• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
24. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi Kati nájdi béžovomodrú :grinning:

no Peti - tie budú drahšie, fakt by si mala najlepšie ísť do nay vybrať si favorita a potom ho hľadať lacno na nete :wink: lebo sú určite aj lacnejšie bezdrôtové :wink:
24. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cozyhomewares.com/images/dots-shower-curtain.jpg leni toto je síce do sprchy, ale keby si takú našla záclonu :dizzy_face:
24. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - iný rozdiel, a super že má aj bluetooth :slight_smile:

Kati - no super, mne sa nechce hľadať a čo som našla je straaaaaašne drahé, ja to budem mať tak rok a potom ma to omrzí, takže chcem niečo lacné :grinning:
24. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nechi radu potom, ked to ofrfleš :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz mi chlap pise ze nemusi byt bwezdrotovy len ze nehc je na baterky.. tak ja sa na to vykaslem , nech si to hlada sam , uz to vidime ako 23.12. hlada ramiky
24. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukám markízu a ide tam ten odveci serial kriminalny a čumím, že tam hrá moj bývalá useda z Lc :astonished: :confused: :slight_smile:
24. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - nefrflem , len chcem aby si mi keď dopíšeš esej našla peknú záclonu do 1500,-- :grinning: :grinning: :grinning: chápeš????

Peti - :sweat_smile: ale však ten čo si dala za tú druhú cenu je fajný , nie???

idem do obchodu :wink:
24. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak to nechci vedieť ceny tu u nás v obchode, kde som kupovala naše :zipper_mouth: čiže tak asi 1m2 za 1500 sk :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zderstvo!!!
24. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee

leni pekne zaclony, aj mne sa zaclony a zavesy velmi pacia, pockaj skusim ponurat nieco, co sa mne paci

ja chcem este pred vianocami do kuchyne, ale ja nebudem objednavat z netu, ja to kupujem to v NR v jednom obchode
24. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa takéto male kvetinky a podobne nepáčia.. neviem ako Lenke
ja mám rada guličky, vlnovky, pásiky.. niečo abstraktnejšie :slight_smile:
24. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, neskor sa v tom pohrabem, zachvilu pride moj otec a berie ma k lekarovi, tak sa idem chystat
24. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam rada aj aj, ale aj ked je to nejaky abstraktny motiv, tak v destkej mame akoby take japonske pismo, nie je to japonske pismo, ale mi to velmi pripomina, proste take haky baky valnovkate a cela zaclona je biela a tie haky-baky su tehlovo-bezove
24. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
aj ja pootrebujem zaclonu do obyvky a do kubkovej izby a chcela by som aj do kuchyne, ale strasne je to drahe vsetko, ja chcem aj po zem a velmi nariasenu to su take 4 metre na 2 metre vysky a to uz je moc... a kubkovi som este nenasla peknu co by sa mi pacila, ale paci sa mi Lenkina prva a Katikina prva, to by som brala hned

kupila som dnes kubkovi tu vodovu omalovanku s mackom pu, mali poslednu inak same snehulienky a podobne, a stala 2,15
sme boli v jednom mini obchodaciku a sme sa tam pomotali, kubko vsetko obzeral a chodil od vykladu k vykladu a ukazoval ze toto je slonik, toto je formulka a podobne, a vzdy ze ideme do tohto obchodu tak sme pobehali aj co nebolo v plane. no a jasne ze musel obsediet auticka a do jedneho si vypytal peniaztek tak sme dali a po chvile sa hned hrabal prec... tak mame zase na nejaky cas usetrene peniazky :grinning:
24. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči ten štýl ako dala Katika tú prvú, jednu takú mám vybranú v obchode, ibaže aj s obšitím a našitím pútok, nestkutočná cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak idem po lacnej hotovej za tú cenú ich môžem mať 3 :grinning:
24. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni preto ja o zaclonach len snivam, lebo ja chcem peknu a poriadnu ale pri tych sumach sa mi hlava toci, kupila som jednu lacnejsiu ale nie som s nou spokojna vobec, ja to mam na dalsich 10 rokov tak ako mame tieto stare 10 rocne, mne sa to nechce kazdy rok alebo dva menit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka a v Quelle si nepozerala, teraz mi prišiel akciový katalog, tam su aj hotové záclony

dieťa mi spinká, sa teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, doma od lekara, nic som nevibavila, moja obvodna tam nebola

varim zeleninovu polievku a bravcove na stave s ryzou
24. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pozrieť aj kvele, kámoška má odtiaľ a celkom sú pekné, aj keď bonprix je vlastne to isté.

verulka má krásny kalendár 2010, ešte aj vyznačené narodeniny/meniny :slight_smile: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
napr. tu su pekne zaclony

http://www.allen.sk/index-sk.html
24. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na 4. strane su gulickove
24. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - tento katalóg som už kukala, ale tak sprosto spravenú internetovú stránku som už dávno nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si s muzom v quelle objednali dake veci ze ked maju zlavy tak skusime ale zda sa ze sa na nas vybodli ako za kazdnym, mne z tych objednavok co som tam porobila prisla asi len stvrtina...

ja varim polievku od vcera a cestoviny so syrom :grinning:
24. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni mne sa páčia aj v jysku hotové :wink:
24. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, hej strasna je a vobec sa nedaju ie vzory zvacsit a niektore sa mi tam aj pacia,ze do kuchyne, ale teda neviem ci by som si na zaklade obrazka 2x 2 cm objednala zaclonu
24. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu , na 35 strane su aj s detskymi motivmi zaclony, teda neviem aku hladat, ale jetam aj Nemo, ta sa mi celkom paci, taka biela s modrocevenymi rybickami
24. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - to sú na m, treba obšívať, šiť pútka - nič pre mňa :sweat_smile:

ale v kvele majú - píšem obj. čísla aby nerozhádzalo stranu:
SS0891300
SK1010509
24. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok