• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Dobré ránko.

My chodievame na ples každý rok (boli roky, keď aj na 2-3), ale tento rok nejdeme nikam :frowning2: Takže aj ja chcem ísť na ples.
24. nov 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

mima aj ja som pozerala také papučky, ale asi ich kupič iba u číňanov :frowning2: , v Tescu mali iba veľké

ret aj my sme chodili na plesy, ale už sme 3 roky neboli :confounded: aj ja chcem ísť, takže mali by sme zorganizovať konikovsku partiu na nejaký dobrý ples :grinning:
24. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme vlani boli aj predvlani. Toto je prvý rok po dlhej dobe plesovania, čo nejdeme nikam :cry:
24. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Nika - do Viedne, alebo do SND :grinning: my nechodíme vôbec, môj chlap ani na svadbe netancoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: a najradšej mám keď sa ma potom spýta prečo som ho nikdy nezavolala na žúrku :grinning:

Mima - v deichmane majú kadejaké fajné papučky , malé nemajú zrovna zvieratká ale také chlpatučké našuchovačky :wink:

u nás zase prší, tak ako každý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima na Mileticke za 5,50 vsetky farby a maju aj taku velkost od 22. ja som tiez chcela malej kupit, ale mame teraz vela papuc, kedze jedny sa malej rozlepili tak som ich isla reklamovat a ja ze mi vratia prachy a oni svine ich zalepili + som muslea malej kupit nove do jasliciek na taku skobu, lebo mi liezlo na nervy ako si chcela navliekat snirky kazde rano.. takze dalsie snurovacie mame doma..
24. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my papuče vôbec nenosíme, semtam ich prehovorím na tie ponožkové z deichmanu, tie nosíme aj do mc :zipper_mouth:
24. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni: my rovnako. Doma má tie ponožkové. Aj to som ju musela dlho, dlho presviedčať, ale už si na ne zvykla. A inak vôbec nenosí :unamused: A v MC chodí len v pančuchách.
24. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte potrebujem vedieť váš názor či si môžem toto objednať do obývky:
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=5.14.396.1.3.1.&pr=31714
chápete že chlapa sa pýtať nebudem :grinning:
24. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni aj aj :grinning: :grinning: :grinning:

a v zavesoch ti neporadím, ja nemám žiadne :sweat_smile: , ale su pekné :slight_smile:

ret a prečo nejdete tento rok
24. nov 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ret - neboj nič im nebude.

tie záclony v modrej farbe kuknite :wink:

asi by som mala ísť niečo robiť, deti si spravili bunker medzi sedačkou a kreslom a rehoc sa že aká sranda :grinning:

Lenka má najnovšiu vetu - keď od nej niečo chcem tak povie - aleeeeeeee mamina :grinning:
čaume :sunglasses:
leni pekný :wink: aj ked na mna málo farbebný :sweat_smile:

my nemáme problem s papučkami, malý lúbi aj tie od batu, aj z diechmanu hociaké :slight_smile:
my papuče nosíme, lebo v dome je chladnejšie ako v bytoch :frowning2:
24. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - a toto v modrom? http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=5.14.396.1.11.1.&pr=28524 však si u nás bola, tak si predstav moju obývku s krémovou sedačkou, stena oproti oknu modrá, obrazy nad sedačkou modrožlté a doplnky modré, a raď :grinning:
24. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mala ísť niečo variť, :confounded:

čo dnes varíte :fearful:
24. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby snazim sa najst ten ramik co sa da nabit, to co mam akoze hladat ze tam ma byt napisane?? ja som v tomto hotentot...
24. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika ja mám zo včera, hráškovú polievku s lievankou a cestoviny so syrovou omáčkou :wink: ale zajtra už fakt neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatík žltú :wink: a najlepšie nejakú nie jednoduchú, ale s jemnými vzormi :wink:

nika ja neviem a dnes príde mima a ja nestíham nič variť :zipper_mouth: :sweat_smile: lebo idem písať 5stranovú esej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
24. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky PROSÍM helfnite.. ktoré krajiny podla vás patria do STREDNEJ EUROPY????
24. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože samoška okrem Svk, madarska, Čiech, Rakúska, Poľska..
24. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa ty si zbehlá v geografii, nie? :sweat_smile:
inak vyštudovala som geografiu :zipper_mouth: :sweat_smile: ale verte, či neverte, v žiadnej knihe to nie je a nevedia sa na tom profesori zhodnúť :zipper_mouth:
24. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - ja nechcem žltú :sweat_smile:

Peti - bezdrôtový digitálny fotorámček s čítačkou SD kariet and USB
hlavne to musí mať čítačku tých kariet, lebo keď som ja zháňala tak niektoré boli bez a zmestilo sa tam len 50fotiek.
24. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby iba tieto Geograficky a historicky sem patrí minimálne: Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko, Poľsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko a prípadne aj Chorvátsko ?
Kati podľa mňa len tie čo si napísala :sweat_smile:
leni tak béžovo modrú :wink:
24. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ani ja ti v zavesom neporadim.. ja nie som velmi zavesovy typ ani zaclonovy, preto nemame ziadne , len zaluzie
24. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati: Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko, Poľsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko a prípadne aj Chorvátsko - pise wikipedia, tak by to malo byt ok
24. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no bezdrotovy to je to spravne slovo :wink: dik Leni idem hladat
24. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuška, daj na mna v závesoch, mne ich každý vychválil :grinning:
peťa snád to budú tie :sweat_smile:
24. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokos ale to uz su ine cen, to uz nie je 40 eur :confused: :rolling_eyes:
24. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok