Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
29. jan 2010

ja idem tiez vecer na flam ale teda netusim co si obleciem 😝 ani neviem ci sa zvladnem namalovat 😕

katika1
29. jan 2010

čaute
bilu ty si kočanda vo všetkom.. taká vychrtlina isto nie je ani jedna z nich!!! 😉
placebo efekt 😀
mimi aj mne párkrát malý vyviedol také veci, že som sa hanbila pred druhými 😝 😔
a to bábatko 😔 chudatko malinké 😔

letuskah
29. jan 2010

Kubko je v tomto fajn ze aj ked je cely den neznesitelny, akonahle ku nam pride niekto s dietatom alebo my ideme k niekomu tak sa hra a dobry je

mima07
29. jan 2010

caute
maly ma sople tak dovod aby som si zobrala volno
bilu ty si cislo 😀 😀
bilu a mne si co nezavola aj ja by som pribehla
mimi dobre sa to cita o adamkovi som rada ze mam dieta v norme ked aj tvoj tak vymysla 🙂

slavenas
29. jan 2010

tak aj u nás sa vŕta 😠 😠 😠

baileysa
29. jan 2010

ahojky,

na západe nič nového...

Dnes som v rámci vyvolavania porodu bola rozculit na socialke, zatiaľ bez efektu...
najlepsi tasler, ten to poňal cez zákon schvalnosti, si včera kúpil pivo, že kedže už tri týždne nepije, kdyby neco, tak bude zákon schvalnosti, že keď si dá pohár piva, tak pôjdeme....

dnes sme sa konečne boli trochu aj v snehu vyjasit, konečne u nás neboli take mrazy...

mmem, simonkovi skore uzdravenie, nech to timko nechytí...

a bojim sa, keď čítam o druhých rýchlych porodoch, sak ja sa furt spolieham, že mame kopu času...

baby, uzite si damske jazdy, v dobrom zavidim...

ja sa už teším, keď budem sama v mojom tele...))))

zuzana76
autor
29. jan 2010

baily, sama v tovjom tele 😀

ja chcem,a by sa uz babatko hyyybalo a som ho citlila, a vlastne, zu by som chcela aj ten august, nech ho mozem vystiskat 😀

no a my s Patkom sme sa rozhodli,ze chlapcek sa bude volat samko, len muz sa k tomu stale nevyjadril 😀

zuzana76
autor
29. jan 2010

baily, tak ani socialka nezaucinkovala?
no ale zase len vcera si mala termin, tak to mzoe prist kazdy chvilu, hmmm, ale obavam sa,ze bude februarove, 2.2. je pekny datum, ale to sa ti zu asi nechec tahat 😀

slavenas
29. jan 2010

zákon schválnosti s alkoholom fungoval aj u nás , ked ma po 11 dnoch prenášania vzali do nemocnice , celý den ani náznak rodenia, večer mi muž volá že ide si dať vínko lebo mal zlý den či čo ... no a ja mu o 2 hodiny že nech sa neopije veľmi lebo rodime že nech si aj niečo z toho pamätá .. 😀 😀

bilushka
29. jan 2010

Zuzi a vy ste nechceli Olivera pre chalana?

Bailey, Tasler to tradicne zaklincoval, takze tymto ti podpisal ortiel a dnes uz urcite rodis, ak nahodou nie, tak uz mu ostava len nech sa zase na dva dni strati ako pred pol rokom 😀

zuzana76
autor
29. jan 2010

bilu, no Patka sme chceli Olivera, ale akosi nas to meno uz neberie

zuzana76
autor
29. jan 2010

baby, no tak u nas som si ten pohar pivka dala ja v den ako mi zacali kontrakcie, lebo som si myslela, ze mam pokazeny zaludok 😀

zuzana76
autor
29. jan 2010

a posledna vecera boli rajciny 😀

letuskah
29. jan 2010

baby akurat som volala do skolok a v jednej mi na rovinu riaditelka povedala aby sme dali prihlasku do viacerych, ze je problem 😕 a moje dieta je nainfikovane skolkou, ja to uz nemozem pred nim ani spomenut, to ked mi ho nevezmu tak bude sklamany sklamany sklamany

zuzana76
autor
29. jan 2010

baby, aj vam prisla na facebooku od PP taka sprava o nejakej Daisy, ach ako nemam rada take spamy.

lenkamt
29. jan 2010

no tak neviem ale pred chvíľou som dopísala niekoľkostranový príspevok a nič 😕 😝

Bilu ja idem - hnedý topík s retiazkou na chrbte, minisukňa, hnedé samodržky a nové vysoké čižmy na 20cm opätku 😀

no a tie tiene čo som tu dávala minule link sú úplne super perfiš, dnes som si nahodila k doktorke , a kedže sa dr. nekonala tak som behala po obchodoch, všade že slečna, v lidli ma dokonca balil taký 40tnik, stále ma zablokoval košíkom a po treťom raze mi povedal že ma teda niekde pozýva 😀

no a teraz o čom som tak dlho písala:

Verča samé jednotky okrem slabšej telesnej všetko 100%

v lidli som kúpila super puzzle za 5,99 popíšem čo je na krabici aby ste to pochopili 😀
elektronické puzzle prispievajú k rozvoju nasledujúcich schopností - manipulácia, pozorovacie schopnosti a logické asociácie. východzí stredový obraz je tvorený 15 dielikmi, ktoré je potrebné zložiť pri zachovaní celého obrázku. každý bočný dielik ponúka kvíz pozostávajci z obrázku a dvoch možných ilustrovaných odpovedí. dieťa si zvolí odpoved a elektronickým perom sa dotkne príslušného bodu. pero poskytuje spätnú väzbu dieťaťu tým, že signalizuje správne odpovede príjemnými melodiami, svetelnými a zvukovými efektami.

naše strašne bavia puzzle, už vedia super poskladať tie puzzle knižky a kúpili sme im aj také mega s veľkými dielikmi a to už vedia tiež 😵

jediné negatívum na tomto z lidlu je že to je ružové hello kitty 😅

lenkamt
29. jan 2010

a aj u nás sa vrta 😝 😀

slavenas
29. jan 2010

leni puzzle super asi aj ja pôjdem omrk , a prosim prosim ten link na tie tiene ja som ho nejako prehliadla , alebo kde ho asi tak nájdem ? 🙂 🙂

letuskah
29. jan 2010

zuzi mne neprisla a keby hej tak mazem, ja vsetko mazem 😀
leni ja som to nepochopila ale nakolko je to ruzove tak ani nemusim 😀 😀 😀
a tvoj odev je pre mna nevhodny, nakolko tam bude byvaly sef od ktoreho ocakavam ze ma v buducnosti prijme spat 😀

lenkamt
29. jan 2010

Letu - však práve to by bol ten správny outfit 😀

slavenas
29. jan 2010

leni už NEmusíš , som si spomenula , viem ktoré myslíš 🙂 🙂 🙂 😵

lenkamt
29. jan 2010

a je to normálne puzzle akurát že po krajoch sú tie obrázky robené ako test s dvoma odpovedami a stačí priložiť to elektronické pero k správnej odpovedi a ono zasvieti a zahrá 😉

idem to odfotiť a hodím aj foto ako budem zajtra vyzerať - ivka ma odfotila 😀

lenkamt
29. jan 2010

ani to už neviem nájsť Slávka 😀

lenkamt
29. jan 2010

😀 už viem www.ganelli.eu fakt dobré, nie je to tak krásne vytienované, ale je to rýchlovka a drží to jak fras 😀

peta28
29. jan 2010

Leni mne ta stranka nejako nefunguje .. minule ked si to sem davala tak to islo, teraz mi to stale hadze nejaky error

lenkamt
29. jan 2010

ja som ju mala teraz otvorenú a v pohode.

pridala som na chvíľu minisukňovú fotku tak zhodnotte či nebudem za čúzu 😀

lenkamt
29. jan 2010

podotýkam že idem do gay baru tak tam treba byť niečo viac 😀

peta28
29. jan 2010

akurat som pozerala ze aka kocka 😉 ani nie je vidiet ze by dvojicky boli tvoje .. nehovoriac o Verci 😉

peta28
29. jan 2010

hej otvorit mi ide, ale nejde sa mi nikam preklikat

lenkamt
29. jan 2010

ooo tak dík 😵

no neviem, tentokrát som prekvapená že s mojím šrotíkom to ide 😕