• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
kati aj tak su všetky deti rovnaké ô- ved su jedno znamenie :grinning:
2. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - neviem zatiaľ nepoznám :grinning: ale vyzerá slušne :grinning: to mi milé fb prisúdilo :grinning:
bilu k tým vysielačkám, ja som mala dilemu že či dosť veľký dosah a tak som muža donútila u našich aby prešiel cez celý dom ( poschodový ) a ešte aj na dosť veľký kus ulice a počuli sme sa, tak dúfam že to bude stačiť - musím byť pripravená nie ? Skoro ma prizabil . :pensive:
jááááááááj tak jemna a slušná ako my.. to ma nenapadlo :grinning:
2. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy beriete vysielačky, ja že deti budu tento krát strážiť tatkovia, a my budeme kvákať a chľastať :grinning:
2. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati plne sa stotožňujem s tvojím názorom na mňa :dizzy_face:
2. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika - takú mali babu tiež predstavu na prvom stretku ale nakoniec sme to my vzdali a chlapi kvákali a chľastali, takže radšej vysielačky :wink:
2. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Letu podla mna si tichsia ako Bailey, neviem ci je to len moj pocit :sweat_smile:

Ozaj a ved ked nam vypracu tu zimnu zahradu ako slubovali, tak tam by sme si mohli aj kolo kolo s detmi zahrat a taku mikulassku besiedku im spravit, nie?

Boze zase tie porody pocuvat, uz minuly tyzden som to tu mala, celu dovolenku v Turecku sme rodili a kojili a zase ma to caka na stretku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme dopadli :angry: , ja som môjho pripravila na to, že pôjde spať :grinning:
2. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika tak to bude pre neho prekvapko od teba - že nebude musieť isť do postele ... :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, kdezeeeee, chlapi spolu a my spolu a deti na drote :wink:
V Radave sme my sedeli v takom saloniku, chlapi v bare na pive a potom vzdy prisiel niekto skontrolovat, co sa v druhom tabore prebera, obvykle to bolo v zenskom tabore ako chlapi nepomahaju a v chlapskom tabore ako su zeny precitlivele a rozmaznavaju deti :angry:
2. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte štyri týždne a budeme baliť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude mm vo svojom živle, on je strašne ukecaný :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, suhlasili ste nakoniec s tym natacanim u vas?
Minuly tyzden sme to kukali s babami v telke, tak uz sa na vas tesim!
2. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, heeej???
Aj moj a Katikin, ale zatial mam pocit ze najviac je vzdy pocut Katikinho, ale ked som mu to v Bojniciach povedala, tak mi povedal ze omyl, najviac je pocut mna :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika a v Bojniciach chlapi pootvárali dvere na izbách, aby počuli detiská a spravili si chodbovicu :grinning:
a my sme o polnoci šli triezve spať a oni ožratý o druhej za nami :rolling_eyes: inak mamičkovské stretko :grinning:
takže vysielačka je spolahlivejšia :grinning:
2. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme do obchodu, kupit brumika a pecivo :grinning:
ja sa už tak t e . . m , ani to sem nejdem celé napísať aby s to nepos... :wink:
:astonished: :astonished: :astonished: Bilu ja zdilam názor mojho manželíka :grinning: :grinning: :grinning: ved mne z tvojich hlášok minulý týžden gin liezol nosom von :grinning:

a moj je takú ukecanec??? :sweat_smile: :grinning: už potom viem, prečo Riško tolko rozpráva :sweat_smile:
2. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mali by sme ísť aj do turecka spolu :grinning: lietadlo by bolo celé naše a hotel tiež :grinning: Kati a šli by sme do toho vášho aby rusi videli že kto je tam pánom :grinning:
2. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu vidíš a ja by som na tvojho nepovedala, že je ukecaný :grinning:
2. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :grinning: akože to by bola pecka dovolenka :grinning: z každého kúta by šla téma hovienka :grinning:
2. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne toto čo opisujete je štýl toho môjho , jemu je jedno on aj na chodbe večer strávi , hlavne že je veselo :sweat_smile:
2. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nepríde Bilu ukecaná :grinning: to Rišo viac :sweat_smile:

to akože moje deti sú po kom neukecané :confused: :sweat_smile: asi po mužovi :zipper_mouth:
Nika Juraj je hrozne ukecaný, on je len pod papučou a bilu ho vždy prehluší, to preto sa Ti zdá tichý :sweat_smile: :grinning:
no už vidím, že z nás u Mlynárky budu mať iný zážitok :grinning:
2. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika - tomu ver :grinning: do Maxima v bojniciach nás už nigdá nevezmú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :angry:
inak častne prehlasujem, že ja neviem čo sa to s Bilu deje na stretkách, ale ona sa tam vobec neprejavuje :zipper_mouth: :sweat_smile: :rolling_eyes:
to ked som s nou sama, tak sa jej huba nezavrie :grinning: ale mna strašne bavíííí ju počúvať :grinning:

no ale že mojho chlapa vyhlásite za ukecanca by som nečakala :sweat_smile: ale ked sa tak nad tým zamyslím, občas som mala pocit, že ja ani nestíham mu skočiť do reči a potom ked k niekomu idem si to vynahrádzam a vkuse meliem :grinning:
2. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do Maxima veru nie :pensive: podla mna už žiadne netové stretko :sweat_smile: :grinning:
2. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok