Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa
Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂
slav aj ja mávam takéto stavy 😝 🙂
vaše svokry by chceli vaše deti, moja moje nechce.. aký paradox 😀
slavka, no moja nebola s nim doma, ale bol u tety vo vedlajsom vchode a potom isiel na ZS kde ucila svokra a tam bol az do 8. rocnika, takze ho mala pod drobnohladom 😀
kati ano ... minule, ak pamätáš ked sme sa o tom bavili , tak som si pozrela dozadu tak teraz machrujem že viem ... 😅 😅 😅
peťa, tá zástena, to je akože čo? ako mantinel do postielky?? a ked bude vo velkej postielke? 😕 nevyznám sa..
kati, to je uz predpokladam,ze do velkej postele na stenu, aby Timku nestudenila
ale mala by si dačo robiť s počtom príspevkov 😀 sa pozri na moje, zuzkine, lenkine.. 😀 😀 😀
slavi, ja ti s langosmi nepomozem a gratulujem k pridaniu sa dotemy, ja soms a pridala 15.1.2007 😀 , to boli 3 roky
kati, to je k posteli, lebo malej sme dali uz velku postel, tak som hladlaa nieco k stene. Tam by mali byt nasite take kruzky kovove zozadu a bud to pribijeje len klincekmi, alebo sme rozmyslali to natiahnut este na nejake lanko.. ale vsak muz to nejako vymysli. Este som videla ze zvyknu davat aj garnizu a na to to navliect
peta, daj link na tu pani, co ti to sila, mozno aj my by sme daco vymysleli a kolko ta tovyslo, predpokladam,ze dost vela
Zuzi ja som davala sit najvacsi rozmet aky ma 60 x 200 a to stalo 49 eur. Tiez som bola najprv 😲 z tej ceny, ale kedze je to aj s materialom , je to taka realna cena. Pozerala som vsetky baby na mmb co siju a maju ceny podobne, ale tato ich mala najkrajsie
tu si vatelinove, ale ma aj miolitanove ked sa preklikas
no ja som myslela,ze to bude aj drahsie, inak to tvoj sa mi paci tusim najviac
hej nam sa to take do zlta najviac hodi, lebo aj zltu a zelenu plachtu som jej kupila a aj take kose na hracky zltu zabu a zlte kuriatko
ahojte 🙂 🙂
Dnes je vonku krááásne a ani nieje taká strašná zima ako včera 😵 😵
Peti ta zaastena je prekrááásna 😵 😵 😵
Peti teba som sa vždy chcela opýtať a vždy som zabudla kde ste kupovali timke postel??vieš mi hodiť link??
Vy a svokruše 😝 😝 😝
hello 😀
u nás je hnusne sneží a strašne fúka vietor, na ceste ma 3x hnusne zošmykovalo 😝
Slávka - super, večer si pripijeme k tvojmu výročiu s nami 😀
Peti - zástena krásna, tá žltá vyzerá perfektne.
Bailey - aha, tak fajn, ja dúfam že budeš rodiť v nedeľu 😉
no a mňa klasika bolí hlava 😝

ahojte
peti jasne že to Timka vnímala a určite videla že si smutná, určite musela byť rozhádzaná ak do nej celý deň húdla somariny, musel to byť super pocit pre teba ked ťa potom všetkom vyobjímala 😵 😵 😵 teším sa
zástena pekná 🙂
baby a to tie vaše svokry boli do školy so svojimi deťmi doma ? ked teraz takto rozmýšľavú .
nika ja práve že na neho nie som nasratá len že by mohol byť viac s nami , akože viem že robota a tak je dôležitá a ešte teraz ked žijeme len z jeho platu , však mu ani nič nevravím ja len som trochu smutná z toho... ale to tu už bolo veľa krát a mna to vždy rýchlo prejde 🙂 🙂 🙂 🙂