• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
10. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ďakujeme za info o bai :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuš - akože ona sa zastavila na 5min, dala mi do ruky misku s ponožkou čo som u nich zabudla a šli, lebo Grétka bola unavená. a nemala som foťák, ale prídu snáď budúci týždeň tak ju pocvakám zo všetkých strán.

ozi Bailey som ti zabudla popriať dobre dopadnutú poradňu :sweat_smile:

Susik som už dnes šmírovala na obed :grinning: malá je krásna a Veronka aká veľkáčka :fearful:
10. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik ako opeknela a to ma par dni po porode.
Veronka fakt uz vyzera na take styri roky :fearful:

Leni, tak mi povedz, ved ja by som ti kupila aj tieto boby, ked prides na Chippakov tak ta nasadim s nimi na vlak a v MT uz by ta niekto tiez cakal, tak v pohode :wink:

V Rajeckych sme boli aj my a mne sa tam nepacilo.
Ale Rybka mi dnes zistila, ze sa mozeme aj v tych bojnickych kupeloch kupat, bola soknuta ked som jej vravela, ze maju aj na ofic. stranke napisane, ze zakaz s detmi tak tam volala spravodlivo rozhorcena a ze v pohode tam chodia deticky :confused:

Moj chlap s Mimikinym su von s detmi a som povedala ze o osmej doma a samozrejme, ze este nemaju dopite pivo :angry:
10. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatinko moje, no to vieš že po prebdenej noci sa ja budem srať s bobami vlakom :grinning: okrem toho beriem kufor s handrami a šminkami, nech som in v tom hlavnom meste :grinning:
sa tešííííííííííím :slight_smile:

to je super, že sú takí kámoši, k pivu- toto ja u môjho muža neznášam, ja keď som s deťmi tak pijem slušne kofolu, môj muž dokáže vypiť aj 5pív :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sa mi na stráženie detí zdá dosť
10. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu sak bud rada ze to tak pretahuju ci mate pevnu vecierku :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dajte tip na nejake skaldacky ale nie lego ja mam doma take podobne je to fischer price ale ako na potvoru neviem nic podobne najst :angry:
10. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 piv sa aj mne zda vela pri strazeni :grinning:
Lenze ja to beriem podla seba, ked som v onen utorok ako som tu uz dnes pisala vypila 3 a bola som KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda v utorok som bola este hviezda, lebo sak zuuuurka, ale vcera som uz chcela radsej vidiet svetlo na konci tunela ako takto trpiet-strasne mi bolo zle :pensive:

A s tym suvisi aj dnesny prichod, ved kedze vcera sa streda logicky z hladiska mojho zleho stavu nekonala tak som dufala ze dnes, ale to uz nestihame, kedze dieta bude zase rozjarene a ja mam za chvilu Odsudene :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, urcite si rada, ze mas muza prec a nemusis toto riesit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu sak stredu budete mat od zajtra nezda sa ti toho trochu vela :grinning: :grinning: :grinning:
ake su odsudene este som to nevidela to je kazda cast o niecom inom?
10. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Bilu na jasné, my už stredujeme veľmi poriedko, zo 4víkendov kvôli mrche zostávajú tri, no a však nedá sa každý deň :sweat_smile: :grinning:

tri pivá si nezvládla??? to čo boli 34% čičo? :grinning: trénuj, moja, vliecť ťa z chipákov za vlasy po bratislavských uliciach asi nebude bohviečo :grinning:

Mima - vôbec netuším akú skladačku chceš :sweat_smile:
11. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Dnes to vyzerá na upršaný deň :unamused: Riadne je u nás zamračené.

Bilu: :grinning: penicilín síce zabral dosť rýchlo, ale ja som u kaderníčky nebola, bola ona u mňa. Tak dlho som na ňu čakala, že som ju nechcela teraz odvolať. A navyše už mi bolo lepšie, keď ma prišla strihať. :slight_smile:

Aj ja som zvedavá na Baily a jej bruško. Určite jej tehotenstvo pristane :slight_smile:
11. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko cauko
vcera ta ordinacia hrozne.. zaujimalo by ma de nasli takeho novorodenca, vyzeral ozaj ako mrtvi.. az mi smutno z toho bolo.

Leni nevies co bude nabuduce?
11. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ret - ty nezahováraj, kde je fotka? :grinning:

Peti - ja ordináciu momentuš nestíham, lebo verča panelák a ja potom odsúdené. asi pozriem cez víkend v archíve, muž sľúbil že nedela-utorok bude s deťmi poobede chodiť on von /dúfam že nebude pršať/
zajtra donesie televíziu, tak napíšem obsah nasledujúsich dvoch častí :grinning:
11. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, akurat som vam chcela napisat a pozeram, ze ste ma uz nasli :slight_smile:
V piatok 3.51 sa nam narodila Terezka, vazila 3780g a merala 51 cm. Porod bol rychly, 21.25 prva kontrakcia, pred 3 hod. mi pustili vodu a 3.51 bola mala na svete. Je zlatunka, kludnucka, pekne papa, akurat Verca ju stale atakuje, ako taky buldozer :sunglasses:
Ma ju strasne rada akurat musime na nu davat stale pozor lebo je moc pojasena :sunglasses:
11. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee

susik, ahoj, prave som pozerala na fotkach, mala je strasne zlata a aj veronika, normalna velkacka , no teda mate to pestre, ale veronika si za chvilu zvykne hadam.
11. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik - už sme ti tu síce gratulovali, ale ešte raz takto "osobne" - želáme vám veľa zdravia a nech ste spolu všetci štyria šťastní :wink:
11. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my ideme dnes na neurologiu, dufam,ze uz naposledy na kontrolu a potom ideme mamine do hurbanova
11. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik77:
GRATULUJEME :slight_smile: Terezka je prekrasne babatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tie vlasky su uzasne. :sunglasses:
11. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Aj ja pridávam grtulácie osobne takže všetko len to nej nej najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face:
11. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti veru tá ordinácia strašná :pensive: :cry:
11. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a odsúdené sú tiež perfektné :slight_smile:
11. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik: zlatučké sú obidve tvoje dievčatká. Užívajte si nového člena rodiny s radosťou :wink:
11. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
kym vas docitam... vcera nam nesiel net tak chapete tie abstaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Susik joj malicka je krasna, gratulujeme a nech ste len a len zdrave vsetky tri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nebyt vas tak ani neviem co ide v telke :grinning: ale ked je ordinacie taka hrozna tak to ani nebudem pozerat :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozno niekedy...

a mam dilemu, nasi mi navrhli ze vezmu maleho na tyzden aby som si oddychla ale nie som s tym celkom uzrozumena, predsalen je maly, treba sa o neho starat, nie je to ako netere ktore sa same najedia, oblecu, vycuraju, okolo neho este treba skakat. dat ho na cely tyzden alebo len na vikend?
11. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret aj ja som zvedava na uces!!!!
11. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu otázka je či to zvládneš ty, mne by malé chýbali na tak dlho, ale dva dni by som brala :wink:

a Helka čaká 1.mája mimi :slight_smile: tentokrát jedno :grinning: aspoň jedna augustovka mi ten máj splnila :dizzy_face:
11. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
letu len daj sak ked to niektora strana nebude zvladat tak mozes k vasim ist :wink:
helka ma odvahu bude mat doma skolku :wink:
11. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu: vaši určite vedia, čo všetko obnáša, keď budú mať Jakubka u seba. Ja by som im ho dala a keby niečo, veď môžeš ísť preňho. :wink:

Fíha, tak sa už riadne rozbehlo to druhé kolo tehulkovania :dizzy_face:
11. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Kati krááásna si bola nevesta

Zuzi držim palce na neuro.

Susik tiež gratulujem a malá je úplne perfektná

Letu tiež si myslím ako lenka, a ty vieš sama či to vaši zvládnu, ja som malú mala u naších 4 dni a to bola menšia .

stále píšem z pokazenou klávesnicou :confounded: :confounded:
11. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee

doma od neurologicky, vaha 13 kg, vyska 95 cm, vraj je hypermobilny a ma nohy do X a kontrola , ked bude mat 3. roky, ona si fakt vzdy nieco vymysli a to som si myslela,ze uz na nas nemoze nic najst, maly rozprava vsetko, recituje, pocita do 5, pozna pismena niekrtore a ona si zase nieco nasla :angry:
11. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to ze ja sa tyzden sama doma budem nudit :sweat_smile:
11. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok