• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
ahojte

peti jasne že to Timka vnímala a určite videla že si smutná, určite musela byť rozhádzaná ak do nej celý deň húdla somariny, musel to byť super pocit pre teba ked ťa potom všetkom vyobjímala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa
zástena pekná :slight_smile:

baby a to tie vaše svokry boli do školy so svojimi deťmi doma ? ked teraz takto rozmýšľavú .

nika ja práve že na neho nie som nasratá len že by mohol byť viac s nami , akože viem že robota a tak je dôležitá a ešte teraz ked žijeme len z jeho platu , však mu ani nič nevravím ja len som trochu smutná z toho... ale to tu už bolo veľa krát a mna to vždy rýchlo prejde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja by som urcite presrala cely den peťa :grinning: :grinning: :grinning:
krásne to je! :dizzy_face:
28. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes idem variť langoše, myslite že ich môžem dať zamiesiť do pekárne ? :fearful:
28. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slav aj ja mávam takéto stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
vaše svokry by chceli vaše deti, moja moje nechce.. aký paradox :grinning:
28. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka, no moja nebola s nim doma, ale bol u tety vo vedlajsom vchode a potom isiel na ZS kde ucila svokra a tam bol az do 8. rocnika, takze ho mala pod drobnohladom :grinning:
28. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DNES je rok čo som sa k Vám pridala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slav tak gratulálok :grinning: to si akože aj pamatáš? :confused:
28. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi môžeš, aj ja tak robím a su super
28. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ano ... minule, ak pamätáš ked sme sa o tom bavili , tak som si pozrela dozadu tak teraz machrujem že viem ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa, tá zástena, to je akože čo? ako mantinel do postielky?? a ked bude vo velkej postielke? :confused: nevyznám sa..
28. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj :grinning: ja neviem, ked som sem zavítala ale asi v decembri pred tromi rokmi :slight_smile:
28. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, to je uz predpokladam,ze do velkej postele na stenu, aby Timku nestudenila
28. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem nikuš, lebo čakám tu na odpovede s pripravenými surovinami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale mala by si dačo robiť s počtom príspevkov :grinning: sa pozri na moje, zuzkine, lenkine.. :grinning: :grinning: :grinning:
autor
slavi, ja ti s langosmi nepomozem a gratulujem k pridaniu sa dotemy, ja soms a pridala 15.1.2007 :grinning: , to boli 3 roky
jáááj aha.. no tak to je fajn, ale o čo sa to pripevní?
autor
no o nejake klinceky, alebo tak
28. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja prispievam len sem do levíčat , vy asi aj inam nie ?
28. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja aj inam
28. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja veeeelmi málo inam
28. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a robila som D a E
28. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, to je k posteli, lebo malej sme dali uz velku postel, tak som hladlaa nieco k stene. Tam by mali byt nasite take kruzky kovove zozadu a bud to pribijeje len klincekmi, alebo sme rozmyslali to natiahnut este na nejake lanko.. ale vsak muz to nejako vymysli. Este som videla ze zvyknu davat aj garnizu a na to to navliect
28. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peta, daj link na tu pani, co ti to sila, mozno aj my by sme daco vymysleli a kolko ta tovyslo, predpokladam,ze dost vela
28. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ja som davala sit najvacsi rozmet aky ma 60 x 200 a to stalo 49 eur. Tiez som bola najprv :astonished: z tej ceny, ale kedze je to aj s materialom , je to taka realna cena. Pozerala som vsetky baby na mmb co siju a maju ceny podobne, ale tato ich mala najkrajsie

tu si vatelinove, ale ma aj miolitanove ked sa preklikas

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=43071
28. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ma to fakt pekne
28. jan 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som myslela,ze to bude aj drahsie, inak to tvoj sa mi paci tusim najviac
28. jan 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nam sa to take do zlta najviac hodi, lebo aj zltu a zelenu plachtu som jej kupila a aj take kose na hracky zltu zabu a zlte kuriatko
28. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Dnes je vonku krááásne a ani nieje taká strašná zima ako včera :dizzy_face: :dizzy_face:

Peti ta zaastena je prekrááásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Peti teba som sa vždy chcela opýtať a vždy som zabudla kde ste kupovali timke postel??vieš mi hodiť link??

Vy a svokruše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello :grinning:

u nás je hnusne sneží a strašne fúka vietor, na ceste ma 3x hnusne zošmykovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Slávka - super, večer si pripijeme k tvojmu výročiu s nami :grinning:

Peti - zástena krásna, tá žltá vyzerá perfektne.

Bailey - aha, tak fajn, ja dúfam že budeš rodiť v nedeľu :wink:

no a mňa klasika bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok