Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
10. dec 2009

Ja neviem Leni, možné to je, ale pri Lucke som robila úplne všetko, takže asi aj teraz to tak bude.

katika1
10. dec 2009

leni, myslíš, že to mohlo byť z toho? podla mna to nemá na to vplyv..či? 😕

zuzana76
autor
10. dec 2009

katika ☹ ono to tak byva,ze sluby sa slubuju

to ako vcera, predo mnou stala taka pani v obchode , pas nalozeny plny, az sa skoro zosypalo z neho a este si spomenula, ze chce kavu a ze ci jej ju nepodam, lebo som stala za nou, tak som jej podala este taku kavu z kosa. Potom prisla druha pani, co nic nekupila a chcela prejst , kedze sa neda inak, musi sa len cez pokladne ci kupuje ci nie a ta pani co stala predo mnou hned na nu - No a tadialto ako chcete prejst, ved ja tu stojim s vozikom, ale zeby trochu uhla, uz jejokladnicka nacitavala tovar, mohla vozik vytlacit a pustit tu druhu pani. To tak byva, ze niekto len ocakava, ale sam nedava nic

katika1
10. dec 2009

zuzi tak nejak.. ale nerobí to len mne.. aj švagrinej - malú tiež moc nechce strážiť 😝 hlavne, že furt obidve počúvame, ako jej svokra bola trúba anechcela jej postrážiť jej synov 🙄 😝

lenkamt
10. dec 2009

povedali jej že to mohlo byť tým, pri mne robila tiež všetko a nič mi nebolo a Ivka toto 😖 takže u nás v rodine sa počas tehu neumývajú okná, nevešajú záclony 😅

Zuzi - 😕 hrozný svet, chúdence deti v čom to budú vyrastať 😖 a najhorší sú tí starší ľudia čo sa oháňajú v akej dobe oni vyrastali a bla, bla, bla 😢

lenkamt
10. dec 2009

fakt už idem, škoda že sme od seba tak ďaleko, strážili by sme si deti navzájom a bolo by 😵
bola by som konečne fajne zvýhodnená 😀

katika1
10. dec 2009

leni ja som vešala záclony a umývala okná 😝 už nebudem 😀
a presne, tí starší sú najhorší väčšinou, hlavne, že oni furt nadávajú, že mladý sú horzný

katika1
10. dec 2009

presne tak 😎 by sme si navzajom šupli detiská 😀

nika07
10. dec 2009

Ahojte,

čo sa týka čistiacich, tak ja tiež používam pulirapid a ešte niekedy aj Larin taký zelený

ret tie perníčky čo máš sa polievaju čokoládou a cesto sa tuším pripravuje deň dopredu

lenka ake su medovníčky?

zuzi, mne sa niekedy zastavuje rozum nad nápadmi a blbosťou ľudí 😒 , ja som bola včera v Tescu a ako som už bola pri pokladni, tak prišiel jeden pán za pokladníčkou a pýtal si od nej 10 tašiek, igelitových, ona sa naňho pozerá, a že načo mu to je, ked nič nenakupuje, a on jej na to povedal, že to potrebuje do smetného koša doma, vraj ho žena poslala, aby nemuseli kupovať sášky 😕

kati prajem rýchle uzdravenie Riškovi a svokru ber s nadhľadom, ono vždy je to tak ked potrebujeme niečo, tak sa nám to otočí chrbtom ☹

katika1
10. dec 2009

nika 😲 😲 😲 tak tomu už vravím riaaaadna drzosť 😝

nika07
10. dec 2009

to som povedala aj ja, a nehovorím ako sa zatvárila pokladníčka

katika1
10. dec 2009

Malý, ked je chorý sa správa ako typický chlap 🙄 mrnčí a lutuje sa a len počúvam - tu ma bolí, tam ma bolí 🙄
Po kom to asi má!!!

nika07
10. dec 2009

kati si to dobre vystihla, ale maleho pomojkaj, starého by som asposlala niekam 😀

nika07
10. dec 2009

idem aj ja niečo robiť 😒

zuzana76
autor
10. dec 2009

moj maly prave vytrhal vsetkych futbalistov z takeho stolneho futbalu

zuzana76
autor
10. dec 2009

nika, no ludia su vselijaki 😨

lenkamt
10. dec 2009

že vytrhal futbalistov 😀 😀 😀

ja nakoniec okná neumývam som sa nejako zamotala upratovaním a varením, teraz som si zmyla hlavu tak dnes nehrozí 😅 idem vypražiť karfiol, mňam 🙂

katika1
10. dec 2009

leni mnam karfiol..
malý si dnes vypýtal cestoviny s tvarohom, tak sa toho prejdeol a som mu spravila zeleninovú polievočku, mojmu chorúšikovi 🙂
ako to dávkuješ fenistil a stoptussin??

lenkamt
10. dec 2009

fenistilu 15kv a stoptussin podľa letáku 😉

nika07
10. dec 2009

kati a všetko spapal, to je dobre

ja som dnes robila francuzáky

leni takže okná umývať nejdem, nemôžem byť lepšia ako ty 😀 😀 😀 a ani sa mi nechce
ale aspoň vchodové dvere umyjem 😅

peta28
10. dec 2009

Skore uzdravenie vsetkym chorusikom.

Mimi dala nam fenistil, pamycon, hedelix a najaku novinku na imunitu ze ked nieco na teba lezie staci si dat 3 x denne 10 kvapiek , Kaloba sa to vola

katika1
10. dec 2009

nika on žije na cestovinách, takže tie spapa,a le polievku nechcel.. bude poobede
leni dík.. minule mu to pomohlo, snad aj teraz
ale ťuťko jeden, vždy miloval odsávanie soplíkov vysávačom a teraz nebol chorý už skoro rok,. tak ne to zabudol a dnes sa toho bál 🙄 ale on ked si fúka noštek, tak to ťahá do seba, alebo vyfúkne len minimum 😝

lenkamt
10. dec 2009

nie je zvláštne jesť vyprážaný karfiol s uhorkovým šalátom 2t pred vianocami??? 😀

peta28
10. dec 2009

Leni dnes nie je asi nic zvlastne, ani komar v decembri ani karfiol.. aj ja som kupila jedne urobim v sobotu

Boze zajtra ako vstaneme 06.15 nam to leti z Viedne, t.j. o 4.15 z domu ..fuj

lenkamt
10. dec 2009

to už idete? 😕 ja som totálne mimo a mám stále utorok 😀 tak vám prajem príjemnú cestu a užite si výletik 😉

katika1
10. dec 2009

leni karfiol so šalátom so ešte ani nepočula 😕
a karfiol mávate na Vianoce?

Peti, závidím 😉 užite si to!

lenkamt
10. dec 2009

Kati - moja , nečítaj toľko toho magora.... zemiaky, vyprážaný karfiol a uhorkový šalát 2týždne pred vianocami sa mi zdá čudné 😀

katika1
10. dec 2009

čo??? to som nepochopila.. čo nemám čítať?
čo kurník???????????????? mne nepáli, či čo 😀

slavenas
10. dec 2009

ahojte
včera ste sa ale rozšupli , vidno že bola streda 😅 😅 😅 😅

ja som dnes robila tú polievku čo sem hodila link nika a je mnam, na budúci týžden robím tú ktorú včera robila maji 😉 ... my sme taký polievkový 😉

peti užite si to 😉

kati 😀 😀

tiež prajem skoré uzdravenie všetkým ktorý sú chorý

lenkamt
10. dec 2009

ja neviem čo to čítaš za frojda či z čoho to robíš tú prácu, zjavne ti to neprospieva 😀