Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
11. sep 2009

Slavi - ale ide ti to dobre 😉 😀

Ret - akože my stále čakáme 😀

Zuzi - no to neurologičky zvyknú 😝 akože nohy do x, prečo rieši? 😅

zuzana76
autor
11. sep 2009

leni nechapem, sak to ma polovica chlapov 😀

lenkamt
11. sep 2009

a polovica žien 😀 čiže polovica populácie a hypermobilné sú dnes tuším všetky deti 😀

slavenas
11. sep 2009

zuzi chodíte k nemčovičovej (tušim tak sa volá ) na klokočinu? Leo ja som tam chodila s malou.

letuskah
11. sep 2009

zuzi kasli na nu, pokial su to len nohy do x tak na to nemysli. nasa neuro prave naopak, do roka nas objednavala a potom skonstatovala, ze je v norme, ze tabulky treba brat s 2 mesacnou rezervou a keby sa nam nieco nezdalo nech zavolame ale nevidi dovod nas prehanat hore dole. pridete o rok a bude sa cudovat naco vas objednavala...

zuzana76
autor
11. sep 2009

leni, to su hyperaktivne, hypermobilny je, ze vie strasne zohnut vsetky klby, napr. hypermobilne su gymnastky, lebo sa lahko ohynaju, ale akoze toto ma byt problem? ved to je podla mna skor vyhoda

zuzana76
autor
11. sep 2009

slavka, ano k nej

zuzana76
autor
11. sep 2009

asi budem riesit podstatnejsie veci a teda toho pipika, co sa nam este neda prevliect a ma tam nejake mazivo

letuskah
11. sep 2009

zuzi a nasla mu nejaku realnu vec co ho moze obmedzovat alebo mu zhorsovat zdravotny stav?

slavenas
11. sep 2009

ona mi príde taká strašne prísna , nerada som tam chodila 😒

zuzana76
autor
11. sep 2009

no, ze z toho moze mat skoliozu, ked je hypermobilny, ale to ma podla mna len plasi, aby som prisla na kontrolu a ona si ho mohla drzat ako pacienta

mima07
11. sep 2009

zuzi to asi preto ze je to diagnoza a aspon vas bude sledovat 😉 a takto ma zarucenych pacientov sak dopraj jej nech si zarobi 😀 no a maly bude gymnasta a ty si ho ako sportovca uz zmietla 😀 😀
ret aj ja cakam
aj na katiku ☹ 😠

zuzana76
autor
11. sep 2009

slavka, presne, najskor maly revaval horzne, ked sme u nej boli, neprejavi ziadne city, nic, kamenna tvar, teraz neplakal, ale videla som na nom, ze sa jej boji

retaux
11. sep 2009

Lenka: tak ja som sa kvôli tebe zdvihla zo stoličky a išla hľadať foťák, že sa teda sama odfotím a nakoniec ho MM zobral dnes na akciu do Piešťan.

Ale dávam čestný sľub, že cez víkend sa odfotím a pridám fotku najneskôr v pondelok 😅 😀

slavenas
11. sep 2009

zuzi ja som chodila od narodenia ale v roku sme boli naposledy a vraj máme prísť ia ak by bol nejaký problém ale nešpecifikovala aký 😨

zuzana76
autor
11. sep 2009

mimus 😀 , no ale ved drzat si nas moze ako pacienta aj ked tam nechodime, ci nie? ci ako to je?

zuzana76
autor
11. sep 2009

lenze my sme mali problem vo februari, vtedy ako maly padal, trvalo to asi polhodiny, nevedel sa postavit na nohy, ale odvtedy sa to klop klop nezopakovalo, myslim si, ze asi mal strpnutu nohu alebo co, takze aj vtedy nas tam poslali

inak teraz v 3 rokoch mi hovrila,ze mam zase priniest papier od obvodnej, tak uz nas asi vyraduje z evidencie, nie? inak by to doporucenie nepotrebovala

retaux
11. sep 2009

Ja na tvojom mieste by som tam veru už nešla, Zuzi 😅 Veď Paťko je zdravý chlapec a načo ho trápiť doktormi.

lenkamt
11. sep 2009

Zuzi - jáááj, no tak to už fakt nechápem prečo jej to vadí 😕

Mima - šak poď na fb 😉

letuskah
11. sep 2009

zuzi ved ked necitis potrebu tak tam nechod o rok

zuzana76
autor
11. sep 2009

ret, uz asi nepojdem, ale dufam, ze sa mi to nevypomsti a potom nevznikne nejaky problem

zuzana76
autor
11. sep 2009

inak dnes varim len brokolicovu polievku, som strasne lenivaaaaa

zuzana76
autor
11. sep 2009

a helka caka babetko? jeeeeej gratulujem a asi prirodzene, nie?

mima07
11. sep 2009

zuzi drzat ano ale peniaze dostane len za vykon

lenkamt
11. sep 2009

no áno Zuzi - už tam máme druhý "neplodný" pár čo mali po umelom oplodnení dvojičky a teraz čakajú prirodzene jedno miminečko 😵

retaux
11. sep 2009

A som sa práve dozvedela, že mám promócie 9.10., takže akurát na vrábeľské hody. Len ešte stále neviem, o koľkej to bude.

mima07
11. sep 2009

leni na fb sa mi nechce a vraj to nie je bezpecne ale mozno este zmenim nazor
zuzi ja by som isla lepsie len taka kontrola ako neskor riesit problem

mima07
11. sep 2009

ret to mas super zabijes 2 muchy jednou ranou

zuzana76
autor
11. sep 2009

ret, na vyrocie nasej svadby , budeme mat 10 rokov

leni, tak to je super, tak vidis, aspon jedno majovciatko budes mat 😵

retaux
11. sep 2009

My to už veru v máji nestihneme 😀