Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
24. nov 2009

asi doma , lebo aj oni majú malého chlapca, ale keby sa zmenili plány tak dám vedieť 😉 😉

lenkamt
24. nov 2009

no čaute, aká diskusia 😨

ja som s formilom veľmi spokojná vypral mi aj fľaky čo sa muž zakydal dusenou červenou kapustou 😨 😵

a s tými škôlkami je to tak všade, ak teda neplatíte drahú súkromnú 😝 máte to na prd v tej blave bez rodičov, mne našťastie pre Verču chodil ocino o 15.30 a teraz rátam zase s maminou. aj v prípade chorôb, aj keď to vyzerá že budem dlhodobo nezamestnaná takže vlastne stíham aj sama všetko 😝

a spanie - Bilu my najnovšie tiež zaspávame až o 21.00 , spia do 7.30-8.00. obed 12.30-14.00-14.30 ako kedy 😒 takže tiež ničmoc 😝

dnes tu boli pozitívne snáď iba tie záclony 😀

lenkamt
24. nov 2009

a chcem si dať spraviť takéto pohľadnice:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6860413

zajtra musím všetky tri kofy vyčesať a pofotiť, to zas bude drina 😅

maji4
24. nov 2009

Ahojte

Lili ešte nespí a len reve a reve ale to len preto lebo dnes sme boli u zubárky na ročnej prehliadke a akože pozerala aj Lilianke zúbky a ja som jej pred tým povedala aby jej povedala ,že dudku už nemôže dudlať lebo bude mať škaredé zuby....tak celý dne bolo OK stále to spomínala že jej to doktorka povedala ale teraz čo vyvádza no neviem asi jej ho pôjdem dať 😔 😔 😔

maji4
24. nov 2009

na škôlku sa radšej nevyjadrujem lebo ja som v koncoch keď mi bude Lilianka bývať chorá 😖 😖 😖 s nou muž bývať nebude môcť lebo už dnes mi hovoril že už nebude mať môcť do konca roka ani len dovolenku nie to ešte očer kôli malej alebo kôli sebe že tolko roboty...a ja tak to si tiež neviem predstaviť budem musieť so hľadať niečo iné...

maji4
24. nov 2009

Lenka pohľadnice krásne 😵 😵
A vy posielate pohľadnice ja som naposledy pohľadnicu písala keď som mala asi 15 rokov od vtedy len sms-kujeme.ale je to pekné keď tak príde pohľadnica určite to viacej poteší ako sms 😉 😉

lenkamt
24. nov 2009

Maji - ja chcem poslať na onko, lebo tam pôjdeme až vo februári 😉 ale sú tak krásne že pošlem aj švagrinej , asi svokre 😀 a tak 😉

ja sa chystám k zubárke v piatok, lebo minule tam bolo plno ľudí tak som nechcela robiť rošošo s dvojičkami 😀

maji4
24. nov 2009

Leni aspoň by ta zobrala prednostne 😉 😉 my sme boli dnes objednaný na 11-nástu ale keď doktorka uvidela malú tak nás brala už o 10.45 😅 😅

maji4
24. nov 2009

Leni tak to ich teda poriadne prekvapíš 😵 😵 😵

maji4
24. nov 2009

no ostalo ticho tak možno spí...ale aj tak predpokladám ,že v noci bude rošošo kôli nemu 😖 😖

Tuším Ret odúčala od dudla tak neviem aká bola prvá noc???

lenkamt
24. nov 2009

dnes tu bola švagriná čo robí u zubárky sestričku a povedala že toto nič nie je /tie ich krivé zuby/ že trvalé budú mať rovné, ale že sa jej zdá že majú nízko takú tu "uzdičku" nore na podnebí a z toho bývajú medzery medzi prednými zubami, tak že im to má zubárka skontrolovať, že sa to kvôli tomu dáva v 6rokoch rezať 😕 to som netušila 🤐

maji4
24. nov 2009

leni 😕 držte sa!

Lilianka dnes nebola normálne u zubárky ona deti neberie ale je to naša známa tak preto jej ich akože pozrela...a nič nehovorila, len tože by už nemala dudlať...ale neriešim to ked nebude môcť zaspať tak jej ho dám a skúsim v 3 rokoch 🤐

nika07
24. nov 2009

čaute,

k téme škôlka, u nás to isté od 6,00 - 16,00, katastrofa, neviem ako budem fungovať, lebo nemienim malu voziť na 6,00 ráno 😒
ale teraz to neriešim, snád nájdem nejaké východisko,
s Maťom to bola pohodička, vodil ho a aj chodil preňho môj otec, teraz nemá kto ☹

tablety do umývačky - používam Calgonit, Sommat - otras, ako píše Peta zostávali tam normálne cele 😠
tie z lidla nepoznám,

nemá niektorá odskúšané tie čo reklamuju v telke ako JAR 😕

Maji Lili si zvykne bez dudky, je šikulka, naša si už ani nespomenie 😉

bilushka
24. nov 2009

Maji, stale nepises, ako ste to doriesili s tou podvodnickou na aukciach.

Leni, pozitivne nie su zaclony, ale ze nase deti maju cca. rovnaky rezim dna 😉
To samozrejme uz myslim na stretko teraz, ze ake sme zosuladene. 😉

Nika, to mate skolku od 6:00 hod.?
Nejako skoro, to je asi pre zeny co chodia do fabriky 😅
Lebo inak neviem, kto tak skoro zacina robit.

nika07
24. nov 2009

Bilu ano, aj hlavne pre tých čo dochádzaju do zamestnania

zuzana76
autor
24. nov 2009

ahojte

my sme boli v Centre, kupila som babke knizku a pozrela tie zaclony v Jysku, no ta co som si vyhliadla ja, je uplne otras, taka tvrda, Leni tie tvoje som tam nevidela, ale nejako specialne som ani nehladala, len som popozerala tie co mi padli do oka, ale vacsina je strasna kvalita

baby a ja som predchvilou drzala na rukach male 2-mesacne babetko a okrem toho este dalsie 2-rocne dievcatko som tu mala , suseda bola vymknuta a nevedela sa dostat dnu, tak kym isla po pomoc, tak ja som strazila deti. Patko objal to male dievcatko hned okolo pliec - " Pod moja zlata, budem sa s tebou hrat" taky bol zlaty a to male babetko sa normalne na mna usmialo, ked som ho vybrala z kocika- to bol chlapcek, a patko ho chcel aj pestovat, ale nedala som mu ho, uz su doma, su tu v podnajme, v podstate som sa s nou prvy krat rozpravala, oni sa len nedavno nastahovali, prenajali si 2-izbovy byt, ale je to taka socialne slabsia rodina ☹

bilushka
24. nov 2009

Zuzi, ty si ina zena, ja by som sa dvojmesacne babo bala zobrat na ruky.

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu, vobec som sa nebala a vobec som to nezabudla

zuzana76
autor
24. nov 2009

ani ty si urcite nezabudla

bilushka
24. nov 2009

Asi hej, len mam taky blok skratka v sebe. Uz mas doma muzika?
Co tu visis (teda nevyhanam ta 😀 😀 😀 )-ale plodit treba 😀

Nika, tebe drzia este na letisku fleka?

zuzana76
autor
24. nov 2009

ja som sa skor bala, ze som nevedela, co je medzi nimi, ked ju tak vymkol a ze potom pride a rozbije mi papulu, som rozmyslala, ze vobec ich nepoznam, co ked on bude nejaky opily a tak a este mi vynada,ze som ich vzala dnu a ju zbije, ze sa mi zdoverila, to nikdy nevies, co sa moze stat, ale zase mi bolo luto tych deti, vyse hodiny sedeli tu pri vytahu a ona buchala na dvere , potom sme prisli my z centra, este chvilu bola vonku pri vytahu a potom mi zaklopala, tak som ich vzala dnu, muz nebol doma

zuzana76
autor
24. nov 2009

no mzu len endavno dosiel a teraz sa venuje vecernej toalete 😀

bilushka
24. nov 2009

Jaaaaaaj, Zuzi ja ze ked pises socialne slabsi, tak ze len nemaju peniaze, ale oni aj chlastaju a mlatia sa? 😕
Inak to je tazko, vzdy odsudzuju ludi, co nepomozu tym tyranym zenam, ze aj ked susedia o tom vedeli a museli to pocut, lenze clovek sa boji, presne tak-pride nejaky opilec a bude si tam vybavovat ucty, ja sa stale napr. nemozem spamat z tej lekarky, co ju na ulici zastrelili vcera, to je otras!!!! kde zijeme.

nika07
24. nov 2009

bilu, zatiaľ ano, u nás vo firme je taká politika, baba čo tam je miesto mna je prijatá na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky,

takže uvidím čo bude, ked budem chcieť nastupiť 😀 ako mi podrazia kolená 😠

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu, coze to som nepocula o tej lekarke 😖

neviem ci pije, len ich nepoznam vobec, ale ona si asi aj zafajcila, ked mi tu enchala deti, lebo som to citila

nika07
24. nov 2009

aj mne sa rozum zastavil, ked som počula o tej lekárke, a ešte tam bolo pri tom aj jej dieťa, ☹

ten malý má doživotnu traumu 😔

bilushka
24. nov 2009

Zuzi, 42 rocna pediatricka zastrelena rovno na ulici ☹

Nika, ona tam mala aj dieta???? 😲

bilushka
24. nov 2009

Ja som v ramci spriaznenosti rodin pustila dnes MM spat k Mimikovcom, lebo jej chlap je doma sam, tak su teraz na pive a ja si tu nalievam sama mlady Irsai Oliver, no este ze je mlady, lebo ja vydata panicka uz iba mlady material do seba pustim 😀 😀 😀 😀

nika07
24. nov 2009

ano , mala

zuzana76
autor
24. nov 2009

teraz to citam, to je strasne