Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
7. dec 2009

moj chlap je asi zalúbený do Lenky 🙄 on furt básni, aká je to fasa žena a ako všetko berie z nadhladom 🙄 🙄 🙄 lena 😠

bilushka
7. dec 2009

Niku som ja uz poznala, tak pre mna boli novacikovia len dve rodiny, ale fakt v nasej sekte panuje velka laska a sympatie, lebo ja som tiez za skore dalsie a dlhsie stretko 😵

Kati, dufam, ze so mnou si uz bola na tomto stretku spokojna, ze som sa prejavovala 😀

letuskah
7. dec 2009

inak verejne dakujem Peti za tie obcianske, lebo chlap by neodcestoval na sluzobku keby sme ich tam nechali

katika1
7. dec 2009

bilu no moj starý povedal, že niečo ti isto bolo, lebo, že na každom stratku bolo počuť a vidieť len teba všade a teraz nie 😀 😀 😀

bilushka
7. dec 2009

Lena, fakt si zase zena stretka, moj chlap zase doma, ze nooooooo, ani som neporozpraval Lenke o tom kesovani, som jej chcel povedat stranku, kde si moze precitat viac a pripojit sa k nam 😀
Urcite Lenka len po tom tuzis 😀
Ale fakt bolo malo casu a hlavne ked kazdy chcel nieco povedat, tak sme boli trosku hlucnejsi 😅

mima07
7. dec 2009

pridala som len zopar musim padat tak snad alex vecer poslusne zaspi inak nemam sancu
idete to strasne pomaly 😠

lenkamt
7. dec 2009

aj ja som za aby Letu viac kričala na stretku 😀

Ivka stále básni že aká kľuďáčka, milá, tichúčka a Kubko aké ukážkové dieťa 😵

Kati - fasa žena ma dosť uráža, keby povedal fasa dievča bolo by lepšie 😀 vidno že tam nebol môj muž , to by videl hysterku 😝 😀 to strácam všetok nadhľad 😀

peta28
7. dec 2009

Letu 😀 ved ja by som ti ich vzala domov. My sme dorazili domov az o 20.00 a to som stihla este jednu pracku a zalahla som
Podla mna to bolo super miesto takto v zime, ale uprimne si neviem predstavit co by sme tam v lete robili, vedtam nic nie je v tych Dudinciach okrem toho termalneho kupka, nie?

katika1
7. dec 2009

lenka no aká náročná 😀 tak zober aj chlapa nabudúce, lebo takto som len ja hysterka a to som mu ešte vobec nevynadala za tie stratené klúče 😠 😠 😠

lenkamt
7. dec 2009

no však kúpali na kupku 😉 ja na dovolenkách iba to robím , opaľujem sa a kúpem, prípadne by som šla omkr tú DISKOTéKU 😀 😀 😀

ale veľká noc je na jar - to bude ešte zima, poďmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

letuskah
7. dec 2009

peti ved v zime je to dokonale miesto, vyhrejes si kosti, a zas ked aj tak sedime a kecame tak naco ti je zaujimave okolie?

idem spat

katika1
7. dec 2009

lenka 😎 si ako ja.. mne sa väčšinou nechce výletovať - len kúpať slniť a chlastať 😀

bilushka
7. dec 2009

Kati, bola si nejaka na neho nabrusena, aj ja som si vsimla.

Mima ake fasa fotky hodila.
Mi to pripomenulo, ze som ti Peti nepochvalila tu bluzku, co si v nej v piatok prisla,
velmi sa mi pacila, taka mila dievcenska.

slavenas
7. dec 2009

kati podľa mna si ty vôbec nie si hysterka , pôsobila si na mna tak rozvážne a kľudne 😉

peta28
7. dec 2009

jej Bilu dakujem 😀 bonprix 😀
Aj ja ti Bilu dakujem za to fest dievcenske bodynko so zirafkou .. mozno ani katka nevie ze skoncilo predsa len u nas 😀 😀 😀

katika1
7. dec 2009

bilu 🙄 ale aj som mala dovod.. domysli si z nasledujúcej vety..takto veru dieťa nesplodíme nikdy 😔
slav dakujem, ja si tiež myslím, že nie som, ale moj chlap má asi iný názor, lebo to ako som zareagovala, ked malý reval a on stratil klúče bolo vraj, že som ho pred vami strápnila a zhodila a ja si myslím, že som nič také nespravila
😔

katika1
7. dec 2009

neviem.. tak nech vám poslúži..
a nebolo dievčenské..

lenkamt
7. dec 2009

Kati - ani mne si sa nezdala hysterická, ale že si vytočená som videla, ja by som môjho muža rovno zabila ak by nemal tie kľúče, ja ak aj pôjde tak mu nedovolím s vašimi piť 😀
jedine ak s Ivanom - ten ho pozná z vojenčiny a asi by ho nemalo nič prekvapiť 😀
inak on je trtko, lebo keď som mu rozprávala tak zase ľutoval že nebol 😝 na to mám len jedno slovo a to je bodkáč 😀

zuzana76
autor
7. dec 2009

uz som docitala , teda sa to tu rozsuplo

ja som uz najedena a boli ma hlava

katika1
7. dec 2009

leni ale tiue klúče boli len ten menší dovod, čím ma sral.. ja som na neho nabrúsená už dlho, lebo je divný.. nespráva sa ako chlap 😔

peta28
7. dec 2009

Kati 😀 dakujeme

bilushka
7. dec 2009

Peti, ja som rada, ze sa ti paci, dufam, ze sa Katika nehneva 😉

Kati, ja nehovorim, ze si bola hystericka, ale ze nieco skripe sa dalo vidiet, ale ved nevadi, stane sa, aj ked mne tiez nepripada, ze by si ho zhodila pred nami, ved si ani nerobila nejake sceny, ked nemal tie kluce, isla si za tym chlapom na recepciu a bolo, teda ja som aspon nejake verejne ponizenie nezaregistrovala.

slavenas
7. dec 2009

kati ak som to pochopila správne ten problém .... tak vraj u chlapov po 30 je to bežné 😔 , netráp sa všetko bude ok 😉

peta28
7. dec 2009

aj ja dufam, ze sa Kati nehnevas.. ja som len Bilu navrhla ze ak by si to rozmyslela ze ho rada kupim 😉

lenkamt
7. dec 2009

ani ja som poníženie nezaregistrovala 😉

Kati - cez vianoce si odýchnete , vypnete a všecko bude v poriadku 😉

bilushka
7. dec 2009

To aj ja mojmu vravim, ze sa nesprava ako chlap casto 😀
Ja s mojim celkom v pohode sme to prezili, ani som nemala na neho nervy, len ked v piatok chytil ten virus od Lenky, by som ho prizabila, lebo ved JA SOM MU TO HOVORILA 🙄

lenkamt
7. dec 2009

Kati a nepíš o tom sem, lebo vieš ako to tu chodí 😝

pekne príď, kľudne aj na víkend sama, pôjdeme do gay baru 😀

bilushka
7. dec 2009

Ale ved Kati vies, ze taky problem ako mate vy maju viaceri-aj my, lenze mna to netrapi 😀
Aspon mam veget 😀

slavenas
7. dec 2009

bilu aký virus??

lenkamt
7. dec 2009

no tak a toto už ako vyzerá - že chytil ten vírus od Lenky 😀 😀 😀 za tentovačku tam bola iná 😀

a ozi - ja som už v piatok načala tému kešky, že čo našiel a tak a on na mňa oči 😕 😕 😕 že čo sa ho to vypytujem, no a doma hrá hrdinu že mi nestihol niečo povedať 😠 - že pozdravujem Juraja 😀
našli ste všetky tie poháriky, lebo v nedeľu pri bazéne boli len dva 😨