Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
11. dec 2009

že posledná časť odsúdených , to čo za koniec... ?

katika1
11. dec 2009

slav netáraj! to len z toho, že bola unavená!

katika1
11. dec 2009

inak dneska varím karfiol - letné jedlo 😅 😀

maji4
11. dec 2009

Ahojte

slavens gratulujem ku ročnému prispievaniu 🙂

Ja som dnes bola v bille a na pošte a tiež som kupila kwarfiol v pondelok budem robiť 😅 ste mi narobili chute 😅 😅

Kati super ,že sa uvedomil aj tvoj muž a takto ste sa rozhodli 😉 😉ovela lepšie to budete mať než sa niekomu prosíkať... 🙄

nika07
11. dec 2009

ďakujem 😀

slavy ani by som nepovedala, Linda vždy pri jedle trucovala , alebo revala, mikulášovi ani za ten svet nič nepovedala 😨 a tak

malu som odviezla na varovku a už mi je smutno 😢

katika1
11. dec 2009

ja už som uložila krpatého a idem sa učiť na zajtra 😝

lejla77
11. dec 2009

Ahojte,

tak my sme zasa neni v skolke, lebo maly hnackuje. Uz treti den, ale iba 1 x denne velmi vodove a zlte. Malemu ide stolicka, tak dufam, ze je to z toho. Volala som lekarke, ze prisna dieta a probiotika a davam aj Smectu. 😔

lejla77
11. dec 2009

A nasrata som, lebo dnes maly mat v skolke vystupenie pre rodicov 😠

lejla77
11. dec 2009

mali

letuskah
11. dec 2009

caute
tak ja uz som zmrtvych vstala, moc som teda nepochudla, som sklamana 😀 😀 ale nie uz nam je obom dobre, este dietka aj zajtra a uz bude fajn, len som rano musela Kubkovi dat deci mlieka lebo bby mi usi dopilil, vcera cely den pytal aj dnes rano tak trochu som mu dala, snad mu to neuskodi, ale ani vcera a zatial ani dnes nekadil.
ma sople, kde tu zakasle, tak rozmyslam ze v pondelok ak sa to nezlepsi vybehnem nech mu lekarka spravi vyter na tu moraxelu pre istotu.

uz sme aj na nakupe boli

chcela som vas docitat ale vy furt o jedle a by som si len zbytocne chutky narobila, tak ak ste preberali nieco dolezite, prosim vytah 🙂

Leni ja sa budem z vasej sedacky tesit ked ju budete mat doma, pripadne ju prideme obsediet niekedy ze ci ste dobre vybrali 😀 tie nakrcniky si skusala? su babam dobre?

Nika my sme rukaviky na plavanie kupili v dakom sportovom obchode, nemali sice take vselijake zvieratkove, su oranzove ze ho zbadam aj z 5 kilometrov bez okuliarov ale zu dobre

lejla77
11. dec 2009

letu:
aj vy mate hnacku?
😕

letuskah
11. dec 2009

lejla hlavne nech mu to rychlo prejde 😕 nam zda sa ta smecta pomohla

baby vy s tym karfiolom, aj ked neni zimne pocasie ale mna by to teda nenapadlio ani len v obchode obzerat nieto este varit. ja som hrozne na rocne obdobia, su veci co varim len v lete a ine co len na jesen a v zime. moj muz nechape, on je schopny zjest kapustnicu uprostred augusta 😝

lejla77
11. dec 2009

letu:
a ako dlho ste mali? My treti den - ale hnackoval len raz za den. Dnes zatial nie, ale skoro nic ani nejedol, len chleba.

katika1
11. dec 2009

letuja tiež varím kapustnicu aj v lete 😀 vobec nerozlišujem letné a zimné jedlá a 1krát to počujem, že sa to robieva 😅

letuskah
11. dec 2009

lejla my sme asi chytili daku virozu leb jednu noc vracal a potom dva dni mal tiez len raz vecer srajdu ale taku ze sa len voda z neho liala, ale vcera uz nemal tak uvidime a len dieta, ryza, cierny caj, dnes sme mali zemiak, chrumky, tycinky a vcera som mu este jablcko dala, a rozok s maslom...

kati vidis a my odjakziva, moja mama si na to dava zalezat a ja som tak naucena, dokonca slepaciu a hovadziu polievku robime len na jesen a v zime, a v lete a na jar len zeleninovu s kockou

ina som si vsimla ze vzdy po nakupe moje dieta zacne cirkusovat, cely cas v obchode bol super, na vsetko vsice povedal toto chcem ale to len aby rec nestala, a ako som zacala vyberat nakup z auta tak zacal ze na ruky a ked som mu povedala ze mam tazky nakup tak spustil rev, to mi vzdy robi ked uz vyberam nakup, pri tom nie je zvyknuty na nosenie ani ho nevlacim na rokach ani vonku ani dnu 😕

lenkamt
11. dec 2009

no čaume.

konečne štichy vonku, ale máme novú guličku pod obočím, tak v januári to kukne a možno zas pôjde pod skalpel 😝

Letu - ja som krampa, vždy ti zabudnem napísať ako ich zbožňujú, nosia ich aj po dome, a veľmi sa im páči že si to vedia obliecť samé 😀 úplne supiš perfiš, ďakujeme ešte raz 😵

neviem či som vám včera písala ale pred panelákom sa nám usídlili hraboše - vyzerá to ako maličké škrečky, je ich tam strašne veľa a normálne sa neboja, vyliezali z dier a kukali na nás, zabavili sme sa krásnu polhodinku, dievky sa veľmi tešili 😀

Bilu - dnes aká rozhadzovačná so srdciami na fb 😵

Slávi - sme strááááááááááášne rady že si prišla medzi nás a pripojila sa aj na stretko, Ivka bola z teba aj z Adulak uchvátená 😉

apropo , Ivka chodí brigádne do jedného elektra, robiť zmluvy na predaj na splátky 😵 tak aspoň čosi 😵

lejla77
11. dec 2009

letu:
aha, my sme nevracali, ale tiez z neho lialo. 😖

letuskah
11. dec 2009

leni tak to som rada, buduci rok im spravim zas 😀
lejla tak len dietujte a smektujte a snad to prejde rychlo 😉

lenkamt
11. dec 2009

jaaaaaaj a odsúdené neskončili. 2seria sa začína natáčať 16.1.2010. dúfam že Sanaši sa teraz buchne konečne do mňa 😀

lenkamt
11. dec 2009

Letu - ok, rátam s nimi 😀

mmem_
11. dec 2009

ahojte baby

pridala som nejake fotky,mali sme tu fotografku

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vobec nestiham,mali maju uplne opacny rezim,ked jeden zaspi tak sa zarucene druhy zobudi 🙄 takze lietam ako handra medzi od jedneho k druhemu 😀 😝

teraz cakam nasich,minuly tyzden tu boli svokrovci, zvladli sme aj styri dni bez muza,ale mala som riadne nervy, Simonko si strasne vyzdauje pozornost,no neviem, je mozne ze len nestiham 😅, na maleho je ale dobry,

aj na prechadzky sa da,prejde pekne aj peso,mame ale aj ten skejter, ked potrebujem nieco obehat - akurat mam dlhe nohy tak kym som si zvykla aby som nenarazala furt do toho skejtera 😝

tak sa snad nejako zosuladiime,asi treba mat len dobry planung

mish vy ako zvladate?patko neziarli?

lenka: no mas moj obdiv za dvojicky 😀

zhliadla som fotky zo stretka - urcite to bolo super 🙂

boze a v nedelu uz bude mat Timko mesiac 🙂

tak idem zase het majte sa

slavenas
11. dec 2009

lenuška dakujem 🙂 🙂 , vy ste všetky tiež veľmi zlaté 🙂 🙂 a Ivku pozdravujeeeem 🙂 🙂
a hraboše musia byť super 😀 😀

vidím že sa tu už zvíkendieva , kati držím palce zajtra 😉 😉 a všetkým pekný víkend.

lejla nech sa vám rýchlo polepší

katika1
11. dec 2009

mmem jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nádhera!!!! krásny je drobec!!!

lenkamt
11. dec 2009

Moni - krásni obaja. z 15 a 18 "nemôže" už len urobiť puzzle a predávať 🙂 Simonko je krásny chlapček tiež 🙂

Slavi - no veď 😀

deti sú hore, ideme sa pohrať na doktorku kým príde ocko a potom ťažký veget 😀

mmem_
11. dec 2009

a este som zabudla ze Simko mi pride taky velky pri Timkovi,
normalne taky dospelak uz,neviem si zvyknut,doteraz bol on to miminko 🙂

pekny vikend

slavenas
11. dec 2009

mmem krásne foto a nádherné detičky , maly Timko má skoro na všetkých zatvorené očká a je kráásny.

lenkamt
11. dec 2009

no a vždy som vravela že 100x radšej dvojičky ako deti s malým vekovým rozdielom, lebo dvojičky majú aspoň rovnaké nároky, režim a podobne 😉 ja by som nezvládla mať deti s 2ročným alebo menším rozdielom 😔

retaux
11. dec 2009

Ahojte!
Mmem: fotky sú jedným slovom náááááááááááádherné. Najviac sa mi páčia 5, 10 a 24. 😵 Timko je tak nádherný chlapček. Ale teda moc si mi nedodala odvahy. Presne tohto sa obávam najviac, že keď jedno dieťa zaspí, druhé sa zobudí a ja nebudem vedieť, kam skôr skočiť 😝 🙄

mmem_
11. dec 2009

leni diky🙂
velmi sa jej vydarili,ona je fakt dobra, no uz dorazili nasi tak papa zatial

adulak
11. dec 2009

no caute

mam chvilu klud ked slecny drichmu 😎

mmem, aky chutnucke chlapciatko...teda dve chlapciatka 😵 😵 😵 😵 😵 rozkosnii su obidvaja 😵 😵 😵

letu, chuda kubko. nasa ameli by bez mlieka asi ani nezaspala. ☹ nech sa rychlo vyzdravie malinky chorusik

lenka, ja som tiez bola uchvatena z ivky. a ako to vie perfis s detickami. ja by som ju ako "operku" brala hned 😝 aspon by som mohla po nakupoch pochodit 😖

lejla, aj vam skore uzdravenie 😉