Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
18. sep 2009

A co mas proti opici, ze len auticko chces?

lenkamt
18. sep 2009

baby MUSÍ byť stretko však také krásne deti v krásnom oblečení by bola škoda neodfotiť 😀

bilushka
18. sep 2009

Ja by som tiez potrebovala taku kamosku z Londyna, som si nasla nadhernu chlpatu bundicku tiez z Nextu...

To je opica?
Ja ze srnka 😀
Neviem, skor si myslim ze je to babsky vzor, ja som sa takto dala ukecat ked mama kupovala malemu maskacove gate a podla mna boli evidentne babske, lebo na vreckach boli motyliky a ornamenty a potom som si par krat vypocula, ze ci ma maly gate po sestricke 😠

mima07
18. sep 2009

caute
bilu mame rovnaky vkus objednali sme si vraj rovnake veci pre baby 😀

lenkamt
18. sep 2009

Bilu - 😀

našej verči nepristala ani ružová ani červená farba tak chodila v žltej, bielej a modrej - no tak bola dlhé roky chlapec 😅
a ľudia su divní, mňa sa čoraz častejšie pýtajú na dvojičky či sú to sestry 😀 alebo celé v ružovom, copy na hlave a čechúr - to jsou holčičky??? 😠

mima07
18. sep 2009

leni alex je zase baba a to nosi chalanske farby a ak ma cervenu alebo oranzovu tak vtedy mu pohlavie urcia spravne 😀

bilushka
18. sep 2009

Mimus, to fakt su tie veci co sme si objednali pre baby? 😀

Ja to tiez nemam rada, akoze modra je chalanska a pod. minulu zimu mal maly cervenu bundu a tiez sme boli na ihrisku stale za dievcatko, ved cervena je snad uni, rovnako ako bezova a pod., nie?

Leni, tak Cechur nema chybu!!!!

A stretko musi byt, ja hlasujem za Maxim, teraz ako sme boli v Bojniciach, tak po celom meste mal vylepene plagaty ako je vynoveny a zrekonstruovany, na bezovko natrety 😀

lenkamt
18. sep 2009

trubka 😀 podľa mňa by nás odmietli 😀

ale november by bol fajný nie?, nechcete prísť do t.teplíc, kedže sa ti páčilo? 😉 😀

bilushka
18. sep 2009

Co sa tyka mna, tak mozme 😉

Mima, ty lokalizuj svoju polohu, ci si doma, alebo v praci, ak to druhe, tak fakt zacina vo mne hlodat zavist, skratena pracovna doba a este aj kona stihas 😠 😀 😀 😀

lenkamt
18. sep 2009

tak budem hľadať ubytko 🙂
ak by nás bolo málo tak by sme mohli aj tú bešeňovú, ten rodinný dom čo som hádzala link 😉

a na inú tému, čo idete variť?
ja zajtra kuraciu polievku a paprikáš /to je to so smotanou/ a haluškami 😀

a v nedeľu asi toto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14719&ord...

mima07
18. sep 2009

bilu nebudem sa lokalizovat aby si neostala zelena 😀
leni dik za tip ja spravim paprikas v nedelu zajtra sa nanominujem k fotrovi vraj je tam jarmok

bilushka
18. sep 2009

No dobre, ja som za a co keby som prisla sama? 😕 😀 😀 😀
Moj chlap ma totiz stale vyhana niekam prec, ze on si to chce riadne uzit s malym sam a ja nech si vydychnem, tak toto je absolutne skvela prilezitost na to 🙂
On totiz odkedy sa naucil ukladat maleho je strasne husty, ako mna nepotrebuju 😠

Leni, ja som mala paprikas so smotanou nedavno, dnes si robim parky (ach, kde je moja vizia stravovania sa makrobioticky a bio zdravo 😀 😀 😀 ) a cez vikend chcem tiez vyskusat jeden recept z MMB, co je ze kuracie prsia na sposob svieckovej.

Vcera som mala na veceru Majku, teraz vzdy ked otvaram pastiku, tak si spomeniem na Bailey 🙂

lenkamt
18. sep 2009

Bilu - cez týždeň príď hocikedy, sme samé doma, šikovná ženská ruka sa tu vždy zíde 😀

mima07
18. sep 2009

bilu pis zrozumitelne 😀 ja som si tvoju poslednu vetu prelozila ze bola u teba na veceri mimi tak mi to nejako nesedelo ak je v ziline 😀 😀

lenkamt
18. sep 2009

ja som to tiež najpr tak pochopila, píš ako pre ženy to znamená : včera som mala na večeru paštéku majku, s malým m 😀

lenkamt
18. sep 2009

Bilu sa zľakla že u nás bude musieť umývať okná 😀

retaux
18. sep 2009

Čaute!
V prvom rade gratulujem Suzanne k malému stvoreniu v brušku 😉 Nech rastie a nech ste zdraví 😉

Zuzi: ty si z rodiny nič nerob, potom keď budeš tehu, tak im to všetko pekne vytmavíš 😀

A ja som včera robila lokše 😝 a ešte máme aj na dnes. Zajtra neviem, čo bude.

katika1
18. sep 2009

Bilu ti šibe?? ten vzor vobec nie je babský!!!!
aaa baby to nie je bunda ako bunda.. je to hrubé a plyšové, ale nemá to futro
taký bundo sveter 😀

katika1
18. sep 2009

inak boli sme teraz v poradni - takže stav:
váha: 15kg
výška: 93cm
predkožka málo stiahnutá 😀

baby pokade ide vašim chlanom predkožka stiahnuť????

mima07
18. sep 2009

katika mlademu nestahujem 😉 stary v pohode 😀 😀 😀

retaux
18. sep 2009

Katika: vy ešte chodíte do poradne? 😕

katika1
18. sep 2009

mima čakala som takú odpoved od teba 😀
lebo vraj od dvoch sa má stahovať a do troch mesiacov by mala byť úplne dole
ak nie, tak urolog strhne.. ale to mu ja nedám robiť!!!
ret na 2 roky je povinná

retaux
18. sep 2009

A nám povedala dr., že až v troch rokoch 😲

katika1
18. sep 2009

fíha no neviem.. u nás v dvoch 😕

slavenas
18. sep 2009

ahojte dievky 😀 😀

dieťa mi tu zaspáva už 1 hod. 😠

kati super veci o chviľu ti ip aj ja 😉 , my sme boli naposledy na poradni v 15 mesiacoch a tam dr. povedala že už až (okrem choroby) pred nástupom do školky .

leni super fotky 🙂

ret mňam lokše

slavenas
18. sep 2009

a k tomu rozoznávanie - dievča, chlapec . Leni tebe chlap ale mne baba v obchode vraví že to je dievča ? a mala červené gate , ružové tričko a sponku vo vlasoch - no nie, chlapca som takto obliekla ...

mima07
18. sep 2009

katika az v 3 rokoch je povinna, v 2 iba taka informativna doktorka povedala ze nemusime ist
co sa tyka predkozky nedavaj mu to robit podla najnovsieho to netreba robit nema sa toho chytat inak som tu videla temu ze sa to da robit nejak ultrazvukom ci cim ale som to necitala

bilushka
18. sep 2009

Leni, bola som obedovat, teda davat jedlo do ust aby si ma chapala spravne, neoblizovala som zase ziadnu Majku 😀

Mimusa, ty si strasne hovado, za to ta zboznujem 😀

No my s pindurom nerobime uplne nic, tak ani neviem, nakolko mu ide stiahnut predkozka...Mima tu kedysi hadzala take clanky o tom a sa mi tiez zda, ze tam bolo do troch rokov treba cakat...

Tak teraz si mi dala Kati chrobaka do hlavy kvoli tej bunde, zeby som ju aj ja malemu zobrala?
A tie autickove vzory budu asi kedy?

retaux
18. sep 2009

Na mňa zase lezie únava, normálne sa mi tu oči zatvárajú, tak sa mi chce spať 🙄 Každý deň sama so sebou bojujem, taká som unavená. 😔

bilushka
18. sep 2009

Ret, zeby?????
Co hovori testik?