• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
No skoda Lejla.. ale vska aspon mas tip na iny sviatok. Ja som sa prave vratila z Mileticky bola som pre kapustu, ale ludia su nenormalni, no koniec sveta.. ale kupusticku mam aj ked som si na nu vystala rad
23. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji dostala si tie papucky?
Ja som dnes tak okom mrkla ci ich ma ten chlapik a mal ich tam kopec este aj nejake ine zvery dokonca
23. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Peti nebola som včera do 5 som čakala kuriera a prišiel až o 6 :angry: :angry: :angry: také nervy som mala už som si pripadala ako nejaká babka na dôchodku len z okna do okna som chodila a vyzerala či ten tupec už ide :angry: :angry: Tak som bola vytočená že až :angry: :angry:

a dnes som nešla lebo balím a okolo 14 tej pálime do TO teda ak muž príde skôr z práce :confounded:
Ked by muž ostal dlho v robote tak by som možno ešte vybehla ich kúpiť neviem uvidíme aj podla počasia lebo prší ako šibnuté :angry:
23. dec 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby keď by som sa tu už neukázala tak vám prejem PRIJEMNE PREŽITIE VIANOČNÝCH SVIATKOV nech deti prežijú tie najkrajšie Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Síce budem mať net aj u našich no ale neviem či sa mi podarí pripojiť sa tak zatiaľ ahojte :dizzy_face:
23. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji a co take si cakala od kuriera ze si tak dal nacas??
23. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale predala som jednu vec a nie a nie prísť také som mala nervy že až :angry:
23. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
hej, ale najblizsi sviatok ma az v auguste :confounded:

A tiez sa pripajam, vsetkym krasne Vianoce a bohateho Jeziska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
tak my zajtra ideme k svokrovcom :confounded: Ale kaslem uz aj na to.
23. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, s tou vrtackou si nieco poriesila, alebo tiez si sa na to vy to?
23. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla nic som neporiesila, som sa vykaslala na to, uz si nebudem robit so svokrou stres pre vianocami.
Staci ze muz bol cely den s malou doma vcera mal navarene , upratane a nestihol ani stromcek postavit, lebo on nestiiihal pri malej.. ze cikat , kakat a neviem co vsetko od neho pozadovala, tak som este ked som prisla vecer z roboty a urobila babanove indianky este ozdobovala stromcek ..Neviem si predstavit ze by som mu este povedala nech ide pre vrtacku k svokre. Som sa ho pytala ze ci mama kupial nieco ine pre malu, ale ze nebola nikde lebo sa jej nechcelo v tej zime.. takze jeje to muselo asi velmi vyhovovatze sme jej to doniesli az domov.

Dnes som v praci este do 16.30 a potom futasim domov a urobim uz len smotanovu tortu a koncim. Zajtra varim cely den a dufam, ze sa mi muza s malou podari vyhodit ich von aspon na hodinku a by som stihla pobalit darceky
23. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
no fasa svokra :confounded: salam parky.
Ja uz odchadzam z prace, futasim pre maleho, vecer zdobime stromcek - rano u nas doma darceky a utekame k svokrovcom. Aspon sa nemusim nahat s varenim. Vsetko zle je na nieco dobre. Darceky som pobalila cez tyzden po veceroch. :pensive:
Tak krasne Vianoce a uzite si ich. :dizzy_face:
23. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky chcem Vam len napisat par pismenok a uz aj utekam pokracovat vo vianocnych pripravach :slight_smile:

Chcem Vam vsetkym zazelat radostné a pokojné prežitie čarokrásnych sviatkov - vianočných i novoročných
a zaroven popriat veľa zdravia, spokojnosti, šťastia a úspechov v osobnom živote a pracujucim aj v práci
a do Nového roku 2010 zazelat veľa síl a odhodlania robiť veci lepšie.

Krasne Vianoce :dizzy_face:
23. dec 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee, som rada, ze som sem po dlhej dobe nakukla a tesim sa, ze deticky su zdrave a hlavne gratulujem Zuzke k miminku v brusku! Prajem Ti, aby si mala tehu bez komplikacii a boli ste s babatkom zdravi! Nase baby su tiez obe augustovky s trojrocnym rozdielom a su velmi dobre partacky v dobrom i zlom :dizzy_face:

A este by som chcela zagratulovat mmem aj mishelin a ak su aj ine maminy, ktorym sa za posledne 4 mesiace narodili babatka, k ich pokladikom, nech ste vsetci zdravi a babatka pekne spinkaju, papaju a rastu do krasy!

Vsetkym prajeme Krasne Vianoce a stastny Novy rok 2010 :dizzy_face: !
23. dec 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak ja ficim tiez dom.. teda este cestou do Billy.. lebo pan veduci (rozumej manzel) ma este vyslal pre jogurty a jablka, neviem ci to vsertko spomenut naraz, uz som bola v Lidli ked is pan velkomozny spomenul ze este maslo..

Tak krasne vianocne sviatky prajem!!!
23. dec 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Kocky, maly mi uz 3x grcal. Neviete poradit, co mam robit? :cry:
23. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

tak dnes som prva :grinning:

zelame krasne Vianoce a hlavne zdravicko a pohodu:slight_smile:
24. dec 2009 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi pfuj pfuj pfuj,nech to dobre dopadne drzim palce;)
24. dec 2009 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla skus nasadit preventivne dietku (ryza, zemiaky, suchy rohlik), mozno mu len nieco v brusku nesadlo, tak snad to nebude viroza. Plus skus hylak alebo kulisek. Drzim palce nech ste na stedry den ok
My sme akuraz zacali balit darceky, lebo slecna zaspala az o 23.00 a dnes 1 x na velkej posteli, tak snad sa nezrype z nej
24. dec 2009 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , všetkým vám prajeme krásne Vianoce , zdravie, šťastie a pohodu a všetko dobré v Novom roku 2010 nech je lepší a krajší ako rok 2009 .... aj keď pre mňa bol ten starý rok super aj preto lebo som mala možnosť Vás spoznať aj osobne a pridať sa sem ku Vám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: cmuk
24. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! Všetkým prajem krásne Vianoce!!! A detičkám bohatého Ježiška! :dizzy_face:
24. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

krasne vianocne sviatky, plne pohody, lasky, spokojnosti v kruhu najblizsich zelaju

Patko, Zuzana a Peter
24. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mmem dakujem, aj tebe akvi :slight_smile:

vcera som bola pre vysledky na hematologii, tak vsetko oki, len mi dal zelezo a injekcie B 12 kazdy mesiac, to som tak mala aj pri patkovi

vcera som piekla dve torty a hadajte co sa mi stalo? :grinning: jedna mi spadla na zem a totalne sa rozcapila a druha mi zhorela, takze 5 hodin roboty uplne zbytocne a este som aj rozbila 6 vajec, lebo muz ich ulozil na dvere chladnicky a ja som o ne zavadila a padli na zem :grinning: , no ale hlavne, nech sme zdraviii :grinning: , este ze kupil aj nejake zakusky, lebo by som nemala nic sladke :grinning:
24. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

chcem vam popriat krasne prekrasne vianoce, nech mate doma pohodu, aby ste z nej nacerpali na dalsie obdobie :wink:

zuzi, gratulujem k babatku :dizzy_face: drzim palce, nech vam to hlavne zdravotne vsetko vyjde a babatenko sa narodi krasne a zdravucke ako patko :slight_smile: a bezproblemove tehu :wink: ale podla smajlov v tvojom prispevku o tortach, mas stastnu naladu :grinning:

ja som odovzdala pracu, cakam na posudky, potom porodim a potom obhajoba :sweat_smile:

na vianocne chystanie (vratane darcekov) som mala tyzden, tak asi tak to u nas vyzera, budeme mat duchovne vianoce :grinning: inak sa mame fajne, len mna v pondelok dr. naplasil, ze uz iba nohy v teple a ziadna aktivita, ze krcok sa uz moc skratil, ze isto som riadila a okna umyvala.... tak som mu vravela, ze isto nie, a on ze daku aktivitu som musela, a ja ze nie a potom ma napadla ta dizertacka, ze som furt len za pocitacom sedela, tak neviem ci to... ale vam poviem, ze odtedy pocitac ani nezapnem a babatenko odvtedy spi skoro stale :sweat_smile: som si teda dala zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak prezite vsetci krasne vianoce s najblizsimi, nech ste stastni a veseli po cely rok :dizzy_face:
24. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily, dakujem :dizzy_face:

tie torty pohoda, esteze muz kupil nejake zakusky
24. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy moje milené :grinning:

pekné Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

stále mi nejde pc :frowning2: a na fotelke od novej sedačky odletela nožička :stuck_out_tongue_closed_eyes: no však prečo by sme mali mať všetko bezproblemové :sweat_smile:

tak sa zas niekedy ozvem :grinning:
24. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamkovi všetko naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem krásny sviatočný večer,

Aby boli Vianoce rozprávkové,
dary srdečné,
láska nekonečná,
problémy vzdialené a budúcnosť skvelá,
to pod stromček Vám všetkým želá
Nika s rodinou
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem všetkým šťastné a veselé a oslavencom všetko naj :dizzy_face:
24. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne sviatky prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

babuchy, tak ake boli deticky cez vianoce? nasa ameli bola total mimo ked zbadala stromcek a darceky. nevedela co ma robit :grinning: :grinning: :grinning: sa ich bala tusim aj chytit :grinning: hrala sa na striedacku so vsetkymi hrackami co dostala. zlata bola. a dostala aj pracku a vsetko tam pchala a prala o 106 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nasledne na to aj pozehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak my sme na tom divno. V stredu maly vracal, piatok a v sobotu hnacka a ja som vcera doobeda pregrcala s prepacenim. Uz ma ide z toho porazit. Myslite, ze je to nejaka viroza? Muz celu noc hnackoval a grcal. A v sobotu som bola u mamy a bola tam aj moja sestra s malym a ten vcera tiez grcal. :frowning2: Ale moj maly sa tvari, ako keby mu nic nebolo, tak ja neviem, co to je za pliagu.
28. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok