. sep 2009

a ešte meg, foto nemáme ešte lebo má vraj toho vela a hned nám povedala že vraj až o mesiac 😔

meganik
10. sep 2009

slavi mas ip 😉

az o mesiac...fiha my sme mali za 1O dni hotovo

bilushka
10. sep 2009

Ahojte po dlhej dobe,
v prvom rade zelame chorkacom skore uzdravenie, Ret tebe ten penicilin nejako rychlo pomohol, ked uz aj po kadernickach chodis a Mima dufam ze Alexovi to uz tiez prechadza... 😉

Lenka, super ste to nakresili ako proficky, uz ti do izbietky chyba iba kos s Mackom Pu, teraz som ho videla v Dracikovsom katalogu a si zariadena 🙂 A kdeze ides zajtra chlastat, len pekne trenuj na oktober, ja som bola v utorok a az dnes mi je dobre a to sme boli iba do jedenastej, fest som uz vysla z cviku, tak ja este tiez co-to potrenujem do Chippakov 😀

Bailey, aky trening to zase mas a uz citis pohyby fazulky v brusku?

My sme dnes boli s Mimi na tvorivych dielnickach u nas v MC a bolo celkom fajn, lebo deti to velmi bavilo so stetcami kreslit, robili sme take vrecuska z latky a potom nam ich naplnila lektorka levandulou, velmi je to mile.

Zajtra ideme do Bojnic na taky predlzeny vikend, mali sme ist do Vyhni, ale tam uz su v termalnom kupalisku tie vonkajsie bazeny pozatvarane, tak aj tak nieco potrebujeme vybavit v Bojniciach tak tam ostaneme aj spat, len som dost nestastna, lebo som si zistila, ze v kupeloch co tam maju je zakaz pre deti do 15 rokov, kvoli zlozeniu vody, tak co je tam este take pre deti, teda okrem hradu a ZOO, poradte kto viete.

bilushka
10. sep 2009

Leni, ja ti tie boby v Kika mozem kupit, len si este pokukaj aj inde, mne sa zdaju strasne predrazene, ved to je uz cena skoro ako za drevene sane 😕

zuzana76
autor
10. sep 2009

ahojteee

lenke este dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam, som si spomenula, ze mala nedavno 😉 . Leni hlavne vela zdravia a a nech vsetky vysetrenia dopadnu dobre

meg, tvojej maminke skore uzdravenie

takisto aj vsetkym chorym detickam prajeme skore uzdravenie

skolkarom, ci jaslickarom, nech sa im v skolke a jasliach paci

zuzana76
autor
10. sep 2009

baily, to sa asi mylis, ja som ti nieco posielala? nejaky kupon na Hami, ja si nepamatam 😀

zuzana76
autor
10. sep 2009

moj muz bol v kosiciach, pride az o 21.00 priblizne

maji4
10. sep 2009

ahojte 🙂 🙂

Biluš ja tiež o ničom inom neviem len o ZOO a hrade 😒
My sme tam boli pred týždňom a bolo fakt super a tá detská ZOO ma fakt dostala fakt to super porobili 😵 😵

Leni jej tie motýle sú tiež svetové 😵 😵 😵 šikulka si 😵 😵

Mima držte sa aby to fakt boli len tie stoličky 😒

maji4
10. sep 2009

ret už som sa aj ja namotala na ten tvoj účes tak poprosím fotku čím skôr 😉

maji4
10. sep 2009

ret a presne ako píše lenka chlapi sa tomu nerozumejú 😉

lenkamt
10. sep 2009

ahojme 🙂

baby Bailey je taká krásna tehulka že až 😵

Bilu - ešte zajtra pokukám, cez víkend ide baba z mt do ba tak by mi kúpila, ale pozerala som niečo podobné a veru nebolo to o moc lacnejšie 😖
kúpanie z bojníc máte asi najbližšie /50km/ v rajeckých tepliciach, Nika to tam tuším chválila 😉

Zuzi - ďakujem 🙂