Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
24. nov 2009

Peti, mne presne to iste robi Somat, ze mi ostava nerozpusteny prasok prilepeny na poharoch a tanieroch, len my mame teraz nejake velke mega economy balenie, tak to potrva, kym ho minieme, ale potom skusim aj ja tie Lidlacke tablety.

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu ani mne sa Somat nejako dobre nerozpusta, no ale neurobi to zakazdym, mozno tak z 10 umyvani jedno

bilushka
24. nov 2009

Slavka, no ved to, ja som zatial vystriedala 3 zamestnania, ale v ziadnom sme skor ako o 16:30 nekoncili.

zuzana76
autor
24. nov 2009

a s tou skolkou, ja som sice ucitelka, ale tiez som sa zvacsa dostavala o 16.00 zo skoly , takze to bys om len tak tak stihala do skolky

uvazujem,ze budem ucit len na polovicky uvazok a este dni ked sme mali porady , tak sme sedeli v skole na zadkoch az do 18.30 , niekedy do 19.00 a to bolo sice len raz do mesiaca, ale neviem co s malym

peta28
24. nov 2009

Slavka tak to si pis ze su to stresy.. od rana.. ci mala vstane, ci sa jej bude racit sa obliect, ci stihneme prist , aby nebola zapcha rano lebo deti prijimaju len do 8.00 kedze potom uz maju svoj program a nesmieme ho narusat.. a detto poobede

zuzana76
autor
24. nov 2009

u nas v skolke tiez, prist mozeme len do 8.00

uffff to budu ine stresy ☹

bilushka
24. nov 2009

Peti, to mi chces povedat, ze ked napr. o pol deviatej donesies dieta do skolky, tak ti ho uz nezoberu? 😲

zuzana76
autor
24. nov 2009

a na muza sa spoliehat nemozem, on robi este k tomu v maduniciach a koncieva tak o 16.00- 17.00 , takze to je pase

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu no aj u nas maju napisane na dverach skolky,ze nezoberu, aby sa nerusili aktivity, takze bud to stihnes do 8.00 alebo si mozes piskat

peta28
24. nov 2009

tak asi to ma kazda skolka inak, ale v jaslach kde chodi Timka a to su jasle so skolkou ho nezoberu, lebo oni maju rozcvicku , potom idu papat a potom uz maju vychovu co sa daju do kruzkov a uz rsa ucia.. kreslia, spiavaju atd..

A svagrina byva vo Vrakuni a ma 4 rocnu dceru a teraz tu maju co sa narodila v aprili a viec ze ked brat nestihne tu starsiu odniest tak ja s mamou doma cely den lebo ju nevezmu. Vezmu len ked vyslovene nahlasit ze prides neskor

bilushka
24. nov 2009

Tak to je uz totalny stres toto 😝

slavenas
24. nov 2009

to vážne ? 😕

zuzana76
autor
24. nov 2009

aj tu presne tak isto, ze ked nahlasis, ze napr ides s dietatom na nejake vysetrenie rano a nahlasis to dobredu ze prides neskor, tal ho zoberu, ale nie ze si bude chodit lazo plazo do skolky o 8.00, inokedy o 9.00 atd..

zuzana76
autor
24. nov 2009

aj pre toto som sa nehrabala skor do skoly, nei su tam neiviema ke zarobky a doma je to na MD pohodlnejsie

bilushka
24. nov 2009

Slavka, ja som sem hodila ten prispevok o skolkach, aby ste ma ukludnili, ale zatial ste ma len dostali do vacsich stavov uzkosti. Ja si stale hovorim, ze ved predsa nie sme iba my, co pracujeme obaja a nemame fakt nikoho v BA, tak ze to nejako zvladneme, ale zatial som este neprisla na to, ze ako 😅

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu ☹

ja mam tiez poriadne stresy, tak ta mozem jedine ukludnit,ze nie si sama

slavenas
24. nov 2009

tak to nie že o 9.00, ale môže sa stať hocičo a ked budem meškať 10 min. tak je problém ...

bilushka
24. nov 2009

No idem uz aj ja planovat to druhe dieta a takto budem donekonecna rodit, ale deti budu nacas v skolke a zo skolky, lebo budem stale doma na MD 😀
Nic lepsie mi nenapadlo 😀

zuzana76
autor
24. nov 2009

slavka, no ved ja neviem,asi zavisi aj od dotycnej ucitelky, ved napriklad moze do teba niekto tuknut , do auta, budete volat policiu, do prace nestihnes, ani do skolky, zdrzis sa s policajtami nejaku hodinu, hodinu az pol, neviem a prides do skolky s malou a vysvetlis, tak neviem, ja byt ucitelka, tak by som ti ju vzala

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu 😀

no lenze my aj planujeme planujeme a nist, az mi je do placu

zuzana76
autor
24. nov 2009

a samzorejme aj vyrabame 😀 , lebo plan bez vyroby nefunguje,ze? 😀

peta28
24. nov 2009

Bilu my mame v BA, ale je nam to na figu. lebo mama robi v Pezinku a svokra .. o tom potom
takze tiez je to na nas a najhorsie je to fakt rano a o 16.00 robota nerobota musim vsetko nechat a makat . Vsetko zalezi od vztahov ake budes mat v praci, preto som sa ja chcela vratit sem lebo som vedela ze sefova vo Viedni ma nebude pozorovat

slavenas
24. nov 2009

tak v niektorých veciach som aj ja dobrá stresátorka , ešte že máme tých chlapov, lebo ten môj mi určite na toto povie to čo si napísala ty bilu, že zvládli iný zvládneme aj my 😔 😔

bilushka
24. nov 2009

Zuzi, ty si uplny optimista, hned myslis na havarku 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
24. nov 2009

😀 😀 😀

peta28
24. nov 2009

ale jasne ze ked zavolate ze vam dieta vezmu, ale musime zavolat este po ceste ze meskate lebo toto a toto, vsetko je to o ludoch , ale nie ze permanentne bude niekto chodit 8.15 a rusit ostatne deti ked uz svicia to by ma asi zozrala ta ucitelka

bilushka
24. nov 2009

Slavka, to moj tak hovori, ze uzivaj si doma, riesit budeme potom, ked to bude aktualne 🙂

Ja sa ukludnujem len tym, ze on uz ma staleho fleka, kedy moze odist a zo zaciatku urcite aj on bude ostavat doma s malym ked bude chory, lebo take ako pise Peta, ze necham robotu a padam pre dieta si nebudem v skusobnej dobe moct dovolit ☹

Ja budem inak super kandidat na nejaku poziciu, na pohovore hned poviem, ze uz o 16. musim byt v skolke a ze nech pocitaju s OCR-kou, lebo dieta mi zacina chodit do skolky, tak bude asi kazdy druhy tyzden chore, ja myslim, ze este aj na tom telemarketingu za mnou zabuchnu dvere 😀

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu 😀 , ale to ma napadlo, lebo kolegyna mala podobny problem s malou , ze niekto do nej tukol na parkovisku, ale nejaku vacsiu skodu jej urobil ci co a ona volala policiu a zdrzala sa a mala porblem aj malu dat do skolky

slavenas
24. nov 2009

ozaj my ideme v piatok do Ba celá rodina k tej kamoške, asi aj prespíme do soboty, tak sa teším že poklábosíme (tréning na stretko). Bilu budeme vo vašich končinách 😉

bilushka
24. nov 2009

Slavi, fakt?
A klabosit budete doma, ci si niekde vybehnete? By som ta prisla kuknut, ak budete niekde vonku 😉