• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
autor
peti, po dalsej kontrole, to mam niekedy v januari, ze po 10.1. sa mam ozvat, zatial som bola len na potvrdeni tehu. ked tam pojdem nabuduce budem uz 12 tt, tak potom si to sem dam :slight_smile: , az bude vsetko ok.
21. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme v piatok doniesli malej velkacku postel, teraz som nechala v scan quilt 20 eur za plachtu a obliecky, tak idem vecer prat, nech to mame na Vianoce pekne. Este v ikei dokupim nejake policky a na stenu take vraco na hracky a je to. Skoda ze muza neprehovorim nech ideme do ikei este pred Vianocami.. tak si pockam po sviatkoch
21. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajtra idem na hematologiu, dufam,ze bude vsetko ok.
21. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sa chystame niekedy do ikei pozriet tiez policky na hracky, uz sme to tam x-krat pozerali, ale nejako sme nikdy nevybrali, alebo sme kupovali ine veci a policky sme vzdy enchavali na potom.
21. dec 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. dnes som si bola pre výsledky krvy a že všetko ok, len mi chýba kálium, čiže draslík, myslím.. mám ísť na interné, či mi pracujú ľadviny tak ako majú :confused:
a som zisťovala, čo to vlastne znamená a vraj nedostatok kália sposobuje potraty a neplodnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak od zajtra ho idem jesť aj v tabletkách :slight_smile:
21. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
tak uz mam ottka doma :slight_smile:
maly kazdy vecer jaci v posteli co chce aby som si k nemu lahla ma porazi z neho
my mame vysavac miele ale nejak extra nevysava oproti tym ostatnym sa da regulovat akoze vykon takze vrci tichsie alebo hlasnejsie
peti papuce som nenasla teda u jednej zenskej v strede som sa pytala a mala uz iba jedny a nie nase cislo ze uz su vypredane :angry:
21. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

mima my sme mali presne to isté u nás to trvalo 4 mesiace a tiež som z toho bola dosť na nervy ....ja som pri ne čítavala knihy a keď už nastala jeseň tak sa už čítať nedalo tak vtedy som jej povedala že mamina číta knihu vedla v izbe a nemôže pri tebe svietiť lebo by som ta rušila tak u nás to zabralo...a keď nezaberalo tak ja vydieram ....vydieram dudlom , plienkou ...macíkom všetkým čo ma napadne ...ešte šťastie že na Lilianku to ako tak platí klop, klop, klop.

Mima uži si Ottka :slight_smile: :slight_smile:

Katka držím palce aby to nebolo nič vážne a aby tie lieky zabrali :wink:
21. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, aj mne brali krv na ionogram minuly tyzden a vysledky vsetkeho som mala v norme :grinning: , co je u mna zazrak, este aj vapnik a magnezium

inak ja mavam malo vapnika a vela fosforu

a na tie oblicky posielali aj mna pred 4 rokmi, nastastie funguju ale odvtedy tak pravidelne chodim na kontroly a tam mi zistili,ze mi nefunguju pristitne telieska a tak to vyzeralo ,ze nefunguju oblicky, ale ked som zacala brat lieky na pristit. telieska, tak potom uz aj oblicky sa javili,ze vlastne funguju, aj teraz vo februari idem na nefrologiu s oblickami
21. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima a ešte som zabudla že Lilianka mala tiež taký hysterický plač že až ju napínalo na vracanie tak som zostávala a trvalo to 4 mesiace :confounded: keďže som na to nebola zvyknutá tak mi to strašne vadilo lebo ona cez dne vela nepospala a keď som konečne odišla z izby už bola zasa hore :confounded:
autor
ja pri malom kady vecer lezim az kym nezaspi a teraz uz zvacsa zaspavame aj spolu
autor
a keby som s nim nechcela spinkavat, tak on tiez mavala takze zachvaty az do zvracania a vydrzal by revat aj 3 hodiny, co uz zase neznesu moje nervy
21. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ty si taká žiarivka teba si objednám na vianoce sa nám pokazili sviečky na stromček tak ta postavím pri neho a budeš nám robiť vianočné osvetlenie :grinning:
21. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kvoli fotke? :grinning: ci?
21. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ci kvoli vela fosforu? lebo raz mi muzov kamarat povedal,ze kedze mam vela fosforu, tak to by som po tme mala svietit :grinning:
21. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem uz spat, zajtra vstavam na tu hematologiu, paaaaa
21. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ved pre to osvetlenie v tme :sweat_smile: :sweat_smile:
21. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi lenže ja som na to zaspávanie nebola navyknutá ..ja som ju nakŕmila uložila a zaspala a potom zrazu začala vymýšľať.....asi si tým každý musí prejsť vtedy mala Lilianka také mojkacie obdobie...že sa stále tulila :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko.. no mima skoda.. ale divne ze tam boal zenska, lebo kedykolvek som ja prechadzala okolo tie papuce predavla chlapik
ja dnes pojdem tiez na trh kupit kapustu tak mrknem
22. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Kocky, ten vysavac som nezohnala. Skusim este dnes v Auparku :frowning2:
22. dec 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana76:
jeeeeeeeej, cakas babatko?
Gratulujem :wink:
22. dec 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla vsak si tam zavolaj :wink: aby si sa neprehnala zbytocne
22. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

bola som na edbere na hematologii, vysledky budu zajtra, takz este zajtra sa tam musim trepat, ale co uz

no a potom som isla na sono - babenko ma 1,22 cm, krasne mu bilo srdiecko, mam aj 2 fotky, neskor si urobim aj album.

Sa tesim,ze je vsetko ok.
22. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lejla, dakujem :dizzy_face:
22. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Dnes doobeda som zasa nebola pozrieť tie papučky lebo od 10 tej čakám kuriéra a stál e nechodí a nechodí :angry: :angry:
Ale ja dúfam ,že príde do hodiny a keď sa Lili zobudí pôjdeme na ten trh :sunglasses:

Zuzi super že je všetko OK :slight_smile: :slight_smile: sa teším s tebou :dizzy_face: :dizzy_face:

baby si pamätám ako som to pravítkom merala že kolko asi teraz má fazuľka v brušku :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

dnes som bola u kaderníčky a nejako trochu viac ma ostrihala a moje vlasy sa z toho nevedia spamätať, tak vyzerám ako levica :rolling_eyes: ved napokon aj mám levíča :sunglasses:

a dnes sú dva roky, čo nám umrel ten chlapček z rodiny :pensive: mal by 14 rokov teraz :pensive: mi to je strašne lúto :pensive:
22. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja sa hlasim uz od nasich, dostala som blaznivy napad, ze ich prekvapime s Matejkom skor a pojdeme vlacikom, ze bude mat maly zazitok...ako napad to nie je zly, keby mi to neskrslo v hlave pred sviatkami, kedy boli uplne preplnene vlaky a ten posledny pripoj, co ide z Kutov k nasim do dediny bola najvacsia delikatesa-stali sme na schodoch na jednej nohe, no uz som asi vytriezvela a ziadne prekvapenia takehoto razu tak skoro nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dufam, ze sa na mna nalepi trochu vianocnej atmosfery, lebo my tym, ze budeme u nasich nemame doma ani napecene, ani stromcek postaveny, tak mi to vobec nedochadza, ze su Vianoce, iba ked v radiu hlasia hodinove zapchy okolo Auparku viem, ze sa to blizi :grinning:

Uz je tu pusto, asi je nas viac odcestovanych, tak vam zelam uz teraz krasne prezitie vianocnych sviatkov :dizzy_face:
22. dec 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Biluš presne nad tým som rozmýšľala aj ja že našich prekvapím a ja s Liliankou prídem vlakom ale keď som počula čo je na staniciach tak som si to hneď rozmyslela :pensive:

biluš ale aspoň ste mali ako taký zážitok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katka :sweat_smile: fotku!! :sweat_smile: :sweat_smile:

Aj ja som dnes Lilianku strihala stále sa mi točila motala a tak to aj dopadlo ofinu som jej ostrihala maximálne krátko tak teraz vyzerá ako majka z gurunu :zipper_mouth: :pensive: ale ved dorastú :zipper_mouth:
22. dec 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji zabudni :grinning:
Bilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no viem si predstaviť tie vlaky
dnes som robila medové rezy a sú mnam :dizzy_face: malý sa ich práve nevie dojesť!
22. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka daj nenechaj sa prosiť :sweat_smile:

mnam medové rezy milujem najviac zo všetkých zákuskov :dizzy_face:
22. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

peta:
skusala som volat, ale nezdvihali. Som sa tam teperila zbytocne, lebo jasnacka, ze ten vysavac nemali. Tak uz som sa na to vykaslala. A v Auparku bol koniec sveta - naroda a naroda. Ale aspon som si tam zasla do Mc Donalds :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kupila som muzovi Web kameru :grinning:
23. dec 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok