Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
28. jan 2010

a nové tipy na dovolenku, to znamená že majú rodinné izby:

http://www.firo.sk/?category=catalogue&catalogu...

http://www.firo.sk/?category=catalogue&catalogu...
ale toto bude asi pálka kedže tie vilky či čo majú aj vlastný bazénik

http://www.firo.sk/?category=catalogue&catalogu...
no a toto je už totálna pálka 😝

peta28
28. jan 2010

Maji my sme ju kupili v soravii v jysku
link nemam kedze na nete nie je , ona bola len v reklamnom akciovom letaku

leni firo je uz dobry tip.. urcite lepsie ako tip travel
cyprus s polpenziou urcite nie , ked tam nechces nechat majland. my sme boli na cypre 2 x a je tam dost draho , pre dospelych PP OK, ale ked deti chcu stale jest a pit, nechas tam balik a okrem toho let vyse 3 hodin

katika1
28. jan 2010

ja som robila na Cypre a je tam faaaakt draho 😉 let bol myslím 3 hodiny 🙂 ale je tam krásne.. najmä ayia napa, ale neodporúčam pre deti - skor pre mladých, lebo je tam neuveritelný nočný život!

lenkamt
28. jan 2010

ten cyprus som vyradila hneď, asi najlepšie tá malorka, no ale ja som už vyrovnaná s tým že ideme do dudiniec 😀

katika1
28. jan 2010

lenka tak pojdeme spolu.. 😉

peta28
28. jan 2010

Hej je to let tak nejak 3.10-3.20, ale pre deti urcite nie
ja by som napriklad nesla ani do Grecka, lebo ja som taky typ ze chcem aj nieco vidiet a to sa s detmi neda, Grecko na nas pocka ked bude mat mala aspon 6 rokov

slavenas
28. jan 2010

tiež som bola "za mladi " 😀 na cypre na dovolenke a mne sa tam stráááášne páčilo , určite tam ešte chcem dakedy isť

leni ok pripíjame 😉

lenkamt
28. jan 2010

jááááj Peti ja som zas čisto lehátkový typ 😀

Kati - do dudiniec??? ja by som šla nejako koncom júna ak bude horúco, ešte nebudú mať nátresk a my sa opálime pred oficiálnym letom 😀

lenkamt
28. jan 2010

hodila som na fb naše výtvory z výtvarky 😀

katika1
28. jan 2010

slav a kde presne?
ja tiež lúbim výletovať 🙂
leni súhlasím s termínom 😀

a straaašne ma bolí brucho 😔 može to byť z ovulky? Totálne ako krámové bolesti..

lenkamt
28. jan 2010

mže to byť z ovulky aj ja som to tak mávala pred dvojičkami, Ret už nenastraším tak teraz budem teba 😀

katika1
28. jan 2010

trúúúba 😀 lebo mám asi teraz, alebo zajtra.. ale normálne aj kríže, aj všetko 😝

katika1
28. jan 2010

len mám strach teraz púo tých.. komplikáciách - doki nechápe aj to krvácanie a vraj ak budem mať bolesti mám isť do nemocky pre istotu.. no ale ja nechceeem 😅

lenkamt
28. jan 2010

mňa ovulka bolievala viac ako krámy 😉 no však ak sa ti to nezdá radšej choď 😉 😔

katika1
28. jan 2010

čo? 😲 no super 😝

lenkamt
28. jan 2010

no neboj, možno sa len viac sleduješ teraz 🤐

peta28
28. jan 2010

A teraz mi napiste co varite.. dajte nejaky tip na zajtra a na vikend

katika1
28. jan 2010

ani nie.. toto bolí jak šlak 😝
peťa - francuzáky a včera zapekanú brokolicu a ryžu.. a na víkend neviem

lenkamt
28. jan 2010

my dnes a zajtra šošovicová polievka s párkom a pečený pangas so zem. kašou
sobota kur.polievka a pizza
nedeľa kur.soté ryža polievka zostáva zo soboty 😉

ja si to spravím tak že kúpim celé kura, chrbát a krídla na polievku, stehná vypražím a z prs spravím to soté, to mám rada také viac so šunkou a kukuricou ako mäsové 😀

peta28
28. jan 2010

aha super, francuzske to napadlo aj mne.. musim kupit smotanu, lebo mam doma zemiaky aj parky, urobim teda na veceru

lenkamt
28. jan 2010

sme hore, čaute 🙂

slavenas
28. jan 2010

peti tie langoše, polievku bryndzovú čo sem raz dala link tuším majka 😉 😉 😉

Kati , Larnaca 🙂 🙂

nika07
28. jan 2010

my má me zo včera bryndzové halušky, mala polievku, ale samozrejme, zasa nič neje 😠 ☹
zajtra zeleninová polievka a asi pečené kura a ryžu, a snád zostane aj na sobotu

v nedeľu neviem, mm povedal, že pôjdeme okuknúť nejaké reštiky na rod. oslavu, takže asi sa najeme vonku 😉

dieťa sa mi zobudilo , tak padám

mimi.k
28. jan 2010

Ahojte,

tak môj sa dnes zobudil pred siedmou, bola som s ním aj vonku, aj keď snežilo, tak som sa teperila s bobami k Bilu, vyhral sa, zasa cesta domov, dala som ho spať, 1,5 hod. na mňa vykrikoval z postieľky, tak som ho nakoniec vybrala a frčí bez spánku. 🙄 A to má dnes taký neposlušný deň, že čakám na večer...

Peti, to tá Tvoja svokra sa už ani nedá komentovať...ja na Tvojom mieste by som tiež oželela peniaze a radšej bola na OČR, ako ju nechávať jej. Moja má tiež kopec návykov, ktoré musíme dodržiavať, ale radšej to sem nebudem písať, lebo aj to mi vadí 😀 poznám aj prikrývanie všade a všetkého. Skôr keď sa stretneme, pokecáme 😉 . Úplne s Tebou súcitím.
Ja som dnes nevarila, mám od včera zeleninovo-hríbové rizoto, možno urobím ešte večer krémovú brokolicovú polievku, mm ju zbožňuje a je to rýchlovka.

Susedka zhora sa má dnes k nám prísť hrať s deťmi, tak dúfam, že Adamko nebude na nevydržanie..lebo inak neviem, ona má také dobručké deti...

Slavka, ako dopadli langoše? 😉

zuzana76
autor
28. jan 2010

ahojte

aj ja som mavala obdobie, ked ma strasne bolievala ovulacia, dokonca raz som skoncila aj na pohotovosti, ze ma boli slepak 😀 , tak to vylucili a vraj len bolestiva menstruacia napisali do spravy

kati, ale davaj bacha, mozno si nachladnuta, v tychto mrazoch nie je divu

ja som bola uz aj na tej sprave materskych skol, tak 16.2. mame zapis, poslem muza, lebo chcem, aby tam bol uz o 8.00 rano.

mimi.k
28. jan 2010

Lenka, krásne výtvory z MC...a áno, mala som cez 4,5 kg 😀

Katka, aj ja mávam občas bolesti cez ovu., ale dá sa to vydržať...

Už ani neviem, čo som chcela...jáj, Bilushka má vodičák, len musí doladiť prax 😉 alebo sa len zbaviť strachu...

maji4
28. jan 2010

Ahojte 🙂 🙂

Let je kde zasa 😲 😲

ja zajtra nevarím mám z dneška polievku ceskanovú ,ideme na víkend k našim 😵 tak si zasa kus oddýchnem 😵 😵

letuskah
28. jan 2010

caute caute
my sme tri dni nemali internet, sialenstvo fuuuuuuuuuuuj 😝 😝 😝 ale uz je vsetko v poriadku 😀 hlavne som uz dnes chcela volat Majke co je s Bai ale vidim ze nic, no snad to do konca tyzdna bude, je pravda ze v takomto pocasi sa babetku iste nechce ist von, ja by som teda nesla

nam tie spenatove halusky nechutili, Kubko zjedol asi dve v ramci ochutnavky a ja za tanier lebo ine nebolo a chlap do zjedol, jemu jedinemu chutili, takze nezaradim do receptov...

a muz predvcerom varil takze este na zajtra mame akurat vyrobim daku polievku

tie rady vychovne ma zaujimaju, vsetko si u nas najde miesto 😝

a s tymi skolkami ste ma nepotesili, sak ja uz nespavam kvoli tomu 😝

letuskah
28. jan 2010

a zajtra idem hyrit, ideme sa stretnu byvaly a sucasny zamestnanci jednej firmy kde som pracovala, boli sme super kolektiv tak sa hrozitansky tesim 😵 😵 😵

a boli sme sa sankovat tak som uplne zdevastovana, som tu pospavala cez vecernicek tak pojdem skor spat

slavenas
28. jan 2010

volala mi tehotná sesternica už má asi týžden po termíne, prvorodička a že má strašné pravidelné bolesti každých 20 min. asi od obeda ale že ešte jej neodtiekla plodová voda tak že či má isť do nemocnice ... tak som ju pekne poslala že nech len ide a na nič nečaká ... ale zlatá asi že ako vo filme treba počkať na všetko čo k tomu patrí . Tak som zvedavá a normálne nervózna že čo 🙂 🙂