• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Let supe r,že vám je už lepšie kedy prídete?? :sweat_smile:
2. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi no aj my sme mali pár dní takých ,že nechcela nič iné jesť okrem mlieka a piť vodu.....a dôverne viem akos a cítiš totižto ja som také problémy s jedlom nikdy nemala v poslednej dobe sa mi strašne kazí len vymýšľa musíme pri jedení čítať alebo pozerať telku aby zabudla ,že je a stále sa s nou o neinorečovom rozprávať blbosti ale keď zistí ,že ozaj papá tak už potom vypľúva a nechce ...no ale už sa to zlepšuje dnes mi zjedla plný tanier polievky...

Katka no asi ti tam fakt niečo pošramotil , ved predsa tá dana tam bola zacviknutá v maternici...
ja som také ako píšeš mala prvé 2 mesiace ako mi to zaviedli ....no ale odvtedy chvála bohu pokoj...
2. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj mne v poslednej dobe všetko mäso smrdí to som nemala ani keď som bola tehotná to až teraz asi mesiac možno dva to tak cítim :confused: :confused:

A k cibule ja ju šúpem komplet celú :wink:Zuzi ten tvoj musí mať iný fajnový jazyk keď to rozpoznal už v uvarenej strave :confused: asi si si ho moc na dobré naučila :sweat_smile:

mmem krásna fotka v pase konečne ta normálne vidieť :wink: :wink: a už sa ti to kráti tak držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla skoré vyzdravenie dúfam ,že už je lepšie :wink:

mmem krásna torta fakt si šikulka :wink: :wink:
2. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
tak som sa dobre zabavila :grinning: mozte sa aj castejsie takto rozohnit :wink:
leni segre gratulujem to akeho fleka dostala :astonished: bez praxe hold policajti su na pekne chude kočky :grinning: :grinning:
jasne ze my zijeme z lasky hlavne ja co sa stale napchavam :grinning: :grinning: ja som nechcela petu zatazovat najlepsie je to na mieste objednat a basta
tak aky alkohol beriete?
ja hraciek beriem plny kufor sak auto uvezie :wink:
a musim pochvalit alexa a jaslicky sme bez cumla :wink: :wink:
2. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky.. ked tu budete, skúste spraviť tento test http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php

spatne na vaše detúrence.. mne to fest vyšlo aj na den presne :confused:
2. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati aj mne to vyslo ale ten den nie to uz asi len ta spermia dorazila kam mala :grinning:
2. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima na oboch? :slight_smile:
2. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivke aj ja gratulujem k pracicke a nech sa jej dari a idem si robit Katikin test
2. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som si to robial spatne a mne vyslo ze som sa mala oplodnit 15.11. o 2.01 a mala by to byt dcera a my sme zamiesili 18.11 o 10.30 :grinning:
2. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dobrá si ked vieš aj čas :grinning:
2. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ano na oboch len pri ottkovi neviem den tam som si to vypocitala podla narodenia
2. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to si pametas? ja si vobec nepametam kedy to bolo pritom sa to da na ruke spocitat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som ten test nepochopila, ale nevadi, ja som na materskej mozem si to dovolit :grinning:

maji hocikedy pridem, pocnuc zajtrajskom :slight_smile:

mish gratulujem este raz, a tesim na fotecky, chalosi nech ta posluchaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu čomu nerozumieš ??? :confused:
2. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let zajtra okolo 9-tej môžeš aj skôr tak očakávam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je obdobie výpisu?????

baby som grogy, spravím si test a idem spať :grinning:

Mima - no flek fajný ale tabuľkový plat o ničom, no čo aspoň bude uprataná kým pôjde na materskú, získa prax a pak se uvidí :slight_smile:
2. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš leni, že odkedy dokedy ti to má vypísať pohlavie
daj že 1.9.2006 až 30.12.2006 napríklad :wink:
2. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý zaspával a kričí: AJ ja chcem pozerať superstááááár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, ten cas plus minus par minut, lebo o 11.00 sme vyzdvihovali sestru u nasich a isli sme smer Ikea :grinning: , bola to sobota, predlzeny vikend
2. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz rozumiem, som si to pomalsie precitala a hned to bolo jasnejsie :grinning: a teda mi to nesedi, bud sa kubko narodil o mesiac skor ako mal alebo je dievca :confused:

maji mozme aj zajtra prist, da sa tam pod vami parkovat?
tak mne ten kalendár nevypísala ni kedy sa Lilianka narodila :astonished:
Let od 8-do 9 sa v celku dá ale neskôr už nemáš šancu :unamused:
2. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a segra nas este spucovala, ze meskame, az ked som uz mala pozitivny test, tak som jej povedala, kvoli comu to meskanie :grinning: , tak som mala prepacene

a to sme sa stihli este osprchovat a ziadne ze sviecku robit a nohy hore :grinning: , takze mi z toho vychadza,ze to bola poriadna rychlovka
2. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu ani nevieš aké pohlavie máš doma :grinning:
maji ty si na tom rovnako ako ja :grinning: ty tam mas zadat rozmedzie kedy ste asi lilianku pocali a to ti vyhodi presny datum a cas kedy bola pocata a ake je pohlavie :grinning:
zuzi :grinning:
2. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja prave studujem knihu tort a nasla som niekolko superskych receptov na torty na vianoce, ked chcete donesiem knihu na Stretko
2. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let :grinning: :grinning: ale ja som to tam dala spávne ale ja som sa potom asi zlí den narodila :sweat_smile:
2. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati no neviem cim ma to dieta este prekvapi... je vobec moje??? :confused:

maji tak ja tam medzi tou 8-9 dofrcim, teda skor k tej 9
2. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let Ok tešíme sa :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok