• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Maji a kvoli comu ste tam, este stale ze ma to vypukle brusko?
10. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej kôli tomu brušku :confounded:

ale nevadí mi to ,akurát že vždy mi ostane chorá tak teraz uvidím ,či ju niečo drapne :pensive:
10. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Truba blba zase som bola v tej teme ze zomrelo mi dieta, tak som si poplakala a idem si vybozkavat mojho anjelika a spat.
10. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu, ja tam radsej ani nechodim uz nejaku dobu, lebo to dost zle na mna vplyvalo, hoci aj to je sucastou zivota :frowning2:
10. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bil :confounded: :confounded: prečo tam chodíš :pensive: :confounded: :cry:
10. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme včera s mužom pozerali modré z neba a bola tam bartoška a vtedy keď to dievča povedalo že má úžasného syna my bolo normálne do paču si zoberte že postihnutý človek ti pochváli zdravého syna :cry: :cry: :frowning2: :frowning2:
10. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja spať
10. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nepozervam ani modre z neba a ani reflex uz
10. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dobru noc, idem aj ja
10. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi reflex nepozerávam lebo pri Lili sa nedá ale modré z neba som videla len ten koniec vždy si to prepnem po paneláku a akurát tam bolo toto :pensive: :pensive:

a tiež len z toho jedného dôvodu lebo mi to je vždy všetko tak strašne luto :frowning2: :frowning2:

no nič idem radšej spať ahojte
10. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja vás len tak narýchlo pozdravím, lebo mám roboty dnes veľaaaaaaaaaaaa.

Maji: som len chcela, že voľakedy, keď nebolo dostať karfiol, tak moja mamina ho nejako (neviem ako) zavárala a potom sa dal aj vysmážať aj polievku z neho robila. Ale nebolo to nakyslo. Neviem ako to robila :sweat_smile: Ale bolo to super, že sme mali karfiol aj v zime.

My tiež tak spávame ako vaše detičky (väčšina) - ráno o 7.30 vstávame, ide spať o 13.00 a spí do 15.00 a potom zaľahne o 20.30. Ale to ešte niekedy aj hodinu vykrikuje z postieľky a spieva si a rozpráva a niekedy zaspí hneď.
11. dec 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak my spíme presne ako Riško :slight_smile: dnes 7.30 a 7.45 :slight_smile:

a medovníčky asi nevydržia do vianoc, už teraz mám len 1/2 - pažravé deti, ešte aj Verča na ne chodí :sweat_smile:

ja dnes idem do lidla na nákup, potom pre Verču, snáď jej konečne vyberú tie štichy a potom ak sa mi bude chcieť tak do banky, vyplatiť sedačku a tak :dizzy_face:
11. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a u nás prší, po snehu ani chýru ani slychu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve ma Lenka popočúvala detským fonendoskopom a povedala že dieťatko :confused: :confused: :confused: :grinning:
11. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses:
leni zlaté.. žeby niečo tušila o Miškovi? :dizzy_face: ja by som tak chcela by ste maliii!!!

Bilu aj ja občas zavítam do tej témy a vyrevem sa.. ale mi to aspon prospieva uvedomiť si, aké skvelé dieťa mam a aký je to dar :pensive:
a včera som sa snažila tak objektivne zhodnotiť svojho syna a zistila som, že on je v princípe strašne dobré dieťa, lebo sa s ním dá robiť všetko a všade ísť a vždy poslúchne, ked niečo vonku nesmie.. len doma sa mení na besnotu :zipper_mouth: ale aj to len ked sa nudí.. takže som sa takto upokojila a bola som rada :grinning:
11. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

lenka takže z medovníkov nie su kamene, :grinning:

aj u nás prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my spíme tak do 7,15 - 7,30 sa mi to začína páčiť :grinning:

my sme boli včera plávať s mimou a Axelom, deti boli super unavené a hlavne hladné :grinning:

dnes idem kaderníčke a snád s chlapom večer niekde vyrazíme :grinning:
11. dec 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - ty budeš mať môjho Miška a potom ešte Lenočku :wink:

Nika - nie sú ako kamene, ale ani mäkké zrovna nie :sweat_smile:
prajem pekný večer :wink:

ja sa musím objednať ešte ku kaderníčke na nejakého 22, nak som krásny jednorožec na fotkách pri stromčeku :grinning:
11. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :grinning: daj aj tento rok tú fotku jednorožcovú.. vždy ked som ju videla, musela som sa znova a znova smiať :grinning:

leni to beriem :sunglasses: chcela by som ešte jedného syna a dceru.. ale jedného z nich tak o 10 rokov :sweat_smile:
a sa mi podarilo včera chlapa v rámci pripitosti (pili sme víno a kecali) nalomiť na Tomáška :sunglasses: sa teším..
na Miška sa mi ho nepodarilo nalomiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka, dnes ma tak napadlo, kedy si sa ty k nám pripojila??? :slight_smile:
11. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý má básnické črevo.. každý večer, ked ide spinkať mu hovorím - dobrú noc a sladké sníčky, nech ťa strážia anjeličky.. a teraz vymyslel - dobrú noc a sladké sníčky, zaspievam ti tri pesničky :grinning: :grinning: :grinning:

a v rámci tohto ma teraz napadla bilushkina básnička ešte z tehotenstva..
ničo v zmysle Ja som vaša kamoška, volajú ma Bilushka :grinning: :grinning: :grinning: pamatáte?
11. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

Kati, jasne,ze mas dobre dieta, nesmies byt na neho taka prisna a mat prehnane naroky, ved on v 2 rokoch este nemohol vediet, ze olej sa nesmie vyliat do vylevky.

Aj ja si uvedomujem,ze Patko je dobry chlapcek, sice si niekedy potrucuje , ale beriem to tak,ze to vsetky deti obcas a patri to k veku a k spravnemu vyvinu. Ale tiez si da vela veci vysvetlit, mozem s nim ist hocikam

Aj tu otrasne prsi, my sme len nedavno vstali, dnes sa chystam na endokrinologiu, ale nastastie ocino mi bude robit zavoznika, takze nezmokneme :grinning: , snad

a aj ja chcem este stihnut kadernicku a japonsku manikuru, tak som zvedeva kedy si to dam :grinning:
11. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati nepamatame tu basnicku

aj patko vymysla take verse, nechapem odkial to tie deti beru
11. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja vieeem, ale ked už spraví za ten den 150 blbostí, tak potom ma tak naštve, že vybuchnem.. ako pri tom oleji :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten den mal hrozný.. včera napríklad klop klop bol úžasný.. :slight_smile:
11. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika, ja viem , poznam take dni :grinning:
11. dec 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, včera pri to rozhovore mi dal s tou jeho mamou aj mm za pravdu.. vraj je z nej sklamaný a mám skúsiť nájsť niekoho, komu radšej zaplatíme, ale nebudeme sa musieť doprosovať :dizzy_face: tak ma potešil :dizzy_face:
11. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika, vidis, tak to bdue lepsie
11. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

katííííí to čo ... ja som včera akurát myslela na to že už to bude rok čo som tu a fakt 28.1.09 som sa aj ja zaradila do vašej sekty a ma to o b o h a t i l o :grinning: :grinning:
a ešte jedna vec ja presne to isté vravím vaneske pred spánkom " dobrú nôcku sladké sničky nech ťa strážia anjeličky " :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a som si myslela že som to vymyslela ja :fearful: :fearful: a asi nie asi som to teda niekde počula :confused: :confused: :slight_smile: :slight_smile:

včera som nakupila len malej a to - magnetickú tabuľku s mag. písmenkami takú čo sa dá postaviť a ja dúfam že sa bude dať na nu aj kresliť kriedami :sweat_smile: , poníka littl pony ( sa ide za nim zblázniť) , omalovanky , farbičky, ponorný mixér a nejaké riady a umelé ovocie do kuchynky ktorú jej kupujú naši , bábu s fľašou , skákajúcu loptu ( lebo skákanie je pre nu teraz ohromná zábava ) a to by aj stačilo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vlastne ešte chcem boby
11. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti čo si sem dávala link na tú hračku kde sa prevliekajú šnúrky , tak také niečo majú v Tesco je to také prasiatko a tými šnúrkami sa priväzuje oblečenie, je to drevené , ten istý princíp to je , stojí to tam 8 € a nejaké drobné
11. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slav a ja som myslela, že som to vymyslela ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika príjemnú zábavu :wink:

kati no ja som tiež bola o tom presvedčená :grinning: :grinning: :grinning:

aj tak najviac kriku a vzdoru na stretku prejavilo moje dieťa :pensive: :pensive:
11. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok