Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
27. feb 2009

ci Demovicova, nie Gajdosova.. to som si vymyslela ci co, neviem odkial mama take meno 🙄

zuzana76
autor
27. feb 2009

no, maly zjedol z granadiru 2 lyzice, porazi ma, zato aj som sa napchala statocne - 3 taniere polievky a raz granadir 😀 , ale este budem pokracovat, len cakam kedy sa mi to ulozi v zaludku 😀

adulak
27. feb 2009

nazdarek 😉

ja som dnes varila toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3663 a namiesto nivy som dala obyc syr kvoli malej a este som to zaliala smotanou...mnam

slavka, chuda vanes, si to viem predstavit aka si bola vylakana, lebo aj mne sa to stalo s malou vonku, ale tej krvi bolo podstatne menej. pofukaj jej boliestku a daj pusinku za mna. 🙂

ret, ja som si tiez myslela, ze lucka uz nemava tie hnusne jacmene ☹ nech jej to rychlo prejde. klop klop klop

zuzi, ja moc nemam rada granadir 😝

retaux
27. feb 2009

Adulak: Fíha, to vyzerá zaujímavo. Musím si uložiť recept a niekedy vyskúšam aj ja.

Tie jačmene ešte máme, ale už jej ich takmer nevidieť. Vidieť ich hlavne po kúpaní, keď to zbledne, ale vďaka "liečbe" jej snáď už úplne zmiznú. 🙂

retaux
27. feb 2009

Asi idem robiť hrmot, lebo moje dieťa najskôr nechcelo zaspať doma, lebo zaspala v kočíku na 3 minuty a potom sa zobudila, keď som ju niesla po schodoch (dnes nejde výťah 😝 ) a teraz, keď nakoniec zaspala, tak by vyspávala a večer ju nebudem vedieť uložiť.

Ešte raz s ňou chcem ísť dnes von, lebo je pekne. Dnes som jej kúpila nohavice na traky také fialové (zdali sa mi strašne veľké a sú jej akurát 😀 ) a vestičku štrikovanú s kapucňou na zips spolu za 100 Sk v sekáči. Mali tie gate vo výklade vyvesené a ja som nevedela odolať 😅

retaux
27. feb 2009

No, idem už a prajem pekný víkend všetkým. Určite tu zase bude mŕtvo.

slavenas
27. feb 2009

ahojte , trochu som Vás prečítala a aspoň jeden príspevok a idem baliť lebo ideme k naším, ideme samé dve s Vanes lebo manžel má pracovný víkend.

ďakujem Vám všetkým Vanesku určite pofúkam za Vás už to má trošku lepšie 🙂

ret som rada že sa vám to hojí 😉 klop klop aby sme to nezariekli.

peti mne to nedalo , ako sa Vám zdali tie nohavice dlhé , a zmerala som naše ktoré nosíme teraz a sú dlhé 50 cm takže si myslím že 52 cm nie je až tak veľa 😉 . A držím palce nech v jaslíčkách aj s lejlou vybavíte tak aby ste boli spokojné aj vy aj detičky.

adulak recept vyzerá mnam mnam 😉

my sme mali granadír včera 😅

baily uži si babskú jazdu , a daj vedieť ako bolo na hudobke. 😉

mmem nech Vás chorôbka obide .

pa baby pekný víkend

peta28
27. feb 2009

ja varim toto

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6140

Slavka ja som doma odmerala jedny nexty velkost 98 a tie su asi 50 cm, takze tieto vynosime dlho, urcite aj na jesen

ja este pol hodku a koncim dnes.

Maji to mi je luto ako si sa natrapila a nic z toho, porazilo by ma. Mna uz ide porazit aj ked navarim a muzovi to nechutii 😠

tak krasny vikend, to tu bude asi pusto 🙄

peta28
27. feb 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=907

a tieto lasagne idem robit, mam podobny recept od kolegyne, len skoda ze som nedostala tie lasagne ktore sa nevaria..

baileysa
27. feb 2009

tak som doma z celodenneho vyletu 🙂

gretka mi hned po hudobke odchrnela v aute, a to autom to mam domov asi 5 minut 😨 😨 tak som ju len prelozila do kocika pred bytovkou a sli sme na ten obed s kamoskou, hodinu sme slapali 😝 samozrejme, ze gretka sa zobudila a pocas jedla uz tam behala, ale aj tk bolo fajne, druhe dietatenko spinkalo vzorne cely cas, tak sme kvakali a potom slapak naspat 😔 😅 ale som taka vyspokojnena z toho nejaka 🙂

slavi, dik, snad si to uzijem v pondelok, snad nedopadnem ako zuzi, co mi je zuzi luto, ze nebudes mat tu babsku jazdu, to je na figu, ked sa tak tesis a potom to nevyjde 😒 kym sme neboli na md, tak to nebola taka katastrofa, teraz je to horsie 😅

peta, lejla, som zvedava, co vam povedia v tych jasliach 😕

lenkamt
27. feb 2009

je tu ešte niekto či už je víkend???

z tohto by boli naše paf : http://www.detskedeky.com/prikryvka-zateplena-s... 😀 lámem muža nato že to musíme mať 😀

baileysa
27. feb 2009

leni, ja to tu samozrejme kontrolujem 😀

tie deky su krasne, ja by som uz muza na ziadnu deku nezlomila 😅 ja mam asi 8 detskych diek 😔

lenkamt
27. feb 2009

ja by som to ale chcela omáknuť, či by im to teraz od jari po jeseň nestačilo namiesto perinky 😅

baileysa
27. feb 2009

vyzera to velmi prijemne na dotyk, len ked je to take na tom obrazku, ze ci by sa to aj "prisposobilo", ci by to nebolo moc rovne 😕 vies, co som chcela povedat? 😕 ale podla mna sa to asi prisposobi, to len na tom obrazku je take povyrovnavane... zalezi asi kolko mate stupnov na spanie?

baileysa
27. feb 2009

teraz som to cele aj precitala, podla mna by to stacilo,
tasler ma ale daco proti fosforu 😕 nechce, aby som gretke polepila tie svietive nalepky 😅 ze je fosfor nebezpecny 😔

lenkamt
27. feb 2009

tak keď má tásler niečo proti fosforu tak to nechcem, pravdaže 😀

idem variť krupic, môj bodkovaný chlap má nervy že tu sedím - chcela som objednať fotky v tom happyfoto a nejako mi to nejde 😠 a ešte aj on 😠 chudáčik dnes bol sám doma s deťmi 2h a teraz si tu vysedávam 😝
ja sa asi rozvediem 😀

baileysa
27. feb 2009

sak preto som ti napisala, ze tasler ma daco proti tomu 😀 to uz viem, ze keby som ti pisala o skodlivosti fosforu, tak sa na to vykasles 😉 😀 😀 😀

maji4
27. feb 2009

Ahojte baby so hotová Lilanka bola dnes neskutočne umrnčaná ☹ ☹ ale najlepšie bolo to ,že ked už začínala mrnkať ,že niečo chcela čo nemúôže tak som sa jej začala posmievať ,že kiš kiš hanba a si predstavte normálne sa zahanbila ,a prestala síce zo začiatku sa rozčúlila ešte viac ale potom to zabralo 😉 😉 super mám novú fintu 🙂 🙂

ret klopem na drevo aj ja aby sa jej ten jačmeň už nikdy neukazoval 😉 😉 a som rada ,že pomáhajú leičiky a čo vlastne papáte nejaké homeo??Aké???

maji4
27. feb 2009

Peti somsa s mužom o tom bavila o tej inchebe a povedal mi ,že v sobotu ide do roboty a v nedeľu mám oddychovať takže asi najrozumnejšie bude keď tú inchcebu dáme na ten piatok ,lebo v nedeľu tam bude mrte ludí 😒 😒 prepáč ☹ ☹ ( a keď sme sa dohadovali na ten piatok ja som celkom zabudla ,že ty si už pracujúca 😔 😔 😔 )

maji4
27. feb 2009

Peti presne s tým jedlom až na ten rozdiel ,že mne môj muž si nedovolí povedať ,že mu to nechutilo povie ,že to bolo výborné ale nezje to a vtedy viem ,že to už nikdy variť nebudem 😅 😅

maji4
27. feb 2009

Lenka jej tá deka je super 😵 😵

maji4
27. feb 2009

A recepty mnamky len na mna sú strašne komplikované vela prísad a zdlhavé 😒 😒

maji4
27. feb 2009

Janamacka tak to ti verím ,že sem ani nechodíš keď nespávate cez den .....a poriadne ani večer 😔 😔
A ak by si si našla trošku viacej času rada by som vydela tvoje detičky na fotkách....

ja sem tiež chodím len keď Lili spí klop, klop, klop aspoň za to málo čo spí 😎 😎

maji4
27. feb 2009

videla 😔 😔 😅 😅 😅

maji4
27. feb 2009

No tak som si pokecala sama zo sebou ale nevadííííí ja som zvyknutá 😠 😠 😠

letuskah
27. feb 2009

caute
tak ja som chora, boli ma hrdlo zatial uvidime zajtra

maji a ked muz ide v sobotu do roboty tak preco nemozes v sobotu, sak pojdeme bez chlapov ci chces s chlapom? lebo mna presne napadlo ze Peta je v piatok v praci. v nedelu to ani ja nebudem riskovat lebo tam bude cely narod, ale sobota podla mna by nemusela vadit

leni ta deka je krasna a mne by ani ten fosfor nevadil ale chlap by ma s tym poslal kadelahsie lebo mame asi 150 roznych detskych diek, samozrejme ze kazda ma svoj specialny ucel a aj tato by mala ale tomu chlapi nerozumeju 😀

peta28
27. feb 2009

tak baby este som vas prisla pozdravit.
Lejla som zvedava co ti povedia v pondelok. mne cely den neodpisali , vecer uz neviem lebo som to posielala z firemneho mailu, ale prisla som pre malu do jasliciek a ta nova ucitelka mi len odvrkla na pozdav.. to uz mi bolo divne a potom ta blondina co je tam od januara tak ta si ma vzala nabok a isla sa ma pytat ze co mi vadi, ze prisla za nimi riaditelka ze osm pisala nejaky mail. Tak neviem co im ta riaditelka interpetovala, ale ja osm im vysetlila ze nemam nic proti nim, ze su mile, zlate, vsetko ok, ze nech to neberu osobne, ale ze mne ako matke vadi ze tieto male deti si musia v priebehu mesiaca zvykat na druhu novu ucitelku a nedava mi zmysel ze ucitelka na ktoru su die malinke deticky zvyknute bola nezmyselne presunuta k vacsim detom. Timka dnes rano plakala, nechcela ist do triedy a cely tyzden ma zachvaty zlosti rano , tak nech mi laskavo nikto nehovori ze si zvykne. Vsak tie deti nie su stroje.. uz niekedy fakt neviem co je najlepsie aby clovek neublizil dietatu, lebo teraz sa zas bojim ze si budu tieto nove mysliet ze som sa na nich stazovala, co tak vobec nie je a budu na Timku zle.

Leni deka je krasna, ale hrozna cena.. to by som za deku tolko asi nedala.

Ret super ze tie jacmene sa vam hoja,dufam, ze tie vitaminy pomozu a budete mat dlhsie klud.

letuskah
27. feb 2009

peti zrejme im ta riaditelka vobec nepovedala o co ide, hadam sa to vyriesi a hlavne aby to nedali pocitit Timke, to by bolo svinstvo z ich strany

peta28
27. feb 2009

no ja neviem stale sa mi to mota po rozume, vsak ja som im nepisala nic v zlom, este som aj v tom maily spomenula ze nemam nic proti tym novym ucitelkam, ale ze nech zvazia, ze pre take male deti uz to ze nemozu byt cely den s mamou je pre nich zataz a ze kazda zmena je stresujuca ... ale nakonec mi aj tak dnes povedala ta ucitelka ze najneskor do 2 mesiacov preradia Timku k vacsim detom, lebo ze je velmi sikovna, vycnieva z kolektivu a ze uz sa tam nudi , tak sa skusim dohodnut nech ju vezmu o mesiac a bude s Lukasom a s tou opatrovatelkou ktoru pozna a aspon sa od tych acsich deti este viac nauci

maji4
27. feb 2009

Peti tak takúto situáciu ti nezávidím....ale ja sim myslím ,že nebudú robiť napriek Timke ale človek nikdy nevie... 😖 😖
a tiež si myslím ,že im tá riaditeľka nič nepovedala o obsahu tvojho mailu...len im povedala ,že prišiel stažovačný mail...nevime ved pozisťuj...

Let nie ja som pôvodne chcela ísť aj tak bez muža lenže v sobotu by som chcela byť s mužom keďže on v sobotu chodí domou o 12-tej to by som sa ponáhľala a takto cez týždeň môžeme byť dlllllllllllllllllllllho predlllllllllllllllllllllho ani na spanie nebudem ponáhľať keď už Lilianak vie zaspať aj v kočíku 😉 😉 😉 😉
Ale kôli Peti tam kludne prídem v sobotu na 2 hodinky 😉 😉