Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂
nika07
2. nov 2009
kati aj tak su všetky deti rovnaké ô- ved su jedno znamenie 😃
lenkamt
2. nov 2009
Kati - neviem zatiaľ nepoznám 😃 ale vyzerá slušne 😃 to mi milé fb prisúdilo 😃
slavenas
2. nov 2009
bilu k tým vysielačkám, ja som mala dilemu že či dosť veľký dosah a tak som muža donútila u našich aby prešiel cez celý dom ( poschodový ) a ešte aj na dosť veľký kus ulice a počuli sme sa, tak dúfam že to bude stačiť - musím byť pripravená nie ? Skoro ma prizabil . |-|
katika1
2. nov 2009
jááááááááj tak jemna a slušná ako my.. to ma nenapadlo 😃
nika07
2. nov 2009
vy beriete vysielačky, ja že deti budu tento krát strážiť tatkovia, a my budeme kvákať a chľastať 😃
slavenas
2. nov 2009
kati plne sa stotožňujem s tvojím názorom na mňa x-)
lenkamt
2. nov 2009
Nika - takú mali babu tiež predstavu na prvom stretku ale nakoniec sme to my vzdali a chlapi kvákali a chľastali, takže radšej vysielačky 😉
bilushka
2. nov 2009
No Letu podla mna si tichsia ako Bailey, neviem ci je to len moj pocit :-N

Ozaj a ved ked nam vypracu tu zimnu zahradu ako slubovali, tak tam by sme si mohli aj kolo kolo s detmi zahrat a taku mikulassku besiedku im spravit, nie?

Boze zase tie porody pocuvat, uz minuly tyzden som to tu mala, celu dovolenku v Turecku sme rodili a kojili a zase ma to caka na stretku 😃 😃 😃 😃
nika07
2. nov 2009
tak to sme dopadli ]-( , ja som môjho pripravila na to, že pôjde spať 😃
slavenas
2. nov 2009
nika tak to bude pre neho prekvapko od teba - že nebude musieť isť do postele ... 😃 😃
bilushka
2. nov 2009
Nika, kdezeeeee, chlapi spolu a my spolu a deti na drote 😉
V Radave sme my sedeli v takom saloniku, chlapi v bare na pive a potom vzdy prisiel niekto skontrolovat, co sa v druhom tabore prebera, obvykle to bolo v zenskom tabore ako chlapi nepomahaju a v chlapskom tabore ako su zeny precitlivele a rozmaznavaju deti ]-(
lenkamt
2. nov 2009
ešte štyri týždne a budeme baliť x-) x-) x-)
nika07
2. nov 2009
tak to bude mm vo svojom živle, on je strašne ukecaný 😃 😃 😃
bilushka
2. nov 2009
Peti, suhlasili ste nakoniec s tym natacanim u vas?
Minuly tyzden sme to kukali s babami v telke, tak uz sa na vas tesim!
bilushka
2. nov 2009
Nika, heeej???
Aj moj a Katikin, ale zatial mam pocit ze najviac je vzdy pocut Katikinho, ale ked som mu to v Bojniciach povedala, tak mi povedal ze omyl, najviac je pocut mna 😃 😃 😃
katika1
2. nov 2009
nika a v Bojniciach chlapi pootvárali dvere na izbách, aby počuli detiská a spravili si chodbovicu 😃
a my sme o polnoci šli triezve spať a oni ožratý o druhej za nami 8-( inak mamičkovské stretko 😃
takže vysielačka je spolahlivejšia 😃
zuzana76autor
2. nov 2009
ideme do obchodu, kupit brumika a pecivo 😃
slavenas
2. nov 2009
ja sa už tak t e . . m , ani to sem nejdem celé napísať aby s to nepos... 😉
katika1
2. nov 2009
:-o :-o :-o Bilu ja zdilam názor mojho manželíka 😃 😃 😃 ved mne z tvojich hlášok minulý týžden gin liezol nosom von 😃

a moj je takú ukecanec??? :-N 😃 už potom viem, prečo Riško tolko rozpráva :-N
lenkamt
2. nov 2009
baby mali by sme ísť aj do turecka spolu 😃 lietadlo by bolo celé naše a hotel tiež 😃 Kati a šli by sme do toho vášho aby rusi videli že kto je tam pánom 😃
nika07
2. nov 2009
bilu vidíš a ja by som na tvojho nepovedala, že je ukecaný 😃
katika1
2. nov 2009
lenka 😃 akože to by bola pecka dovolenka 😃 z každého kúta by šla téma hovienka 😃
slavenas
2. nov 2009
presne toto čo opisujete je štýl toho môjho , jemu je jedno on aj na chodbe večer strávi , hlavne že je veselo :-N
lenkamt
2. nov 2009
mne nepríde Bilu ukecaná 😃 to Rišo viac :-N

to akože moje deti sú po kom neukecané =-) :-N asi po mužovi :-x
katika1
2. nov 2009
Nika Juraj je hrozne ukecaný, on je len pod papučou a bilu ho vždy prehluší, to preto sa Ti zdá tichý :-N 😃
nika07
2. nov 2009
no už vidím, že z nás u Mlynárky budu mať iný zážitok 😃
nika07
2. nov 2009
Kati 😃 😃 😃
lenkamt
2. nov 2009
Nika - tomu ver 😃 do Maxima v bojniciach nás už nigdá nevezmú :-p 😃
katika1
2. nov 2009
lenka ]-(
inak častne prehlasujem, že ja neviem čo sa to s Bilu deje na stretkách, ale ona sa tam vobec neprejavuje :-x :-N 8-(
to ked som s nou sama, tak sa jej huba nezavrie 😃 ale mna strašne bavíííí ju počúvať 😃

no ale že mojho chlapa vyhlásite za ukecanca by som nečakala :-N ale ked sa tak nad tým zamyslím, občas som mala pocit, že ja ani nestíham mu skočiť do reči a potom ked k niekomu idem si to vynahrádzam a vkuse meliem 😃
katika1
2. nov 2009
no do Maxima veru nie |-| podla mna už žiadne netové stretko :-N 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli