Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
2. nov 2009

dajte pikošky z Maxima ... 😵 😵

nika07
2. nov 2009

baby aj u Vás je taká kosa, my tuším ani dnes von nepôjdeme, stáááášne tu fučí 😝 ,

idem si tuším zakuriť v krbe ☹

bilushka
2. nov 2009

Milujem Lenusku, lebo napisala, ze Riso je viac ukecany ako ja 😀 😀 😀 😀
Toto uz aka rozprava sa tu strhla 😀

Slavi, tak to je potom tvoj chlap ten spravny typ, ja som uplne zabudla na to, ako sa v Bojniciach hned prvy vecer ozrali a my sme isli spat 😀 Na svoju obranu udavam, ze ja som bola triezva, lebo som v tom case kojila, ale preco Lenka s Katikou neotvorili tu flasu ako sa na nu dva mesiace chystali, to dodnes nechapem...
Ste sa hanbili, baby?

A inak ze moj chlap pod papucou!!!
Ej, kiezby!!!
Vobec by som sa nehanbila to tu potom napisat a uzivala si to 😀

katika1
2. nov 2009

lebo Lena nechcelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Ja som chcela otvoriť tú flašu!!!!!!!

katika1
2. nov 2009

nika ja kúrim v krbe o 106 😅 vonku je hroznáááá zima 😝

bilushka
2. nov 2009

Neprejavujem sa na stretkach? 😲
To v akom zmysle?
Ze som potichu?
Ved davam aj inym priestor, aby sa zverili so svojim osudom...

A ma ondis, ja som ti tu popisovala nas manzelsky zivot a ty sa z toho mozes doteraz pocikat, sak to su vazne problemy s ktorymi my bojujeme kazdy den, co tebe lezie gin z nosa nechapem!!!!

slavenas
2. nov 2009

bilu oni boli asi solidárne , ved keď kamoška nepije.... Ale fakt ju ani neotvorili ??? tsss 😨

lenkamt
2. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

lebo moje deti vstávali vtedy o 5 a nemal mi ich kto odpratať do nejakej inej izby 😠 🤐 šak ako by som fungovala druhý deň, baby ja keď som s deťmi tak si nedovolím 🤐
alebo aj v blave, však nemôžem piť naplno, čo ak by mi nesadlo, to by som sa hanbila u Majky vracať 😅 😀

katika1
2. nov 2009

slav ale neotvorili, ale vychlastali sme inú, neboj sa 😀 teda aspon ja som pila alkohol 😅 kde som ja nepila alkohol??? 😲 😅 😔 no hanba 😔 😀

hej tichá si podivne 😝
ja verím, že sú to vážne veci, ale v tvojom podaní sa nedá, aby mi kaečo neprskalo z nosa 😀

slavenas
2. nov 2009

leni tak ani tam nič ?

katika1
2. nov 2009

inak fakt Lenka aj v Blave pila najmenej 😲 🤐

lenkamt
2. nov 2009

aj ja chcem počuť tie problémy, nech mi prská z nosa 😉

teraz jem hubovú polievku, tak to nie, lebo mrvance by šli ťažko 😀

a už by sa mohli zobudiť dievčence, nieže pôjdu večer zase spať až o 21 😝

katika1
2. nov 2009

lenka 😀 počúúúúvaj a to ani v dudinciach nebudeš piť? 😲

slavenas
2. nov 2009

uf kati som sa zľakla , ešte že tak 😀 😀 😀 - tiež píšem ako dáka alkoholička - ale vraj alkoholici si to nepriznajú tak asi nie som 😔 😔

katika1
2. nov 2009

slav takže piješ hej? 😀
tak super, zapadáš aj ty, aj tvoj chlap 😀

katika1
2. nov 2009

zuziiii a ty si s nami dačo dáááš???? 😵

slavenas
2. nov 2009

😉 😉 🙂

lenkamt
2. nov 2009

no tých 5drinkov v pohode, ale dve na jednu fľašu sa mi zdá veľa 😅

minulú sobotu som napr. vypila - jeden miešaný drink a potom asi 7x gin s grepovým džúsom + 1x pivo a nič mi nebolo 🤐 a to som aj fajčila 🤐 proste musí mi "sadnúť", v blave mi nesadla tá vodka hneď na začiatku 😔

bilushka
2. nov 2009

No hlavne moj maly bol v Radave stale v horuckach, ani nie ze zvysena teplota, ale take 39 a viac, tak ja som z toho stretka moc nemala ☹ Vobec vobec netusim, co mu vtedy bolo, kludny bol len ked bol na Paralene, inak stale iba mrncal a spal, ako ho to zmahalo, nebolo mi vsetko jedno ☹
A prisli sme domov a akoby utal, po teplotach nic, tak som myslela aj ci ta 6. choroba, ale ani vysyp, ziadny kasel a sopel, no neviem....

slavenas
2. nov 2009

mne z bieleho (čireho ) alko. nikdy nič nie je ale pijem ho zmiešaný s nealko iné nemôžem lebo kaput 😝

katika1
2. nov 2009

že 7xgin 😲 lena!!! 😲 wow!
bilu a zúbok mu vtedy nevyšiel? Nám vyšiel aj v bojniciach aj v radave
takže aj tu sa pripravte na katastrofálneho Riška.. no ale aspon mu vyjde aj posledný a možme veselo stretkovať, kým druhému nepojdu zuby 😀

slavenas
2. nov 2009

bilu tak to určite , to by nikto náladu nemal .

lenkamt
2. nov 2009

hlavne že rozoberáme čo a koľko - ale ako to nás nenapadne 😀

berieme tam fľaše či budeme piť ich zásoby ako v Radave? funguje tam vôbec v noci bar? 😕

peta28
2. nov 2009

******************************************************************************
Dievcata..

mam dotaz..

uz tu mam tolko zmiem.. polepnzia, plna penzia, potom len ranajky .. vypisujem do toho hotela kazdu chvilku ohladom zmeny.
Budete este niektra nieco menit?
Alebo mama objednat len ubytko a stravu si doobjednate na mieste kedze z toho nie je zlava tak je to v podstate jedno..

********************************************************************************

katika1
2. nov 2009

ja neviem, vezmime niečo
ale aj tam budeme podla mna chlastať

katika1
2. nov 2009

peťuš podla mna v pohode - objednáme tam.. nerob si starosti 🙂

slavenas
2. nov 2009

peti u nás všetko po starom

kati súhlasím

lenkamt
2. nov 2009

ešte stále spia 🙄

slavenas
2. nov 2009

peti ale ked sa ostatné rozhodnete že stravu objednávame až tam tak súhlas.

peta28
2. nov 2009

ja s tym nemam problem, len sa uz prosim ujednotte kto chce kolko jest, lebo fakt len prerabam objednavku