Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
10. dec 2009

bilu ja som si normálne už myslela, že už oddychuješ u vašich 😠

a situaciu aku ste mali dnes poznám,dieťa cez deň nespí a večer ja padám na hubu a ona lieta jak keby spala
3 hodky 😠

bilushka
10. dec 2009

Ale tak sople snad nemal od svokry, to asi iba zvysenu teplotu z psychiky a ostatne ked mu tak bleskurychlo preslo, tak super 🙂

katika1
10. dec 2009

neviem, ja som len povedala, že furt, ked je u nej, ochorie.. netvrdím, že to má od nej a može to byť aj náhoda.. neviem 🙂

bilushka
10. dec 2009

Nikus, prosim ta ani ma nestras, ja dufam, ze este aspon pol roka mu vydrzi to spanie cez den a potom nech si s nim robia v skolke co chcu 😝
Inak na tu tvoju cesnacku sa aj ja chystam a fakt si tam dala tak vela toho, ze 3 hlavky cesnaku a nebolo to moc stiplave, ako pise ta baba?

Ja som robila davnejsie aj tu bryndzovu, co som sa vcera pytala Maji, ale u nas az taky uspech nemala, akoze zjedli sme, ale uz to tak skoro robit nebudem.

bilushka
10. dec 2009

Kati, to uz by bola velka nahoda, ked to ma VZDY 🙄
Len ju moc neprovokuj, este si nedostudovala, nebude ti ho chciet strazit 😒
Ja byt tebou tak asi aj tak poprosim nejaku kamosku za symbolicky poplatok, alebo normalne opatrovatelku, ja som totiz strasne hrda a neznasam taketo doprosovanie, ci mi ho postrazi a ona ze musi ist na nakupy (no to aka vyhovorka zase 😠 😠 😠 )

katika1
10. dec 2009

bilu ale sa nečuduj, že nespí, ked tak dlho spí.. viem, že ti to vyhovuje, ale mala by si ho o 8 budiť podla mna a spinkal by aj cez den..
ale nechcem mudrovať, my s tým problém nemáme, on lúbi spinkať

katika1
10. dec 2009

bilu si moja povaha 😉
a za celý semester tam bol včera prvýkrát, takže myslím, že to zvládam celkom dobre takto
ale ano, najdem niekoho a vyprdnem sa na nu..
aj švagriná tak spravila, ale ona tu má rodinu..
do kelu, ja chcem ísť do Lc 😔 ja som taký mamin cecok

bilushka
10. dec 2009

Kati, ja viem, ze keby som ho zobudila skor, tak by zaspal aj po obede, ved on ani nezvykne takto neskoro vstavat-ze o 9:30, ale tak o 8-8:30 ako Risko, neviem co dnes tak potiahol, ale nedavala som tomu velke nadeje, ze poobede zaspi, len som ani nemyslela, ze ma to tak vycerpa 😖
Staroba, vies.
A to stale odkladame to druhe, to uz neviem kto bude za nim vladat behat 😅 😀

bilushka
10. dec 2009

Fakt skoda, ze sme tak daleko od seba, ja by som sa Riska nebala postrazit, lebo viem, ze je maximalne prisposobivy. Kam ho das, tam je spokojny 😀
Ja by som Matejka nemohla dat nikam, to by som ani nezmaturovala pri nom, nie to este VS 😲
Naozaj baby ako to zvladate, obdivujem vas.

katika1
10. dec 2009

riško sa už pred mesiacom dostal do fázy, že mu stačí menej spánku.. je to tým, že už je väčší.. takže vstáva medzi 7.00 a 7.30 a zaspáva o 12tej a spí hodinu a pol až dve a potom večer ide spať okolo 20.30
predtým spal od 8.00 do 8.30 🙂

ale ty si ešte mladica 😉 ale druhé príliš neodkladaj, lebo sa ti nebude chcieť 😉

nika07
10. dec 2009

bilu dala som tam 1,5 a vôbec to tam nebolo cítiť, takže kľudne môžeš dať koľko píšu, alebo aspoň dve hlavy 😀

katika1
10. dec 2009

ano Rikardo je v pohode.. minule som ho odniesla švagrinej na pol hodinu a voooobec ho netrápilo, že ja idem preč a ked som sa vrátila, tak otvoril dvere s vetou. "Nejdem domov!" 🙄 no to je radosť, že vidí matku 😀 ale ona má tú malú a malý je berie ako svoju sestru.. aj ked jej všetko berie, velmi ju lúbi 🙂

bilushka
10. dec 2009

A viete, ze Peta Polinosva je tehotna?
Zahajujem bulvarne okienko 😀

katika1
10. dec 2009

bilu 😀 😀 😀 😀 😀 to fakt????? ved sa teraz rozišla s chlapom nedávno 😕

nika07
10. dec 2009

bilu to si kde vyhrabala 😕

bilushka
10. dec 2009

Ved uz ma Francuza noveho 😀

bilushka
10. dec 2009

Dnes na Joj-ke to bolo, sama to povedala, ze je uz na konci prveho trimestra.

nika07
10. dec 2009

tak jej gratulujeme, nie 😀

zuzana76
autor
10. dec 2009

no teda bilu, to som nevedela a ona sa rozisla s muzom? a uz ma noveho? no teda

ja som chatovala so sestrou 🙂 , poslala mi fotky malej, je roztomila, 2.12. oslavila rok

slavenas
10. dec 2009

bola som na nákupy , tak som už spokojnejšia že základ mám a ešte cez víkend také somarinky a hotovo .

biluš ja som dala také dosť veľké a 2 a pol hlávky a vôbec to nie je štiplavé a dokonca vôbec necítiť z úst 😅 cesnak - nechápem asi je to tým že sa ten cesnak na začiatku upraží na masle .

maji4
10. dec 2009

baby a mohli by ste hodiť tú polievku s tým cesnakom ešte raz prosím neviem to nikde nájsť 😉

Biluš no ja som tiež nechápala môj muž nieje vôbec polievkový to len my 2 s Lili by sme len polievky chlípali a tak mu chutila že som fakt nechápala 😎

maji4
10. dec 2009

a už som ju našla nemusíte 🙂 🙂 no vyskúšam aj ja v sobotu 😉 😉

maji4
10. dec 2009

a ten karfiol je fakt taký dobrý 😲 😲 no musím to vyskúšať bude v sobotu zo zemiakmi baby dík 😉 😉 + tá polievka-bude normálne hostina 😅

maji4
10. dec 2009

zuzi ale polniška je už dávno s mužom rozídená ....možno aj 1 a pol roka či nie? ale je to krásne , akurát dnes keď som bola vonku tak som stretla kamošku so svojím 1 ročným klientom ona je opatrovateľka a presne o mesiac má termín a čaká dievčatko 😵 😵 😵
Mi hovorila že každý ju straší s pôrodom a okolo toho a keď som jej povedala aký som mala pôrod ja tak hneď sa jej nálada otočila o 100 stupňov k lepšiemu 😉

tak ale baby chápete to tehotná baba a všetci ju strašia aké to bude strašné a bolestivé ešte aj jej svokra sestrička na ginde jej vraví že čo všetko to bude ....chúďa taká bola vystrašená...je pravda ,že aj mňa pár ľudí postrašilo ale ja neviem ja som sa tak strašne na pôrod nebála ja som sa strašne bála, že babätko nebude v poriadku 😔
a chvála bohu všetko OK 😵 😵 😵

maji4
10. dec 2009

biluš ja mám presne taký istý názor ako ty aj keď spí krátko ale len nech spí a nech jej to vydrží aspon do septembra a potom nech si s nou v škôlke robia čo chce ja chcem mať svoj kľud keď len hodinku 😉

maji4
10. dec 2009

baby mne Lili zaspí o 19.30 a spí mi do 7 rána klop, klop, klop, a vstaneme až o takú hodinku lebo to jej pustím rozprávky v telke a ja ešte dospávam 😵 😵 😵 cez dne to je síce takmer hodina spánku ale čo viac chcem keď mi takto pekne spí v noci 😵 😵 bože len aby sa to n.e.p.o.s.r.a.l.o keď som to tu napísala 😖

maji4
10. dec 2009

a my sme dnes doobeda boli cvičiť a normálne ma vyhodila tá rehabka z telocvične ,že sa Lilianka nesústredí a necvičí tak ako má tak ja som odišla dala som si kávičku a o pol hodinu vyšla Lilianka von vysmiata aj s rehabilitačnou že super spolupracovala vôbec ma nehľadala..... sa strašne tomu teším že prestáva byť na mňa tak naviazaná 😵 😵 tak na takéto cvičenie budem chodiť častejšie si nabudúce kúpim krížovky 😅

bilushka
10. dec 2009

Maji, to vy este stale chodite do toho Harmony? 😲

Ja som v soku ako skoncili Odsudene, ze posledna cast dnes a zaver ziadny 😠

Slavka, co si pokupila, noze popis rozsiahlejsie 😉

zuzana76
autor
10. dec 2009

maleho som uspala a pojdem asi aj ja

vy tu zase jedivo spominate, cesnacku som chcela robit dnes, ale asi urobim zajtra

maji4
10. dec 2009

biluš dnes bola posledná časť 😲 😲 😲 ja som to ani nepozerala ja si to pozriem až v sobotu lebo muž ma vianočný večierok tu tiež nikoho nebude tak si to aspoň v klude pozriem keď tu bude pokoj 😉

biluš hej chodíme ale už máme len 1x za 6-8 týždňov ale teraz som sa objednala aj na budúci týždeň lebo takéto cvičenie sa mi celkom páči, že ja oddychujem 🙂