Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
24. nov 2009

bilu a moje dieťatko už týžden vstáva presne 6.30 a to doteraz vstával o 8, pol 9tej.. 🙄 takže no comment
ale zas musím povedať, že sa mu prerezali všetky zuby 😝 teda ešte polka z jednej stoličky a polka z druhej 😝 preto to vstávanie 😔

katika1
24. nov 2009

aj ja mám tie mocha a sú mnam 😵

bilushka
24. nov 2009

Kati a Mima uz je u teba, ci v akom ste stadiu?
Ako si vyriesila obed, povedala si jej, ze ti ma doniest Mekac?

zuzana76
autor
24. nov 2009

ja umyvam okna 2x rocne a niekedy aj 3x rocne, na jar, v lete a ked je pekne pocasie tak aj pred vianocami , ako teraz

dvojo uz mam umytych a tento vikend mozno umyjem dalsich dvojo

peta28
24. nov 2009

Bilu to aky monolog o ramiku 😀 😀

ja asi vezmem tej jedne za 36 pre mojho oco ten prestigo a svokre tan bezdrotovy .. teda to nech jeje zaplati moj muz , mna by asi roztrhlo dat na nu 50 eur

bilushka
24. nov 2009

Ja mam po dnesnom rozhovore na sidlisku uplny zmatok v hlave a chyta ma fakt uzkost, lebo ked mi baby povedali, ako funguje nasa skolka-ze otvorena do 16, potom je jedna zberna trieda, kde beru deti do 17, ale ucitelky neodporucaju tam davat taketo najmensie 3-rocne deti, lebo tie velmi zle znasaju, ze polka skolky uz isla domov a oni tam ostavaju, tak ze iba placu, ze to je pre deti, ktore uz su na skolku zvyknute po roku, dvoch...a plus sa stale riadia skolskymi prazdninami, takze napriklad od polky decembra do polky januara su zatvoreni, funguje tam sice tiez nahradny rezim, ze sa pozbieraju tie deti ktore uz fakt nemaju kam ist a daju ich spolu do nejakej skolky tu u nas, alebo konkretne mozno aj nasa skolka bude prave ta, co ma "sluzbu" a bude ona otvorena... 😒

To ja som uplne v koncoch, lebo pre mna je to zacarovany kruh: ako si mam najst pracu, aby som stihla maleho vybrat zo skolky a aj ta praca by mala mat urcite kriteria, nie ze telemarketing a recepcna, lebo ked kuknem Profesiu a skrateny uvazok, tak najcastejsie sa tam vyskytuju tieto pozicie 😖
Alebo platit skolku a nejaku "pani", co nam maleho bude vyberat skor a on sa u nej bude este hodinku-dve hrat a potom je otazne, ci sa mi to vobec oplati alebo treti variant sukromna skolka, tam nemaju prazdniny vobec a su otvoreni aspon do 18., ale zase tie prachy ☹

mishelin
24. nov 2009

ahojte,ja som pocas tehu aj predtym okna umyvala 1x mesacne,moja mama mi povedala ze som zato sibnuta 😅

a moje starsie dieta dnes spalo do 8.30 vlSTNE vsetci sme tak splai kedze maly grofko mal burlivu noc tak normalne necche spatg tak som ho vyhodila na dvor 🙄 som ho drzala v posteli dlho a reval reval az som ho stade vydurila nak neskuvina bo maleho zas rusil 😝 az teraz vidim ako tak chyba jedna izba navyse v dome 😝 no co,nevadi 🙂 idem daco zrobit..caute

bilushka
24. nov 2009

Peti, ty si ako moj chlap, ten tiez nevie rozdychat, ze dal svokrovcom taky drahy dar 😀

peta28
24. nov 2009

Bilu toto je u nas tiez vecny problem, lebo ja utekam o 16.00 z prace, uz ked utekam o 16.15 viem ze mala bude posledna umyvat s uvitelkou pohare.. nastastie teraz tam ma taku Natasku ktora to s Timkou vzdy taha posledna, ale je to strasne zle pre to dieta ked ostane posledne...to ked obaja rodicia robia na plny uvazok tak to sa neda a zvlast ked ja nemozem napriklad zacat o 7.00 rano. Nastastie mozem aspon zdrhat o 16.00 a tych par dni v tyzdni ked taham do 17.30 tak to maka pre malu muz ,ale zas si musi tie zvysne dni nadrobit

slavenas
24. nov 2009

ahojte 🙂

bilu odkaz splnil svoj účel 😕 😕 😉

okná .... aj to ešte musím stihnúť 😝

ten test magazín , nika podľa mna máš pravdu že tam zavádzajú , lebo okrem iného , napr. ako najlepší prášok na biele prádlo tam vyšiel z Lidlu Formil a vyskúšala som a vôbec nie je dobrý , skôr by som povedala že je zlý 😨

my papučky nosíme len u naších v dome a v MC

peta28
24. nov 2009

Slavka podla mna zas Formil je ovela pelsi ako Ariel alebo Persil. Mne vyperie krasne a uplne sa rozpusti v pracke co je super, lebo po Persile si zostavali normalne nerozpustene guce prasku v zasobniku

bilushka
24. nov 2009

Slavi, ja som pozerala vtedy ked davali o pracich praskoch a povedala som si, ze musim ten Formil skusit, ze aky je lacny, naco ja si chodim do Rakuska na prasky...a vravis, ze sa neoplati?
V tom test magazine ako aj Calgon zvozili, ze vobec nema take proti korodujuce ucinky, bolo z toho strasne haloooo a o pol roka sa im tam ospravedlnovali, ze oni to netestovali pri tych teplotach, ako sa malo a ze su vlastne v poriadku 😕

zuzana76
autor
24. nov 2009

no ja som ten Formil chcela vyskusat, teraz mam persil sensitive a ked nebude v akcii, tak kupim asi ten Formil

peta28
24. nov 2009

Ja som s Formilom spokojna a uz kupujem aj tabletky do umyvacky len z Lidla, su uplne super a za par korun

zuzana76
autor
24. nov 2009

muz dnes pride okolo 20.00 domov, tak asi pojhdem kupit darcek babke a popozerat adventne vence, hoci rada by som si urobila vlastny

slavenas
24. nov 2009

tak ja neviem či ten prášok nezáleží aj od kvality vody

zuzana76
autor
24. nov 2009

ja som kupila raz prasok do umyvacky ten DM a nebol velmi dobry , ale rozmyslam nad tabletami Ecover, mali by byt take ekologickejsie, ale to zase nie je o setreni penazi, skor o setreni prostredia, nejako mam v poslednom case potrebu, tak v tom pridpade by som mala asi prejst na ten praci sliz, len mne sa to nechce nikdy vyrabat

bilushka
24. nov 2009

Peti, fakt?
A my drahy Somat a nie som s nim spokojna, ani mi nejako nevonia 😒
Calgonit je podla mna lepsi.
Inak podla toho test magazinu prave Somat vysiel najlepsie 😕

zuzana76
autor
24. nov 2009

slavka, moze byt, ze aj na vode zalezi

zuzana76
autor
24. nov 2009

my tiez Somat

zuzana76
autor
24. nov 2009

a tiez to nie je az take brilantne, ale asi budem musiet zase precistit umyvacku, vy to ako casto ribite s tymi cistiacimi emulziami? ja tak raz za 3 mesiace

bilushka
24. nov 2009

Odkedy som sa tu posadila a zacala pisat, tak som zjedla kapustnicu a dva chleby, dva parky a jeden chleba, kavu s Milou a teraz mam stale pocit, ze este daco by to chcelo, tak som si otvorila druhu Milu, uz nech aj to moje dieta vstane, lebo uz nemam co jest 😀

slavenas
24. nov 2009

ja som poslednú Milu v domácnosti zjedla včera a dnes by som si tiež dala a nemááááám 😠 😠

zuzana76
autor
24. nov 2009

ja som jedla len polievku a maso s ryzou

a v spolednom case sa neviem dopit coly , fakt nechapem , fujjj, ked si predstavim ake umele svinstvo to je

peta28
24. nov 2009

Ja som pouzivala Somat, ale mali sme s tym problem ze sa casto vobec neorzpustil a normalne ostala farebna guca v umyvacke alebo v tom zasobniku na prasok, tak vlastne mi to umylo len s lestidlom..
ja neviem , no ais od vody to zalezi urcite a v lidli su dva druhy tych tzabletiek tak kupujem tie drahsie

bilushka
24. nov 2009

My colu nekupujeme domov, ale vzdy ked sme na navsteve a maju ju, tak sa jej tiez nevieme dopit 😀

zuzana76
autor
24. nov 2009

ja som tu aj citala taku diskusiu a tuch lidlackych produkotcha tam baby tiez vychvalili prasoka tablety do umyvacky z Lidla

peta28
24. nov 2009

Zuzy ja colu pijem kazdy den uz cele roky a pijem jej litre, kupujeme cele pakle po 6 muzovi normalne a mne light a zijem ... zas to natreba tak brat dnes je vsetko nezdrave..

slavenas
24. nov 2009

s tou škôlkou to budú iné stresy, si myslím že každá škôlka, okrem súkromných, takto funguje, neviem si to predstaviť 😝 , ved ked som robila tak som bola šťastná ked som sa o 16.00 dostala z práce čo bolo málokedy 😒 😒

zuzana76
autor
24. nov 2009

peti 😕 , to moj svokor tiez tak pije a aj kazdy obcan mexika, tam je to narodny napoj okrem tequilly 😀 , ale mne doteraz ani velmi nechutila