• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Suhlas, kto je Maria? :confused:
2. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima , Alexova maminka :wink:
2. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez ma to zaujalo :confused:
2. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, lebo ona je Magdalena, uz som tajne zajasala, ze Mimi sa prihlasila.
2. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: preco som bola v tom ze je magdalena?
2. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie Letu, Peta je v tom, ze ona je Maria :grinning:
2. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlas :wink:
2. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak vidite aka som sprosta, ja som v tom ze ona je Maria, no neva hlavne ze mi priezvisko sedi
2. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta, súhlas :wink:
2. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny ste si dali apartman lux, pridem k vam na navstevu potom, hej?
2. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeš :grinning:
2. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimusa, co budete jest?

Mne sa inak paci aj ta farma s konikmi, mozme tam ist s Vercou nech sa povozi na koni a my si kukneme aspon koniky.
2. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima bude stravu riesit na mieste
2. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni žiju z lásky :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima otvori kufor plny pastet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale sklamala zena, ja ze prezidentsky apartman je ich. :grinning:
2. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak ste mi to tu vascina odsuhlasili , idem im to poslat
vsak baby hracku budu mat aj v kinderku a este sa ich idem spytat ci nam to tam vyzdobia tu zimnu zahtradu alebo ci mam doniest balony
2. nov 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Balony mame aj my doma a vela a aj nejaky krepovy papier by sa nasiel...
Ale erarne hracky tam asi nebudu ziadne, musime sa dohodnut kto co prinesie.
2. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak , dieťa sa mi zobudilo, sa lúčim,
2. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam domaq oranzovy krepovy papier a hracky podla mna treba doniest to s cim sa to dieta hra a ono sa to nazbiera, nema vyznam brat pre vsetky deti ked si aj tak nepozicaju
2. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krepový papier načo??? :confused:
2. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas sa prave rad hra s cudzimi co nema okukane.
2. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj kubko ale v tom pripade je jedno ake hracky zoberieme lebo budu in ore vsetky deti, len ci sa nepobiju...asi sa pridame do toho intelektualneho klubu
2. nov 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute,tak som doma a prisla som sa vam ohlasit :slight_smile: maly ok,este spi,tato noc hrozna spali sme dokopy 2 hodiny baby ja sa toho asi nezbavim :grinning: ale berem to uz s nadhladom :slight_smile: cez den pospi viac,je stale hladny kojim ale aj dokrmujem hned zatym :stuck_out_tongue_closed_eyes: uviidime ako bude dalej vsak je este prilis skoro hovorit o nejakom rezime...ale maly ked dnes reval hned zobudil patrika a musela som ho nanovo uspavat..bude to zaujimave zo zaciatku
2. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee

jej Mishhhh , hod fotku nejaku, blahozelam a zelam pevne nervy, ale casom sa to nejako da dohromady a bude lepsie

Peta, ja so vsetkym suhlasim, teda 2x ubytko a 2x polpenzia a 2x plna penzia
2. nov 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz dam len co bude viac casu,bo teraz idem pripravovat veci na kupanie atd..kym este cusi bo on ked vstane koncert riadny
2. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mish, jasne jasne :dizzy_face: porob si a ked bude cas, tesim sa,ze svetko bolo ok a popis aj porod, ci si spala a tak, akos a citis
2. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Mish ahooj :slight_smile: gratulujem dodatočne!!!
2. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte :wink: :wink:

Mish Gratulujem ešte raz aby ste boli zdravý a čím skôr si všetci na seba privykli :dizzy_face: :dizzy_face: tie začiatky sú vždy najhoršie :pensive: držte sa!! :dizzy_face: :dizzy_face: Aj ja sa teším na nejakú tu fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A držím palce na prvú spoločnú noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes som volala alergiologičke kôli výsledkom a viete čo mi tá krava sestričky urobila 2x mi to zdvihla a hneď položila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak som bola vytočená že som sa potom keď mi to už nepoložila to slúchadlo doktorky opýtala ,že čo to má sestrička za spôsoby ,že len zdvihne ani nič nepovie a ahned položí , samozrejme ,že si ju zastala ved to je normálne a že to nebolo u nich určite že to som sa asi niekde inde dovolala...a bla, bla asi ťažko keď som volala stále na to isté číslo :pensive: no ale nič neriešim a výsledky sú lepšie ako 1x kde jej brala krv ale od zajtra aj tak musíme brať to broncho-vaxa na imunitu.
No a bola som pre recept a sestrička otvorila a keď zbadala meno na kartičke tak jej došlo ,že som to bola ja tak sa začala chovať ako zdutá krava..no nič asi som si to u nej posrala to pre tú moju hubu sprostú ....ale fakt ma to vytočilo to ako si dovoľuje toto urobiť :fearful:

A zima vonku ako v ruskom filme :angry: :angry: Lilianke som dnes dala aj rukavice , a aj sebe som si vytiahla tak nám bolo fajn teplúčko :dizzy_face:

No a neviem čo ešte akurát že Vám to stretko v dobrom závidím :pensive: :pensive: ale čo narobím čo ho zabijem :unamused: :frowning2:
2. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivke aj ja Gratulujem a nech sa jej v novej práci darí :wink: :wink:
2. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok