• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
do jysku pôjdem ešte raz, lebo minulý týždeň som bola slepá, oblbená alebo čo, lebo som tam záclony nevidela :grinning:
24. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj zasadny zaclonovy problem spociva v tom ze mne sa pacia take co su akoby hackovane, take sietky alebo ako to opisat, lebo cez tie co sa teraz predavaju vsade zle vidim cez okno a stale mam pocit ze je vonku bud hmla alebo su okna zarosene. ja si to musim na zivo ochytat a okukat.
ale v kike som videla take zaclony ako sa mi pacia s motivom lodiek a namornikov ale ked sme zratali cenu :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dala som si poslat ich katalog, tak uvidim
a este mam aj deformaciu po mojej mame ze zaclona do bytu musi byt zasadne biela :confused:
autor
leni v jysku maju malo

pozri tu

http://www.jysk.sk/140/ag/catalog/
24. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu - v quelle majú také tie povrazové, to vyzerá zaujímavokukni :wink:
Zuzi - potom dones katalog na stretko
leni a ty chces taku do okna a potom okolo ako zavesy?
24. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom jysku to vyzerá dobre. musím ísť :dizzy_face: a včera som pri ňom bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: truba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Letu - ja mám tiež tú deformáciu, ale už to tu vyzerá moc bielo, tak to chcem oživiť, mamine som sa ešte nepriznala :grinning:
24. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka su pekné, ja mám radšej jednoduchšie vzory, také jemnejšie, ale myslím že v Q by som si vybrala :dizzy_face:
autor
leni, donesiem, sak zato som objednavala :slight_smile:

http://www.jysk.sk/140/470/624/5038635/a/catalog

co tato a skombinovat s nejakou inou farbou
24. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja mam rada jemne, nepacia sa mi velmi prilis velke vzory, ale samozrejme zavisi aj podla interieru, ja by som potrebovala nejaku do tej kuchyne a este do obyvky novu, elbo tu co mame sme kupovali narychlo a po oprati sa krci, to je taka lacna
24. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak záclonky preberáte - aj ja mám všade biele, v spálni mám akurát s hnedými lístkami a v obývačke mám na bielej taký oranžový záves - ale nie klasický, ale len taký, čo je v strede úplne krátky a na bokoch jemne predĺžený.
24. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu pekne, ale my musime mat len site zaclony, lebo mi nemam garnizu na putka, ale musime tam davat riasiacu pasku a mame take kolajnicky
Zuzi - no presne tak som si to vyhliadla, béžovú a modrú ornament :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja nemám tiež nikde putka, ja vešiam klasicky na štipce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
nika, len z quelle by jej nemuseli tie zaclony prist
24. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to som si nevsimla, mne tiez treba pasku a nie putka :confused:
24. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu ma zabije, dve strany o záclonách :grinning:

ja tiež vešiam na štipce, len Verča má pútka, a prišla som tomu veľmi na chuť, tak preto už chcem pútka :grinning:
24. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som radšej také chcela. Pri tých štipcoch ma poráža :angry:
24. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tie riasiace pasky a to ide na take haciky, mne sa to paci a poraza muza ked to vesia takze mna to netrapi :dizzy_face:
24. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu mne z Quelle z toho vypredaju prislo vsetko, tentokrat som spokona, alebo Olivier a Mustang tricka za 2,90 :rolling_eyes: skoda ze vacsina panske, mne prisla skvela bundicka na jar za 7 eur .. no nekup to aj keby skrina praskla
24. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby to má ten môj vešať, tak záclony nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
24. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - aj tá je pekná :dizzy_face: musím tam ísť obzrieť naživo, inak chcem ich krátke, takže aj tak si ich budem musieť dať niekomu skrátiť a obšiť, takže zase problém, ja to kašlem :grinning:

sadnem k tomu s ivkou že čo ona nato, ona je teraz moja hlavná dizajnérka :dizzy_face:
24. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám dieťa hore, nedala som jej plienku a chcelo sa jej cikať, tak sa zobudila, :frowning2:
24. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat som to Leni chcela napisat...ze sa tu nemam ani k comu zapojit.. a ze na stretku bude rozprava o zaclonach?? Tak to mozme s Bilu ozaj ist na kozmetiku ..
24. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta aj mne z výpredaja prišlo dosť vecí :wink:
24. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok